Skocz do zawartości

Akumulator "kozak"


Slaw_ek

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie, ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zwraca m.in. to

Quote:

mam tego KO720 kupiłem do focusa tdci.

Działa bardzo dobrze od grudnia zakładałem go w największe mrozy bo mój oryginał wysiadł, pewnie ze względu na krótkie odcinki i niedoładowanie....

Przede wszystkim produkcja jest w UE, akumulator jest bardzo ciężki, wykonany w technologii Ca - Ca, wykonany przez renomowanego producenta - na razie nie mówią jakiego (może nie mogą, umowy licencje itd.).


Natomiast marketing ta firma ma IMO badziewny. Nazwa "kozak" w Polsce raczej się źle kojarzy , no i te obrazki i fonty jak sprzed II WŚ http://kozakbatteries.pl/ zlosnik.giffacepalm%5B1%5D.gif

Ja 2 lata temu kupiłem aku AKCEL (prod. Varta) i nie żałuję smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Google zwraca m.in. to

> Quote:

> mam tego KO720 kupiłem do focusa tdci.

> Działa bardzo dobrze od grudnia zakładałem go w największe mrozy bo mój oryginał wysiadł, pewnie ze

> względu na krótkie odcinki i niedoładowanie....

> Przede wszystkim produkcja jest w UE, akumulator jest bardzo ciężki, wykonany w technologii Ca -

> Ca, wykonany przez renomowanego producenta - na razie nie mówią jakiego (może nie mogą, umowy

> licencje itd.).

> Natomiast marketing ta firma ma IMO badziewny. Nazwa "kozak" w Polsce raczej się źle kojarzy , no i

> te obrazki i fonty jak sprzed II WŚ http://kozakbatteries.pl/

> Ja 2 lata temu kupiłem aku AKCEL (prod. Varta) i nie żałuję

powinna być "z kopyta" bo odpala jak z kopyta...

facepalm%5B1%5D.gif

ale i tak lepiej niż drutex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po

> krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie,

> ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?

Po co kombinować? Jak chcesz tanio i dobrze to kup polecanego autocrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po

> krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie,

> ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?

Używam od kilku miesięcy i polecam ok.gif 60 Ah za około 160zł do odbioru w którymś z wielu sklepów. Nie ma sensu przepłacać, szczególnie, że przy takich ilościach, jak sprzedają, to akumulatory zawsze mają dość świeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po

> krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie,

> ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?

Patrz a ja takiego znalazłem jakiś tekst sprawdzony sprzedawca hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po

> krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie,

> ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?

Kumpel prowadzi hurtownie akumulatorów. Ma na stanie kilka takich tanich baterii, skitrane na dolnej półce gdzieś z tyłu żeby przypadkiem jakiś klient tego nie zobaczył... grinser006.gif "takie to badziewie" cytuję jego słowa, że "strach to komuś sprzedać zeby później się z gwarancją bujać" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu niedawno napisał, że miał akumulator Bosch, który nawalił i już nigdy więcej takiego nie kupi.

Bierz ten akumulator i jeździj. Jak ma się zepsuć to nawet najlepsze się psują.

Mój tato kupił jakiś byle jaki i najtańszy w Tesco i już tak 6 lat będzie od zakupu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

mialem podobny problem, wybralem Autopart galaxy Plus duplex 62Ah za 260zl. Ponadto w razie reklamacji mam aku na zastepstwo, a nie bede bawil sie w jakies odsylanie i takie tam.

Dodatkowo gosc sprawdza stan elektryczny auta, ladowanie, stan aku, mily gratis i co 4 miesiace przez dwa lata bezplatna diagnostyka elektryczna w tym aku.

Dziekuje za 60-80 zl roznicy raz na 5-8 lat to  wole wygode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, technix napisał:

kup centra plus i zamykamy tę rozkminę na jakieś 8 lat 

W moim aucie Centra jeździła przez 6 lat aż auto poszlona złom (kolizja). Przełożony do matki VW Polo jeździ kolejny rok więc już 7 lat 👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pisztu napisał:
(...)

 

Jestem inżynierem to wzbudza od razu niepokój i włącza czujność.

 

 

c375d819ef5652ec0905b2c87e8170cf.jpg

Po co doładowywałeś aku w aucie jeżdżonym codziennie?

 

A w temacie bardziej. Autokraft centra AutoPart kupić i będzie dobrze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez format
usunięcie treści spamu by google tego nie indeksowało
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tomy napisał:

Ale archeologia, chyba od 2015 roku już jakiś kupił 8-)

I co z tego, że archeologia, do dziś to już mógł go 2 razy zmienić ale nie w tym rzecz.

Teraz po kilku latach mógłby napisać jakąś opinię, która byłaby bardziej miarodajna niż zachwalanie tych co właśnie go kupili przed chwilą albo miesiąc temu:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, volf6 napisał:

I co z tego, że archeologia, do dziś to już mógł go 2 razy zmienić ale nie w tym rzecz.

Teraz po kilku latach mógłby napisać jakąś opinię, która byłaby bardziej miarodajna niż zachwalanie tych co właśnie go kupili przed chwilą albo miesiąc temu:hehe:

Jakby autor wątku odkopał i po dwóch latach napisał jak się sprawuje po zakupie to ok :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DarekB napisał:

Przecież to internetowy wuj odkopał. Wygooglaj fragment jego tekstu, na wielu forach wpisuje te swoje prawdy objawione, pewnie ma za to płacone.

Tylko kto mu płaci, bo chyba nie stacje benzynowe:hehe:

 

5 godzin temu, pisztu napisał:

Lepiej kup dowolny inny np. na stacji benzynowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chris_666 napisał:

Po co doładowywałeś aku w aucie jeżdżonym codziennie?

 

Nie wiem czemu, ale różne "dziadki złote rączki" tak robią.

Ich Panda, czy Fabia stoi 3 dni pod chmurką, to taszczy taki dziadek aku do domu i go ładuje ;]

 

Może jakieś przyzwyczajenie z jakiś starych Syrenek czy coś.

 

Zapewne zostawiając samochód na parkingu pod lotniskiem przy wyjeździe wakacyjnym, trzeba brać do walizki prostownik. Jak juz z tasmy odbierzemy bagaż, to myk myk na parking i ładowano kilka godzin. Dopiero potem jedziemy do domu ;]

 

trust_me_i_am_an_engineer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, gość odkopał stary wątek bo mu w googlu wyskoczyło, a kazali trochę czarnego PR rozlać po sieci...

Jak mi przypomnicie to napiszę po zimie jak się spisuje aku Kozak w aucie, które więcej stoi niż jeździ. A stoi 'pod chmurką'.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kravitz napisał:

Zapewne zostawiając samochód na parkingu pod lotniskiem przy wyjeździe wakacyjnym, trzeba brać do walizki prostownik.

Prostownik może nie, ale kable, to tak. Szczególnie jak ma się tendencję do zostawiania na światłach ;]. Mnie się 2 razy zdarzyło. Zawsze, kruca bomba, mało casu, mało casu do odlotu no i... 

Na wakacje z czarterami, to można z góry założyć, że lot ma nawet do 1 dnia spóźnienia, to można i światła sprawdzić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ozarek napisał:

dajcie spokój, gość odkopał stary wątek bo mu w googlu wyskoczyło, a kazali trochę czarnego PR rozlać po sieci...

Jak mi przypomnicie to napiszę po zimie jak się spisuje aku Kozak w aucie, które więcej stoi niż jeździ. A stoi 'pod chmurką'.

najwiekszym problemem kozakow jest sprzedaz internetowa. Co w syt reklamacji?

Wysylka kurierem tania nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukass186 napisał:

W moim aucie Centra jeździła przez 6 lat aż auto poszlona złom (kolizja). Przełożony do matki VW Polo jeździ kolejny rok więc już 7 lat

 

No widzisz, a ja miałem centre plus w dwóch autach kupione jako nówki, i obydwa wytrzymały tylko do końca gwarancji. Takze ja juz tego badziewia nie chce

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fanlan napisał:

najwiekszym problemem kozakow jest sprzedaz internetowa. Co w syt reklamacji?

Wysylka kurierem tania nie bedzie.

akurat mnie to nie dotyczy bo mam centralę niedaleko, zresztą w centrali kupowałem też stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Kozka mogę polecić.

Mimo że osobiście w aucie go nie mam , ale w autach z najbliższego otoczenia siedzi chyba ze 5 kozaków i wszystkie działają.

Najstarszego ma Teściowa, ponad 4 lata i działa jak powinien (Kozaka kupiła jak dopiero co marka pokazała się w sklepach), auto jeździ dzień w dzień, ale po kilka kilometrów .

U ojca również niecałe 3 lata działa. Również jeździ mało.

Pozostałe auta mają je niecałe 2 lata także nie są miarodajne.

Żadne z aut nie jest garażowane.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem, wybralem Autopart galaxy Plus duplex 62Ah za 260zl. Ponadto w razie reklamacji mam aku na zastepstwo, a nie bede bawil sie w jakies odsylanie i takie tam.
Dodatkowo gosc sprawdza stan elektryczny auta, ladowanie, stan aku, mily gratis i co 4 miesiace przez dwa lata bezplatna diagnostyka elektryczna w tym aku.
Dziekuje za 60-80 zl roznicy raz na 5-8 lat to  wole wygode.
Gdzie taka obsluga?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ozarek napisał:

akurat mnie to nie dotyczy bo mam centralę niedaleko, zresztą w centrali kupowałem też stacjonarnie.

Dla mnie przy aku podstawa to kupno w sklepie w miejscu zamieszkania. Zwlaszcza ze to wydatek raz na 4-8 lat

Teoretycznie nic nie powinno sie dziac ale jesli to wowczas zonk lekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.