Skocz do zawartości

Problem z pompą paliwa A JEDNAK NIE DZIAŁA..


lepo78

Rekomendowane odpowiedzi

Włożyłem dwa nowe przekaźniki, pompa zadziałała, odpalił chodził, nie gasł. Po godzinie nie mogłem odpalić, włożyłem jeszcze jeden awaryjny przekaźnik - sejek odpalił, ale jak ruszałem to gasł, i tak może z 5 razy. Teraz jest tak, że nie słychać przekaźnika, pompy nie można odpalić, tak jakby nie było zasilania gdzieś.. Myślcie, pilny temat mam z tym sejem do ogarnięcia..

T-jet, problem polega na tym, że podczas jazdy, nagle - ni z gruchy ni z pietruchy coś odcina pompę paliwa i auto staje. Miałem taką sytuację dwa razy - za pierwszym razem pomogło napierniczanie ręką w dekiel przykrywający pompę - w pewnym momencie pompa załapała i przejeździłem tak dobry miesiąc. Niestety parę dni temu miałem podobną sytuację - okazało się że wyskoczył przeciwstrząsowy - na równej prostej drodze, wcisnąłem go i dojechałem do domu, ale tam fura padła na amen. Teraz problemem są trzeszczące ciągle przekaźniki - dwa zwykłe fiatowskie na pięć pinów - tak to mam zrobione. W pozycji zapłon nie słychać pompy paliwa, słychać tylko trzeszczenie, auto nie pali. Wymieniłem przekaźniki, dalej trzeszczy i nie pali. Jakieś typy jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> T-jet, problem polega na tym, że podczas jazdy, nagle - ni z gruchy ni z pietruchy coś odcina pompę

> paliwa i auto staje. Miałem taką sytuację dwa razy - za pierwszym razem pomogło napierniczanie

> ręką w dekiel przykrywający pompę - w pewnym momencie pompa załapała i przejeździłem tak dobry

> miesiąc. Niestety parę dni temu miałem podobną sytuację - okazało się że wyskoczył

> przeciwstrząsowy - na równej prostej drodze, wcisnąłem go i dojechałem do domu, ale tam fura

> padła na amen. Teraz problemem są trzeszczące ciągle przekaźniki - dwa zwykłe fiatowskie na

> pięć pinów - tak to mam zrobione. W pozycji zapłon nie słychać pompy paliwa, słychać tylko

> trzeszczenie, auto nie pali. Wymieniłem przekaźniki, dalej trzeszczy i nie pali. Jakieś typy

> jak to ugryźć?

ale przekaznik trzeszczy czy szybko cyka ?? Bo jezeli cyka to znaczy ze cos z masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeszczał, kupiłem dwa nowe, zamontowałem, słychać pompę, nie słychać przekaźnika, pali, nie

> gaśnie, powinno być ok.

to jak wkoncu jest. Cyka ten przekaznik ?? Przejrzyj dokladnie masy. Sprobuj jeszcze pominac wylacznik bezwladnosciowy. Moze jest jakis uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.