Skocz do zawartości

Wiosna


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że takiej aktywności jak na innych typowych forach Alfy tu nie będzie . ... ale ruszcie tyłki!

Wiosna przyszła pora odkurzyć i umyć auto zlosnik.gif i może podzielić się doswiadczeniami rotfl.gif

W czarnej musze wyprać jasną tapicerkę. No i letnie koła założyć. A Wy co zrobicie dla swoich Alf? Może pomoc potrzebna???

72_159er_tuningmesse_bodensee_09.jpg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem że takiej aktywności jak na innych typowych forach Alfy tu nie będzie . ... ale ruszcie

> tyłki!

> Wiosna przyszła pora odkurzyć i umyć auto i może podzielić się doswiadczeniami

> W czarnej musze wyprać jasną tapicerkę. No i letnie koła założyć. A Wy co zrobicie dla swoich Alf?

> Może pomoc potrzebna???

> .

ooo k*wa zniszczą mi lakier! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czarnej musze wyprać jasną tapicerkę. No i letnie koła założyć. A Wy co zrobicie dla swoich Alf?

> Może pomoc potrzebna???

Juz zrobilismy grinser006.gif we wtorek umylem i wywoskowalem , w srode wymienilem oswietlenie wnetrza na ledowe rotfl.gif i wyczyscilem skory ,a w sobote od nowa umylem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie chce Ci się dać do mycia

bo musze to zrobić w godzinach pracy, jak się nie wyrobię z zostawieniem auta do ok 11, to potem mi się nie chce zlosnik.gif

Ale właśnie wróciłem, auto się będzie myć i sprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Juz zrobilismy we wtorek umylem i wywoskowalem , w srode wymienilem oswietlenie wnetrza na

> ledowe i wyczyscilem skory ,a w sobote od nowa umylem

I po co jak znow bedzie padac hehe.gifhehe.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak co roku wymieniłem olej+ filtr oleju, filtr kabinowy i powietrza. Dodatkowo pokusiłem się o wymianę płynu hamulcowego. Dzisiaj zamówiłem nowy znaczek AR na przód a przed 1 maja nabędę kosmetyki i będzie pucowanko przed Gliwicami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak co roku wymieniłem olej+ filtr oleju, filtr kabinowy i powietrza. Dodatkowo pokusiłem się o

> wymianę płynu hamulcowego. Dzisiaj zamówiłem nowy znaczek AR na przód a przed 1 maja nabędę

> kosmetyki i będzie pucowanko przed Gliwicami

A paliwa? grinser006.gif Ja też właśnie tydzień temu zalałem castrola powymieniałem filtry, przepolerowałem lampy z przodu pastą tempo i od razu są ładniejsze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A paliwa? Ja też właśnie tydzień temu zalałem castrola powymieniałem filtry, przepolerowałem

> lampy z przodu pastą tempo i od razu są ładniejsze

Paliwa ni ma, jest tylko sitko przy pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo śmieszne, to wszystko to chyba warszawska atmosfera.

> Inna sprawa, że wentylator klimatyzacji zimą chodzi częściej na wyższych obrotach. Ale że aż tyle

> sadzy w powietrzu to strach

Ja z doswiadczenia nauczyłem sie wymieniać filtr pp co pół roku.

hmmmmm

Chyba faktycznie pora na kolejną wymiane.

BTW

Coś mi 1.9JTDM robi problemy przy odpalaniu na ciepłym silniku. Zaczne od wymiany czujnika położenia wału bo ASO pewnie nie znajdzie problemu jeśli nie ma checka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja z doswiadczenia nauczyłem sie wymieniać filtr pp co pół roku.

> hmmmmm

> Chyba faktycznie pora na kolejną wymiane.

> BTW

> Coś mi 1.9JTDM robi problemy przy odpalaniu na ciepłym silniku. Zaczne od wymiany czujnika

> położenia wału bo ASO pewnie nie znajdzie problemu jeśli nie ma checka

EGR? Co do ASO to raczej tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Problemy z odpalaniem rownież może powodować - przerabiałem to. A jeśli już go zaślepiłeś, to

> spoko.

Ale EGR sprawia raczej problemy na zimnym. O ile ktoś wcześniej nie zauważy że auto nie reaguje jak trzeba na wciśnięcie gazu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale EGR sprawia raczej problemy na zimnym. O ile ktoś wcześniej nie zauważy że auto nie reaguje

> jak trzeba na wciśnięcie gazu

Niekoniecznie. U mnie były problemy z odpalaniem ciepłego lub letniego silnika. A reakcja na gaz było akurat bardzo dobrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.