Skocz do zawartości

Jeep Grand Cherokee 3.7 V6, 2006 - raport spalania?


ramirez2001

Rekomendowane odpowiedzi

> Chciałem skonsultować z posiadaczami tego cuda, jak w temacie, średnie spalanie:

> - w trybie miejskim

> - jazda w trasie

> Interesuje mnie jazda raczej malo oszczędna.

> Chciałem porównać z moimi osiągami.

> Z górki dzięki.

jazda raczej malo oszczedna przy tym silniku.... mozna przyjac ze gorna granica moze byc zawsze podbita ale obstawiam ze

miasto 25-30

trasa do 20

mam KJ z tym silnikiem

i przy normalnej jezdzie gaz wychodzi tak:

- trasa 13-15

- miasto - 18-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jazda raczej malo oszczedna przy tym silniku.... mozna przyjac ze gorna granica moze byc zawsze

> podbita ale obstawiam ze

> miasto 25-30

> trasa do 20

> mam KJ z tym silnikiem

> i przy normalnej jezdzie gaz wychodzi tak:

> - trasa 13-15

> - miasto - 18-22

Dzięki za podpowiedź.

W mieście udało się zejść nawet nieźle na 20-21.

Gorzej z cyklem poza miastem. Tu mnie zaskoczyło te 18.8 (330 km, większość po płaskim, 100 km w Bieszczadach, ostra jazda).

W ubiegłym roku jechałem nim z Olsztyna do Rzeszowa i wyszło mi 14. Ale tu jechałem raczej spokojnie - średnio 90-100 km/h.

No nic, obadamy.

Gaz mam Stag Premium, redukltor Stag, wtryski Hana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłym roku jechałem nim z Olsztyna do Rzeszowa i wyszło mi 14. Ale tu jechałem raczej

> spokojnie - średnio 90-100 km/h.

> No nic, obadamy.

> Gaz mam Stag Premium, redukltor Stag, wtryski Hana.

przy plynnej jezdzie norma jest w moim wypadku 13-14 litrow za miastem z predkosciami powiedzmy dopuszczona plus nie wiecej niz 20 km/h

a szrzerze powiem... kompletnie nie wiem jaka mam instalacje... mimo tego ze ladnych pare lat tam siedzi - zwyczajnie moja obsluga gazu ogranicza sie do podejchania raz na rok do gazownika na przeglad i.... tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zwyczajnie... wiekszosc samochodow przy sasiadach kolgach znjomych pali dobre 20% mniej niz w

> rzeczywistosci

No to do porównania moj RAM pali 25 w mieście i 17 w trasie przy spokojnej jeździe.

Autostrada i 130 z porywami do 160 przy wyprzedzaniu - 20.

Co ciekawe, podejrzewam, że Jeep będzie palił w trasie tak samo.

Test już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem skonsultować z posiadaczami tego cuda, jak w temacie, średnie spalanie:

> - w trybie miejskim

> - jazda w trasie

> Interesuje mnie jazda raczej malo oszczędna.

> Chciałem porównać z moimi osiągami.

> Z górki dzięki.

Co prawda nie Jeep ale Rav4 3.5 V6 wiec silnikowo zbliżone, średnie spalanie LPG z 20k mam 15.5l.

Max zima po mieście wyszło mi 18, min w trasie ok 13 ale to już bardzo spokojna jazda. Na autostradzie z boxem, przepisowo, ok 14-15. Generalnie pali te 15-16 nie ważne gdzie i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda nie Jeep ale Rav4 3.5 V6 wiec silnikowo zbliżone, średnie spalanie LPG z 20k mam 15.5l.

> Max zima po mieście wyszło mi 18, min w trasie ok 13 ale to już bardzo spokojna jazda. Na

> autostradzie z boxem, przepisowo, ok 14-15. Generalnie pali te 15-16 nie ważne gdzie i

> jak...

Japonszczyzna zawsze pali mniej*.

* Nie dotyczy Subaru wink.gif te piją gorzej niż Jeepy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.