Skocz do zawartości

Przyczepka na motocykl - skuter, pożyczę - pilne...


Zonekcc

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam, potrzebuję pilnie pożyczyć przyczepkę do przewozu skutera.

> Może jest ktoś z Warszawy kto ma i pożyczy w tę Sobotę w godzinach porannych na jakieś 4-6 godzin?

> Proszę o informację na PW.

sky gdzies znalazl wypozyczalnie przyczep do moto, jak to nie jest jakies 400ccm to wrzucisz go do normalnej przyczepy ze statoil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, potrzebuję pilnie pożyczyć przyczepkę do przewozu skutera.

> Może jest ktoś z Warszawy kto ma i pożyczy w tę Sobotę w godzinach porannych na jakieś 4-6 godzin?

> Proszę o informację na PW.

Ja zawsze biorę na Dzierzby ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wszelkie namiary, zapewne skorzystam z tym że zastanawiam się bo jeżeli wziąłbym ze Statoila to zabezpieczenie pasami (a żadnych nie posiadam) itp. na własną rękę muszę kombinować co wiąże się z dodatkowymi kosztami natomiast na plus jest to ze przyczepka jest z plandeką w przypadku złych warunków atmosferycznych nic nie moknie i się nie syfi a przyczepka przeznaczona do tego celu wiadomo pewne zabezpieczenie i o pasy nie trzeba się martwić co najwyżej tylko o pogodę.

Pacjent do przewozu to Gilera runner 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyczepka

> przeznaczona do tego celu wiadomo pewne zabezpieczenie i o pasy nie trzeba się martwić co

> najwyżej tylko o pogodę.

> Pacjent do przewozu to Gilera runner 50.

syfem się nie przejmuj nic, ale przyczepka motocyklowa prócz rynny i takiego miejsca na przednie koło nie ma innych zabezpieczeń i tak trzeba pasy mieć (wypożyczalnie wypożyczają za dodatkową opłatą) i też pasami mocować, ale na pewno mniej pasów trzeba niż na takiej zwykłej przyczepie smile.gif

ja polecam jak nie masz doświadczenia (a tak to wygląda) 4 pasy, dwa z przodu i dwa z tyłu, jak najszerzej, ja jechałem na 3 pasach ale trochę strach był i sprawdzałem dosyć często naciąg pasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sky gdzies znalazl wypozyczalnie przyczep do moto, jak to nie jest jakies 400ccm to wrzucisz go do

> normalnej przyczepy ze statoil

Dokładnie tą samą co poleca Tomasz01 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepkę zarezerwowałem na Szyszkowej, jeżeli natomiast chodzi o doświadczenie to nigdy nie przewoziłem i nie zabezpieczałem Motocykla - skutera.

Pasy wezmę 4 szt. Tylko jak Je bezpiecznie i za co przymocować w motorze, bo po jednym pójdzie na pewno na koło a pozostałe?

Może macie jakieś foto poglądowe jak prawidłowo powinno to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.