Skocz do zawartości

[§] Prawnik z doświadczeniem z ubezpieczeniach potrzebny


Tomasso

Rekomendowane odpowiedzi

> Właściwie to dowolny prawnik, ale wiedzący, żeby powiedział rozstrzygająco co i jak.

> Czekam pod privem.

piszesz "sprzeciw" do zarządu ubezpieczyciela. Że nie podoba ci się ich wycena. Załączasz kosztorys rzeczoznawcy. Mają 30 dni (nie poparte w prawie) na odpowiedź. to taki przyzwoity zwyczaj.

Jak nie odpowiedzą, piszesz do Rzecznika Ubezpieczeniowego i wnosisz o mediację.

Potem sąd.

Bedziesz cierpliwy to wygrasz zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piszesz "sprzeciw" do zarządu ubezpieczyciela. Że nie podoba ci się ich wycena. Załączasz kosztorys

> rzeczoznawcy. Mają 30 dni (nie poparte w prawie) na odpowiedź. to taki przyzwoity zwyczaj.

> Jak nie odpowiedzą, piszesz do Rzecznika Ubezpieczeniowego i wnosisz o mediację.

> Potem sąd.

> Bedziesz cierpliwy to wygrasz .

Takie to proste! A te osły, prawnicy całe lata marnują żeby się tego nauczyć.

rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie to proste! A te osły, prawnicy całe lata marnują żeby się tego nauczyć.

Dyskusja z rzeczoznawcą lub urzednikiem poniżej RN - jest w zaadzie bez sensu. Niewiele zmieni lub częściej nic.

Tylko klient zdeterminowany, nieuległy odniesie sukces - ubezpieczyciel odpuści widząc desperata w papierach zlosnik.gif

Niestety tak działają korpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dyskusja z rzeczoznawcą lub urzednikiem poniżej RN - jest w zaadzie bez sensu. Niewiele zmieni lub

> częściej nic.

> Tylko klient zdeterminowany, nieuległy odniesie sukces - ubezpieczyciel odpuści widząc desperata w

> papierach

> Niestety tak działają korpo.

Ubezpieczyciel ma gdzieś czy po drugiej stronie jest desperat, Kubuś Puchatek czy Al Capone.

Liczy się tylko rachunek prawdopodobieństwa i ewentualne koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ubezpieczyciel ma gdzieś czy po drugiej stronie jest desperat, Kubuś Puchatek czy Al Capone.

Nie pracujesz w ubezpieczeniowym korpo, wiec skąd wiesz?

Kubusiowi to mozna kazdy "miodek" wcisnąć, i wiekszość tych Kubusiów odpuszcza dla świętego spokoju. A to błąd.

Capony hehe.gifhehe.gif, w PL nie istnieją - jakos dotąd nie słyszałem jeszcze o strzelaninie w korpo zlosnik.gif.

Warunek jeden podstawowy - nie odpuszczać, być cierpliwym i rozważnie odpowiadać na argumenty. Sprawa wtedy wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pracujesz w ubezpieczeniowym korpo, wiec skąd wiesz?

> Kubusiowi to mozna kazdy "miodek" wcisnąć, i wiekszość tych Kubusiów odpuszcza dla świętego

> spokoju. A to błąd.

> Capony , w PL nie istnieją - jakos dotąd nie słyszałem jeszcze o strzelaninie w korpo .

> Warunek jeden podstawowy - nie odpuszczać, być cierpliwym i rozważnie odpowiadać na argumenty.

> Sprawa wtedy wygrana.

Najlepsze jest, że żaden prawnik nie powie: "sprawa wygrana".

No ale Ty chyba nie jesteś prawnikiem, więc możesz.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze jest, że żaden prawnik nie powie: "sprawa wygrana".

> No ale Ty chyba nie jesteś prawnikiem, więc możesz.

Nie jestem.

Jestem cierpliwy. Nieustępliwy, kiedy czuję że dzieje mi się krzywda. Kropla po kropli drążę. Nie istotne czy to 1 czy 100 PLN.

Czasem faktycznie, zderzam się ze ścianą "dla taternika", nie do zdobycia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.