Skocz do zawartości

CZy tylny pas bezpieczeństwa pasuje z przodu?


gajos120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o tylny bo taki bym znalazł:)

Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o

> tylny bo taki bym znalazł:)

> Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne

> mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś?

Czytam, czytam i czytam i myślę - k...wa, czy on jest psychiczny czy jaja sobie robi?

Cały czas myślałem, że chodzi o pas przedni/tylny taki:

pas-przedni-klokkerholm.jpg

rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytam, czytam i czytam i myślę - k...wa, czy on jest psychiczny czy jaja sobie robi?

> Cały czas myślałem, że chodzi o pas przedni/tylny taki:

Miałem identyczne skojarzenia jak przeczytałem tytuł wątku spineyes.gifhehe.gif

Ech to zboczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytam, czytam i czytam i myślę - k...wa, czy on jest psychiczny czy jaja sobie robi?

> Cały czas myślałem, że chodzi o pas przedni/tylny taki:

to edytuje tytuł bo faktycznie może nie wyraźnie hehe

kurcze to mnie nie pocieszyliście, muszę w takim razie poszukać gdzieś takiego samego jak mam bo anorektykiem nie jestem na pewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to edytuje tytuł bo faktycznie może nie wyraźnie hehe

> kurcze to mnie nie pocieszyliście, muszę w takim razie poszukać gdzieś takiego samego jak mam bo

> anorektykiem nie jestem na pewno:)

jeszcze z jakiegos starszego iveco pasuje, sam mam pas kierowcy taki od 2-3 lat cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytam, czytam i czytam i myślę - k...wa, czy on jest psychiczny czy jaja sobie robi?

> Cały czas myślałem, że chodzi o pas przedni/tylny taki:

szczególnie, że tak wygląda zepsuty pas przedni biglaugh.gif

288389587-uno_bec.jpg

post-10099-14352530301344_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Zepsuł mi się pas z przodu. Jako, że nie mam żadnego identycznego w okolicy na zamianę zapytam o

> tylny bo taki bym znalazł:)

> Czy da się zamontować pas tylny z przodu? Podejdzie bez przeróbek? na oko patrząc jest trochę inne

> mocnowanie ale mogę się mylić, a jak z długością itp? Przerabiał ktoś?

Tu rozmawialiśmy kiedyś o pasach, ja miałem z opla. Pasował plug & play. Kryterium była cena, na aukcjach chodziły po 10zł. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> założyć założysz, ale zapnie się tylko anorektyk...

> za to pasują do przodu pasy z CC

A włoskie nie miały przypadkiem dłuższych tylnych pasów od polskich?

Przyznam, że nigdy mi jeszcze nie zabrakło długości pasów, nawet jak jakieś bagaże przypinałem i to nawet na krzyż przez całą kanapę... zlosnik.gif

A tylny pas z przodu dałoby się tymczasowo przykręcić tak, by zwijacz był na górze słupka, a końcówka pasa na dole, choć to mniej bezpiecznie i trochę by się w oczy rzucało, że jest inaczej niż fabrycznie... 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A włoskie nie miały przypadkiem dłuższych tylnych pasów od polskich?

> Przyznam, że nigdy mi jeszcze nie zabrakło długości pasów, nawet jak jakieś bagaże przypinałem i to

> nawet na krzyż przez całą kanapę...

> A tylny pas z przodu dałoby się tymczasowo przykręcić tak, by zwijacz był na górze słupka, a

> końcówka pasa na dole, choć to mniej bezpiecznie i trochę by się w oczy rzucało, że jest

> inaczej niż fabrycznie...

Nie kombinuj, tylne pasy mają coś ok. 2,5m więc rzeczywiście przez kanapę zapniesz, ale do przodu nie podejdą, przednie pasy sa o metr czy też więcej dłuższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A włoskie nie miały przypadkiem dłuższych tylnych pasów od polskich?

> Przyznam, że nigdy mi jeszcze nie zabrakło długości pasów, nawet jak jakieś bagaże przypinałem i to

> nawet na krzyż przez całą kanapę...

> A tylny pas z przodu dałoby się tymczasowo przykręcić tak, by zwijacz był na górze słupka, a

> końcówka pasa na dole, choć to mniej bezpiecznie i trochę by się w oczy rzucało, że jest

> inaczej niż fabrycznie...

Jak zwijacz odwrócisz to on przestanie działać - w sensie blokować pasa przy przeciążeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem Panowie taki sam pas w pobliskim szrocie za całe 5 zł, też co prawda trochę się zacina ale o niebo lepiej od mojego starego (mój już całkiem przestał się zwijać), także nie kombinuje z tylnymi, dzięki za podpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.