Skocz do zawartości

Assistance oraz "tempomat"


tomasz01

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuję się powoli do większej trasy moją 125ką i w związku z tym ma dwa pytania do obeznanych:

1. Assistance - jakie macie na Polskę, ew czy mieliście okazję korzystać czy na razie tylko na papierze działa?

2. "tempomat" motocyklowy - reklamują takie nakładki na manetki które ją blokują w jakiejś pozycji (nie piszę tu o trytytkach 270751858-jezyk.gif) - miał ktoś może z takimi styczność? Działa, nie przeszkadza? Prędkość przelotowa u mnie to jakieś 100 km/h a 3 godzin na autostradzie mogę nie dać rady palacz.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szykuję się powoli do większej trasy moją 125ką i w związku z tym ma dwa pytania do obeznanych:

> 1. Assistance - jakie macie na Polskę, ew czy mieliście okazję korzystać czy na razie tylko na

> papierze działa?

Przyznam się, że nie mam assistance'a ale nie, nie działa on na papierze. Masz prawo do tych usług, które masz zagwarantowane w zakresie ubezpieczenia. Motocykla zastępczego co prawda nie dostaniesz (chyba, że ubezpieczyciele go wprowadzili), natomiast możesz dostać np. osobówkę.

> 2. "tempomat" motocyklowy - reklamują takie nakładki na manetki które ją blokują w jakiejś pozycji

> (nie piszę tu o trytytkach ) - miał ktoś może z takimi styczność? Działa, nie przeszkadza?

> Prędkość przelotowa u mnie to jakieś 100 km/h a 3 godzin na autostradzie mogę nie dać rady

Nie korzystam z czegoś takiego icon_rolleyes.gif Przyznaj się, gdzie lecisz? cfaniaczek.gif20.GIFzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyznam się, że nie mam assistance'a ale nie, nie działa on na papierze. Masz prawo do tych usług,

> które masz zagwarantowane w zakresie ubezpieczenia. Motocykla zastępczego co prawda nie

> dostaniesz (chyba, że ubezpieczyciele go wprowadzili), natomiast możesz dostać np. osobówkę.

Bardziej chodziło mi o to czy działa to w miarę sprawnie czy trzeba czekać w polu 16 godzin bo nikogo nie ma w okolicy akurat...

> Nie korzystam z czegoś takiego Przyznaj się, gdzie lecisz?

Jak będzie pogoda to Poznań na 1go maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szykuję się powoli do większej trasy moją 125ką i w związku z tym ma dwa pytania do obeznanych:

> 1. Assistance - jakie macie na Polskę, ew czy mieliście okazję korzystać czy na razie tylko na

> papierze działa?

> 2. "tempomat" motocyklowy - reklamują takie nakładki na manetki które ją blokują w jakiejś pozycji

> (nie piszę tu o trytytkach ) - miał ktoś może z takimi styczność? Działa, nie przeszkadza?

> Prędkość przelotowa u mnie to jakieś 100 km/h a 3 godzin na autostradzie mogę nie dać rady

od tego roku wykupilem Europa 365 w PZU a co do tempomatu kumpel ma jakis najprostszy i jest zadowolony, ja nawet na dluzszych trasach jakos nie odczuwam potrzeby takiego ustrojstwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Assistanca nie mam, tempomat posiadam, bardzo fajny gadżet, często używam i to nie tylko w długich

> trasach.

> Mam dokładnie coś takiego i nie nie posiadam HD

Assistance już w sumie wykupiłem godzinę temu zlosnik.gif

A temu się przyjrzę - dzięki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej chodziło mi o to czy działa to w miarę sprawnie czy trzeba czekać w polu 16 godzin bo

> nikogo nie ma w okolicy akurat...

Nie wiem jak w innych ubezpieczalniach ale w PZU mają sprawę załatwić szybko i bez zbędnej zwłoki cfaniaczek.gif Kilka razy sprawdzane i z pozycji Klienta jak i obsługującego grinser006.gifhahaha.gif

> Jak będzie pogoda to Poznań na 1go maja

Ładnie waytogo.gif To jak znajdziesz czas, to podjedź na Cytadelę, nad Maltę i odwiedź koziołki wink.gif Ja 1-go akurat w robocie jestem spineyes.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak w innych ubezpieczalniach ale w PZU mają sprawę załatwić szybko i bez zbędnej zwłoki

> Kilka razy sprawdzane i z pozycji Klienta jak i obsługującego

No właśnie wziąłem to, co ma leff - PZU

> Ładnie To jak znajdziesz czas, to podjedź na Cytadelę, nad Maltę i odwiedź koziołki Ja 1-go

> akurat w robocie jestem

Pewnie nie dam rady - docelowo jadę do znajomych do Mosiny którzy organizują PrzylotOs spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam w gratisie w linku i nie korzystałem, a z PZU korzystałem sam 4 razy i jeden raz kumpel (oczywiście mowa o moto) i bardzo zadowolony byłem, czas czekania na lawetę od kilkudziesięciu minut do 2h, holowanie bezproblemowe, dodatkowo raz dostałem hotel + dojazdy i poczęstunek (to już prywatnie od ekipy auto-pomocy z Wrocławia, bo akurat grilla sobie robili), a i kielicha dawać chcieli, jeno ja nie chciałem, więc obsługa rewelacyjna!!

Jedyne z czym może być problem to laweciarze mający obiekcje do przewożenia moto (bo nigdy jeszcze nie wieźli i nie chcą), stąd raz czekałem owe 2h, gdyż jak wyjaśnili na infolinii dopiero ktoś z dalszego regionu się zgodził i czekałem na dojazd, a często laweciarze mówili, że dopiero pierwszy raz moto przypinają i wprawy nie mają itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> teraz mam w gratisie w linku i nie korzystałem, a z PZU korzystałem sam 4 razy i jeden raz kumpel

> (oczywiście mowa o moto) i bardzo zadowolony byłem, czas czekania na lawetę od kilkudziesięciu

> minut do 2h, holowanie bezproblemowe, dodatkowo raz dostałem hotel + dojazdy i poczęstunek (to

> już prywatnie od ekipy auto-pomocy z Wrocławia, bo akurat grilla sobie robili), a i kielicha

> dawać chcieli, jeno ja nie chciałem, więc obsługa rewelacyjna!!

> Jedyne z czym może być problem to laweciarze mający obiekcje do przewożenia moto (bo nigdy jeszcze

> nie wieźli i nie chcą), stąd raz czekałem owe 2h, gdyż jak wyjaśnili na infolinii dopiero ktoś

> z dalszego regionu się zgodził i czekałem na dojazd, a często laweciarze mówili, że dopiero

> pierwszy raz moto przypinają i wprawy nie mają itp.

Czyli nie jest źle - wykupiłem w PZU licząc własnie na bezproblemowe ewentualne działania waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.