Skocz do zawartości

Assistance - gdzie?


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię mieć dodatkowe assistance.

Skończyło mi się w PZMocie.

Kiedyś miałem w starter24.

Wydaje mi się, że PZMot znacznie zmniejszył odległość holowania (mogę się mylić).

Jest jakas nowa ciekawa oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź w firmie w której masz OC.

> Dobre oferty mają PZU i Gothaer ale tylko dla swoich klientów.

PZU - mam tam ten "standardowy" pakiet - ale tam jest jeśli dobrze pamiętam holowanie do 50 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lubię mieć dodatkowe assistance.

> Skończyło mi się w PZMocie.

> Kiedyś miałem w starter24.

> Wydaje mi się, że PZMot znacznie zmniejszył odległość holowania (mogę się mylić).

> Jest jakas nowa ciekawa oferta?

Dla klientów mBank - ja brałem na wakacje za granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PZU - mam tam ten "standardowy" pakiet - ale tam jest jeśli dobrze pamiętam holowanie do 50 km

no to doplac do rozszerzonego, bo tam jest asysta od domu (w podstawowym jak ci sie auto zepsuje pod domem to sobie sam musisz radzic) az do holowania do 1kkm w europie (po polsce chyba nie ma ograniczenia, ale nie wiem czy nie ma jakiegos wpisu wymuszajacego najblizszy serwis).

Testowalem kilkukrotnie (mam wariant europa) zarowno w pl jak i na terenie niemiec - we wszystkich przypadkach bez zadnych problemow wink.gif

edyta: testowalem - w sensie ze padl mi aku, albo mialem "drobny" problem z samochodem (pekl wezyk od chlodnicy i wywalilo plyn), z samego holowanie nie korzystalem. Wszystkie naprawy wykonane byly od reki na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fakt - była nawet opcja kupowania assistance na osobę a nie na auto. Działa to nawet w przypadku

> jak jesteś pasażerem.

Zgadza się:) Ja kupiłem, po miesiącu zrezygnowałem. Nie powiem czy polecam bo nie musiałem na szczęście korzystać. Ale komfort psychiczny 2000km od domu w 14letnim aucie jest więcej wart niż te 25zł składki wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się:) Ja kupiłem, po miesiącu zrezygnowałem. Nie powiem czy polecam bo nie musiałem na

> szczęście korzystać.

Ja dwukrotnie korzystałem z assistance mbanku (podpiętego pod polisę OC) i nie było żadnych problemów. Ale to była tylko laweta na niewielkie odległości (30-50 km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz to ubezpieczenie nie jest już takie fajne jak kiedyś, ma spore ograniczenia.

Ja brałem w ubiegłe wakacje. Studiowałem dokładnie warunki i nie zauważyłem jakichś szczególnych ograniczeń jakich nie miałaby konkurencja. Ja brałem tę najdroższą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdź w firmie w której masz OC.

> Dobre oferty mają PZU i Gothaer ale tylko dla swoich klientów.

Mam właśnie taką konfigurację przy OC w Gothaerze. Kosztowało chyba 120 zł dodatkowo. Raz skorzystałem. Bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja brałem w ubiegłe wakacje. Studiowałem dokładnie warunki i nie zauważyłem jakichś szczególnych

> ograniczeń jakich nie miałaby konkurencja. Ja brałem tę najdroższą opcję.

Teraz holowanie jest do

standard (opłata miesięczna 7zł) - 500zł (awaria musi być minimum 50km od miejsca zamieszkania)

komfort (opłata miesięczna 14zł) - 700zł

premium (opłata miesięczna 21zł) - 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta PZU AutoPomoc 365 wersje na Polskę i Europę.

Obie wersje są na 60 dni lub na 365 i np Polska 365 to 200zł.

Link Polska i Europa.

W pakiecie Polski m.in. holowanie do 150km, samochód zastępczy na 7 dni. Mam to od jakiś 5 lat (kiedyś szło kupić tę kartę na Orlenie). Z racji tego że poprzednie auto było dość awaryjne, to w ciągu 2 lat korzystałem z ich usług 5 razy:) nigdy nie było żadnego problemu.

Aha, nie - nie trzeba być ich klientem:) W PZU mam tylko to, OC/AC/NW gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz holowanie jest do

> standard (opłata miesięczna 7zł) - 500zł (awaria musi być minimum 50km od miejsca zamieszkania)

> komfort (opłata miesięczna 14zł) - 700zł

> premium (opłata miesięczna 21zł) - 1000zł

Rzeczywiście.. Jak ja brałem to nie było chyba limitu kwotowego tylko kilometrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze to nie znalazłem nic lepszego niż PZMot.

jakoś zaszlei na psy - limity mają 75 km z holowaniem i raz w roku z polski pod dom

poza tym zawsze dzwoniki dwa tygodnie przed końcem i przypominali - teraz przysłali maila cztery dni PO zakończeniu umowy angryfire.gif pies ich trącał , szukam innej opcji angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz holowanie jest do

> standard (opłata miesięczna 7zł) - 500zł (awaria musi być minimum 50km od miejsca zamieszkania)

> komfort (opłata miesięczna 14zł) - 700zł

> premium (opłata miesięczna 21zł) - 1000zł

Wziąłem premium smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wziąłem premium

a teraz pytanie roku - skoro ASS jest na osobę a nie na auto, to jeśli wykupię ja i żona, to po wyczerpaniu limitu 1000 PLN przy holowaniu zza granicy PL mogę korzystać z limitu żony?

w dużym uproszczeniu, bo pewnie musiałbym dwa razy dzwonić i zamawiać dwie usługi, ale tak to powinno dzialać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lubię mieć dodatkowe assistance.

> Skończyło mi się w PZMocie.

> Kiedyś miałem w starter24.

> Wydaje mi się, że PZMot znacznie zmniejszył odległość holowania (mogę się mylić).

> Jest jakas nowa ciekawa oferta?

auto24 w mbanku kieedyś były większe limity ale i tak jest atrakcyjnie. Kożystałem kilka razy (jak miałem p307) i nigdy nie zawiedli ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam assistance w PZU i w pakiecie komfort mam holowanie w calej polsce i auto zastrpcze.

tylko w najwyższym pakiecie PZU ma nolimit w PL i 1000km za granicą, w niższych jest 150km w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko w najwyższym pakiecie PZU ma nolimit w PL i 1000km za granicą, w niższych jest 150km w PL

co i tak wydaje sie najlepsza opcja, szczegolnie ze testowalem i nigdy nie bylo problemow z pomoca na trasie (w pl i w de)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co i tak wydaje sie najlepsza opcja, szczegolnie ze testowalem i nigdy nie bylo problemow z pomoca

> na trasie (w pl i w de)

ile kosztuje ten najwyższy pakiet?

Jeżeli więcej niż 200,- to nie jest najlepszą opcją zlosnik.gif w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile kosztuje ten najwyższy pakiet?

> Jeżeli więcej niż 200,- to nie jest najlepszą opcją w PL

a nie mam pojecia wink.gif place wlacznie z AC/OC/NNW w wersji max full wypas grinser006.gif

ztcp to za pelen pakiet na europe ze zniesionymi wszystkimi ograniczeniami to bylo pod 300pln (a moze nawet nieco wiecej)

edyta:

https://www.pzu.pl/produkty/karta-pzu-pomoc-europa

Karta PZU Pomoc w Drodze Europa 60 dni – 167 zł brutto

Karta PZU Pomoc w Drodze Europa 365 dni – 300 zł brutto

tylko nie widze tutaj jak rozszerzyc pakiet podstawowy, bo wszedzie pisze ze niby holowanie do 150km, a kolega ktory ma taki pakiet jak ja holowal sie ponad 700km w ramach tego assistance.

edyta2:

http://insus.pl/wp-content/uploads/2014/03/PZU-Auto-Pomoc.pdf

wyglada na to ze roszerzac zakres da sie tylko przy dokupowaniu do OC/AC, no i wtedy cena jest nizsza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile kosztuje ten najwyższy pakiet?

> Jeżeli więcej niż 200,- to nie jest najlepszą opcją w PL

właśnie go kupiłem, razem z OC i miniAC

OC 737 PLN

miniAC 334 PLN

ASS wariant Super, ze zniesionym limitem holowania i brakiem limitu od miejsca zamieszkania, Polska i Europa - 246 PLN

Auto Szyby do 2000 PLN - 80 PLN

łącznie 1397 PLN

jeszcze nie zrobiłem przelewu, więc jak masz coś tańszego to dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> patrz wyżej, przy samym PL taniej wyjdzie Gothaer, przy PL+EU PZU ma bdb oferte

szkoda tylko że PZU policzyło mi wartość auta wg Eurotaxu 7028 PLN, wg tych samych tabel Urząd Skarbowy policzył mi 15600 PLN, Proama 14300 PLN.

Paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam mBank Auto24 w wersji Premium, czyli cała Europa, chyba 1000 km holowania, hotele dla kierowcy

> i pasażerów itp. itd.

> Za 21zł/m-c myślę, że jest OK.

gdyby było 1000 km, byłoby ok, ale niestety jest 1000 PLN, co w Chorwacji da Ci jakieś 250 km max.

zostało tylko PZU, gdzie nie ma głupich wyłączeń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam mBank Auto24 w wersji Premium, czyli cała Europa, chyba 1000 km holowania, hotele dla kierowcy

> i pasażerów itp. itd.

> Za 21zł/m-c myślę, że jest OK.

Zabawne jest to, że jak weźmiesz do tego pakiet NW to za wszystko razem zapłacisz (po rabacie) 19,99zł/m-c screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.