Skocz do zawartości

AAA Auto - będzie ta rewolucja czy nie będzie?


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

Quote:

Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia. Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

> Quote:

> Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym

> stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w

> charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że

> samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia.

> Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane.

Jeśli wszystkie salony będą własnością AAA Auto to mogą wprowadzić nową jakość, jeśli będą działać na zasadzie franczyzny, to beda powstawac po prostu kolejne komisy jakich wiele w PL wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

> Quote:

> Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym

> stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w

> charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że

> samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia.

> Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane.

reklama dźwignią handlu hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy tej firmy w PL juz nie bylo jakis czas temu, potem zniknela a teraz wraca?

Była i się zmyła. Weszli do kraju w 2007 i w tym samym roku uciekli przegrywając z wszelakiej maści Mirkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

> Quote:

> Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym

> stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w

> charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że

> samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia.

> Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane.

Byli w Piasecznie w tym samym miejscu co teraz. Szybko znikli. Ciekawe ile wytrzymają teraz.

Jeśli utrzymają uczciwe standardy to będzie dobrze, jeśli wynajmą polskich komisarzy to będzie taka sama lipa jak u Mirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeska firma (brałem udział w tłumaczeniu szkolenia) na odchodnym nie zostawili suchej nitki na Polakach!

Groziło im BANKRUCTWO!

W CZ ledwo ledwo tego uniknęli - w ichniejszej TV sie wypowiadali jakie to te Polaki ....

A patrz chcą wrócić, czyżby za mały ... dostali, nauczka była za słaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli to ta sama firma, to byli kiedyś w Łodzi (Puszkina 50).

> Oglądałem bodajże Saab 9-5... cóż, handlarzyki jakich wiele

> Z kupy bata nie ukręcisz

Tak, to ta sama firma zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

ale to już było , słabo szło i zwinęli się , teraz znów wracają , ciekawe jaka mają koncepcję, bo wtedy to dawali chore ceny za używki przy skupie i równie chore przy sprzedaży

i ciekawe skąd wezmą te igiełki i laleczki udokumentowane i sprawdzone hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał już styczność z tym całym AAA Auto?

> Quote:

> Oferta AAA Auto skierowana jest do osób szukających samochodu z udokumentowaną historią, w dobrym

> stanie technicznym. W przeciwieństwie do prywatnych importerów firma nie występuje w

> charakterze pośrednika, lecz skupuje pojazdy na własność. Dzięki temu klienci maja pewność, że

> samochód pochodzi z pewnego źródła - oferowane pojazdy mają gwarancję legalności pochodzenia.

> Przed zakupem stan i historia konkretnego pojazdu są dokładnie sprawdzane.

Nie będzie żadnej rewolucji, wystarczy przeczytać sponsorowany artykuł ze zrozumieniem by zrozumieć co się liczy:

Quote:

Problem stanowiły wówczas słabe wyniki finansowe i trudna specyfika rynku zdominowanego przez auta w kiepskim stanie technicznym o trudnej do odtworzenia historii.


Quote:

I kolejna rzecz. Samochód w dobrym stanie technicznym, ze znaną historią musi być droższy od auta, które ma cofnięty licznik i za sobą naprawę powypadkową. Tymczasem Polacy szukają jak najniższej ceny, a ponadto lubią się oszukiwać, że 10-letni Passat "w dieslu" ma przejechane 200 tys. km...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej nic się nie zmieni, polacy nadal będą szukać perełek w cenie złoma.

> Druga sprawa, jak długo się utrzymają przy takiej konkurencji mirków

Wchodzą z określonym marketingiem i określoną marką, ponieważ nie jest to polska marka to wyobrażamy sobie, że będą to same idealne autka.

W praktyce wystarczy poczytać stronkę dowolnego komisu/Mirka/Jay'a, gdzie znajdziemy podobne zapisy.

Obstawiam, że ta firma będzie zapewniać podaż samochodów, na które jest/będzie popyt.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No w Polsce byli i są teraz chyba od kwietnia, cieszą się różną "sławą", ale to też zależy co kto chce - bo jak sprzedać im auto to chyba pod górkę, a jak kupić to już łatwiej. Szwagier był tam i mówił, że ludzi na prawdę sporo, wiec chyba im raczej plajta żadna nie grozi. W sieci znalazłem też artykuł o tym, że chcą otworzyć w innych miastach siedziby, ale to podejrzewam może im mimom wszystko nie wypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem do nich w trakcie poszukiwan samochodu. Ogolne wrazenie nieciekawe, w praktyce malo wiedza o historii samochodu, stan aut nie rozni sie specjalnie od samochodow z ogloszen a jednoczesnie ceny sa wyzsze o 20%-30%. Na pytanie czy zgodza sie na wizyte w ASO odpowiedz odmowna, podobno mieli sytuacje ze ASO podbieralo im Klientow .... cool.gif brzmialo to jak bzdura ....

Spotkalem sie takze z AAAAuto od drugiej strony - kiedy ogladalem samochody od prywatnych wlascicieli, wczesniej u praktycznie kazdego byl handlowiec z AAAAuto i jasno deklarowal, oczywiscie za niewielkie pieniadze, chec odkupienia samochodu. Rzecz w tym, ze niektore z tych samochodow mialy mocno kontrowersyjny stan techniczny co AAAauto wydawalo sie nie przeszkadzac.

Tak wiec moje wrazenie negatywne, a ja jestem z kategorii tych ktorzy moga zaplacic wiecej za auto ktore jest w lepszym stanie/pewniejsze od innych. A tak cala ta firma oprocz marketingu specjalnie nie rozni sie od zwyklego komisu, moze z wyjatkiem tym ze nie powinno tam byc aut po mocnych wypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dotarlem do nich w trakcie poszukiwan samochodu. Ogolne wrazenie nieciekawe, w praktyce malo wiedza

> o historii samochodu, stan aut nie rozni sie specjalnie od samochodow z ogloszen a

> jednoczesnie ceny sa wyzsze o 20%-30%. Na pytanie czy zgodza sie na wizyte w ASO odpowiedz

> odmowna, podobno mieli sytuacje ze ASO podbieralo im Klientow .... brzmialo to jak bzdura

> ....

> Spotkalem sie takze z AAAAuto od drugiej strony - kiedy ogladalem samochody od prywatnych

> wlascicieli, wczesniej u praktycznie kazdego byl handlowiec z AAAAuto i jasno deklarowal,

> oczywiscie za niewielkie pieniadze, chec odkupienia samochodu. Rzecz w tym, ze niektore z tych

> samochodow mialy mocno kontrowersyjny stan techniczny co AAAauto wydawalo sie nie

> przeszkadzac.

> Tak wiec moje wrazenie negatywne, a ja jestem z kategorii tych ktorzy moga zaplacic wiecej za auto

> ktore jest w lepszym stanie/pewniejsze od innych. A tak cala ta firma oprocz marketingu

> specjalnie nie rozni sie od zwyklego komisu, moze z wyjatkiem tym ze nie powinno tam byc aut

> po mocnych wypadkach.

A widzisz, a ja czytałem też, że oni sprawdzają te samochody i to tak bardzo drobiazgowo. I że jak rysy czy coś to nie wezmą samochodu za wyższą cenę. Jak tam kiedyś dotrę to się przekonam sam, ale póki co nadal mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
56 minut temu, siwyyy77 napisał:

Dobra minęło ponad 4lata od ostatniego posta... Czas odgrzybić temat. 

 

Sprzedał kupił ktoś samochód z AAA? 

Jakie opinie? 

Handlarze jak wszyscy.

Mój znajomy sprzedał im lacetti sprowadzone z Niemiec, a oni wystawili go jako od pierwszego właściciela. I poszło jak świeża bułka. A od niego uczciwie opisanego ludzie kupić nie chcieli. Woleli dać 3tys więcej bo z AAAauto :facepalm:

Poza tym stosują chamskie techniki negocjacyjne. Przykładowo przeszukują non stop serwisy z ogłoszeniami, wydzwaniają, ślą SMSy obiecując dobrą cenę żeby klient do nich przyjechał, a jak przyjedzie to oferują np. 20% mniej. 

Weryfikacja pojazdu polega na przejażdżce handlowca po placu :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarze jak wszyscy.
Mój znajomy sprzedał im lacetti sprowadzone z Niemiec, a oni wystawili go jako od pierwszego właściciela. I poszło jak świeża bułka. A od niego uczciwie opisanego ludzie kupić nie chcieli. Woleli dać 3tys więcej bo z AAAauto :facepalm:
Poza tym stosują chamskie techniki negocjacyjne. Przykładowo przeszukują non stop serwisy z ogłoszeniami, wydzwaniają, ślą SMSy obiecując dobrą cenę żeby klient do nich przyjechał, a jak przyjedzie to oferują np. 20% mniej. 
Weryfikacja pojazdu polega na przejażdżce handlowca po placu :facepalm:
Śfagier sprzedał i kupił, w piątek przyjeżdża to się dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, siwyyy77 napisał:

Dobra minęło ponad 4lata od ostatniego posta... Czas odgrzybić temat. 

 

Sprzedał kupił ktoś samochód z AAA? 

Jakie opinie? 

kolezanka oddała jakiś czas temu Corse 

 

2 dni pozniej była wystawiona 4kpln drozej niż oddała  :ok:;] 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem im Audi parę miesięcy temu - dostałem ile chciałem, sprawa załatwiona szybko i sprawnie, nie narzekam. 

 

Rynek się zmienił, widzi to każdy kto chce sprzedać auto - używki stały się drogie, jak nie wystawiasz faktury to Ci wiele klientów odpada, jak masz strucla to albo sprzedasz za grosze albo wcale, a jak masz dobre auto i chcesz drozej... To też masz ciężko, bo jak ktoś ma za stare auto dać większą sumę to woli wziąć kredyt, leasing konsumencki, albo inną formę finansowania i mieć nowe i pewne. Takie Aaa wpisuje się w ten nasz dojrzalszy rynek - owszem, kupujesz drozej, ale wiesz ze w razie wpadki to masz z kim się sądzić, masz fakturę, więc zakup "pewniejszy". Mirki ciężko sobie zapracował na to żeby ludzie mieli dość używek... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, mokrii napisał:

kolezanka oddała jakiś czas temu Corse 

 

2 dni pozniej była wystawiona 4kpln drozej niż oddała  :ok:;] 

 

A czego oczekiwała? Że kupią, odkurzą, umyją i sprzedadzą taniej? Głupia, czy co? To jest biznes, trzeba zapłacić podatki, opłacić plac, wynagrodzenia, etc.

Patrząc jak wielki jest plac AAA Auto we Wrocławiu i ruch na nim, to zakładam, że ludziom pasuje taka forma obrotu autami. Zresztą chyba u dwóch, trzech sąsiadów widziałem ich nowozakupione auta z ramkami komisu, więc mogę przyjąć, że kupione u nich. Do tego elastyczne godziny otwarcia od 9.00 do 21.00 i klient jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku sprzedawałem auto ojca to oczywiście wydzwaniali, żeby podjechać, że odkupią za wystawioną cenę itd...pojechaliśmy- bo przyznam, że nie czytałem opinii na necie. Na miejscu oczywiście trzeba czekać, bo mimo umówionej konkretnej godziny maja bardzo dużo roboty, oględzin itd > takie budowanie napięcia...po godzinie bezczynności naszej i ich...........auto sprzedałem na ich placu jakiemuś handlarzowi co się pojawił, dostałem tyle ile chciałem...mina pracownika AAA, który oddawał mi dowód rej bezcenna , taka wściekła 🤣

 

AAA Katowice

  • Lubię to 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vadero napisał:

Sprzedałem im Audi parę miesięcy temu - dostałem ile chciałem, sprawa załatwiona szybko i sprawnie, nie narzekam. 

 

 

\

czyli widocznie chciałeś za mało 🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pado napisał:

w zeszłym roku sprzedawałem auto ojca to oczywiście wydzwaniali, żeby podjechać, że odkupią za wystawioną cenę itd...pojechaliśmy- bo przyznam, że nie czytałem opinii na necie. Na miejscu oczywiście trzeba czekać, bo mimo umówionej konkretnej godziny maja bardzo dużo roboty, oględzin itd > takie budowanie napięcia...po godzinie bezczynności naszej i ich...........auto sprzedałem na ich placu jakiemuś handlarzowi co się pojawił, dostałem tyle ile chciałem...mina pracownika AAA, który oddawał mi dowód rej bezcenna , taka wściekła 🤣

 

AAA Katowice

 

Czyli w sumie polecasz? 😁 Sprzedałeś? Sprzedałeś. W cenie jaką chciałeś? Tak. Komu? Bez znaczenia. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vadero napisał:

Sprzedałem im Audi parę miesięcy temu - dostałem ile chciałem, sprawa załatwiona szybko i sprawnie, nie narzekam. 

 

Rynek się zmienił, widzi to każdy kto chce sprzedać auto - używki stały się drogie, jak nie wystawiasz faktury to Ci wiele klientów odpada, jak masz strucla to albo sprzedasz za grosze albo wcale, a jak masz dobre auto i chcesz drozej... To też masz ciężko, bo jak ktoś ma za stare auto dać większą sumę to woli wziąć kredyt, leasing konsumencki, albo inną formę finansowania i mieć nowe i pewne. Takie Aaa wpisuje się w ten nasz dojrzalszy rynek - owszem, kupujesz drozej, ale wiesz ze w razie wpadki to masz z kim się sądzić, masz fakturę, więc zakup "pewniejszy". Mirki ciężko sobie zapracował na to żeby ludzie mieli dość używek... 

Poza tym oni ciągnęli masę aut z zachodu. Odbywało się tak, że kilku kupców krążyło po NL, F, D, itd po dużych placach aukcyjnych opisywało auta. Centrala decydowała ile dają za dane auto. Następnie kierowcy z dużą lawetą zwozili auta. Była też segregacja, sedany z klimą do Rumunii, lepsze do nas i do Czech, itd. To działało na dużą skalę co pozwoliło minimalizować koszty.

Do tego dużo reklamy i na tle małych handlarzy to się musi kręcić. Oczywiście opinie są skrajne, znam osoby co jak ty pojechały i załatwiły sprawę a znam takich co stracili pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sherif napisał:

Poza tym oni ciągnęli masę aut z zachodu. Odbywało się tak, że kilku kupców krążyło po NL, F, D, itd po dużych placach aukcyjnych opisywało auta. Centrala decydowała ile dają za dane auto. Następnie kierowcy z dużą lawetą zwozili auta. Była też segregacja, sedany z klimą do Rumunii, lepsze do nas i do Czech, itd. To działało na dużą skalę co pozwoliło minimalizować koszty.

Do tego dużo reklamy i na tle małych handlarzy to się musi kręcić. Oczywiście opinie są skrajne, znam osoby co jak ty pojechały i załatwiły sprawę a znam takich co stracili pół dnia.

 

Wg mnie to działa w miare sensownie w przypadku troche droższych aut...

Jak ktoś pojedzie ze sztruclem za 5-10kPLN to zawsze zaproponują ma sporo mniej, bo musza na tym zarobić i to pewnie kwotowo min 2-4kPLN :ok:

A nie będę się bujac z autem, na którym może wyciagna 500 PLN więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Wg mnie to działa w miare sensownie w przypadku troche droższych aut...

Jak ktoś pojedzie ze sztruclem za 5-10kPLN to zawsze zaproponują ma sporo mniej, bo musza na tym zarobić i to pewnie kwotowo min 2-4kPLN :ok:

A nie będę się bujac z autem, na którym może wyciagna 500 PLN więcej.

 

Tak, tacy zarabiaja nie % z auta, tylko ustalona kwote niezaleznie od samochodu, powiedzmy 5.000. Czyli sprzedajac im auto warte 15 kzl za 10, tracimy duzo %, sprzedajac auto warte 80 kzl za 75 roznica w % jest juz pomijalna.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Wg mnie to działa w miare sensownie w przypadku troche droższych aut...

Jak ktoś pojedzie ze sztruclem za 5-10kPLN to zawsze zaproponują ma sporo mniej, bo musza na tym zarobić i to pewnie kwotowo min 2-4kPLN :ok:

A nie będę się bujac z autem, na którym może wyciagna 500 PLN więcej.

Przy ściąganiu z zachodu to były zwykle auta poleasingowe, więc max 5-letnie. Strucle to rynek wew i tutaj zapewne oczekiwania mogą być zgoła inne niż oferta :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wladmar napisał:

 

Tak, tacy zarabiaja nie % z auta, tylko ustalona kwote niezaleznie od samochodu, powiedzmy 5.000. Czyli sprzedajac im auto warte 15 kzl za 10, tracimy duzo %, sprzedajac auto warte 80 kzl za 75 roznica w % jest juz pomijalna.  

 

I ma to jak najbardziej sens...

Auto za 3kPLN zajmuje tyle samo miejsca na placu co za 130, wiec jakiś minimalny poziom zarobku musi być ustalony :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wladmar napisał:

 

Tak, tacy zarabiaja nie % z auta, tylko ustalona kwote niezaleznie od samochodu, powiedzmy 5.000. Czyli sprzedajac im auto warte 15 kzl za 10, tracimy duzo %, sprzedajac auto warte 80 kzl za 75 roznica w % jest juz pomijalna.  

 

Warto zaznaczyć, że AAA Auto skupi stary samochód tylko przy sprzedaży czegoś swojego z placu. W zasadzie nie są chętnie do skupowania aut za kilka tysiaków. Stąd też propozycję odkupów są czasami śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pado napisał:

sprzedawałem auto ojca to oczywiście wydzwaniali, żeby podjechać, że odkupią za wystawioną cenę itd...pojechaliśmy- bo przyznam, że nie czytałem opinii na necie. Na miejscu oczywiście trzeba czekać, bo mimo umówionej konkretnej godziny maja bardzo dużo roboty, oględzin itd > takie budowanie napięcia...po godzinie bezczynności naszej i ich

 

Ja też im sprzedałem jak zadzwonili z mojego ogłoszenia, ale powiedziałem, że jak chcą, to mają przyjechać do mnie i położyć gotówkę.

Podałem cenę, zgodzili się, podpisałem umowę i dostałem kasę do ręki.

Była to 2-letnia KIA RIO.

Aha, potem kupiłem Hondę Civic kupioną w AAA 2 miesiące wcześniej. Auto mimo, że stare (2002r.) to w bardzo dobrym stanie i bez rdzy, więc chyba jednak nie biorą wszystkiego jak leci.

Edytowane przez ghost2255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2019 o 22:36, siwyyy77 napisał:

Dobra minęło ponad 4lata od ostatniego posta... Czas odgrzybić temat. 

 

Sprzedał kupił ktoś samochód z AAA? 

Jakie opinie? 

 

Kupilem i sprzedalem. Ceny sa z kosmosu. Roczne samochody potrafia miec w cenie nowych.

Przy odkupie po roku zaproponowali 15k mniej, ale to i tak bylo mniej wiecej tyle, za ile moglem sprzedac samodzielnie.

Do ceny z ogloszenia musisz dopisac tysiaka. Dowiadujesz sie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:
Wrocław.
Szwagier sprzedał Celysee (1wlasciciel) a kupił rocznego Ceeda diesel.
I rzeczywiście za swoje przy wymianie dostał więcej niż średnia rynkowa, a Ceeda spuścili mu jeszcze 3kzl od wywoławczej. Załatwił sprawę w jeden dzień, zadowolony.
Jak dla mnie konkret..... I jak widać opinia zupełnie inna.....
Z ciekawości popatrzyłem w porównaniu z master1 jakbym chciał wymieniać swoje... Na www. wygląda że mniej więcej 10 kzl różnicy na ich korzyść przy wymianie Insignia na Insignia do max 3 Latków....... Zaintrygowało mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fili_P napisał:

No więc tak:
Wrocław.
Szwagier sprzedał Celysee (1wlasciciel) a kupił rocznego Ceeda diesel.
I rzeczywiście za swoje przy wymianie dostał więcej niż średnia rynkowa, a Ceeda spuścili mu jeszcze 3kzl od wywoławczej. Załatwił sprawę w jeden dzień, zadowolony.
Jak dla mnie konkret..... I jak widać opinia zupełnie inna.....
Z ciekawości popatrzyłem w porównaniu z master1 jakbym chciał wymieniać swoje... Na www. wygląda że mniej więcej 10 kzl różnicy na ich korzyść przy wymianie Insignia na Insignia do max 3 Latków....... Zaintrygowało mnie

Na ich, czyli czyją?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.