Skocz do zawartości

Auto za ok. 4000 PLN


przemty

Rekomendowane odpowiedzi

> Powoli zaczynam szukać auta dla siostry. Obecnie jeżdzi astra I ale powoli zaczyna w podłodze robić

> się sitko. Więc trzeba poszukać coś w zamian. Budżet jakim dysponuje to ok. 4000 PLN więc

> szału nie ma. Ale droższego auta sama nie chce.

> Niemal z automatu pierwszym poszukiwanym autem jest oczywisćie trochę młodsza Astra I benzyna.

> Ale co by jeszcze mogło załapać się w tym budżecie z innych marek i z jakim silnikiem aby mało

> palił i był mało usterkowy... ??

Nie dalej jak 2 tygodnie temu sąsiad sprzedał Lanosa 1.6 16V noPb (nie wiem który rok) garażowanego, bezwypadkowego ... z nalotem 43.000km.

Cena na kartce na drzewie była 4700zł. Pewnie za 4500zł poszedł. A, poszedł w 1 dzień wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stilo odpada

> Na placu boju narazie są

> - Astra

> - Lanos

> - Punto II

> - Bravo/Brava

> Ewentualnie co jeszcze

Wybrałbym Lanosa. Bravo/Brava ciężko znaleźć niepognite...

Astra nie wiem czy F czy G, ale w podanej kwocie chyba F. Brat idealną sprzedał za niespełna 5000zł, ale ile nerwów napsuli kupujący to już on wie. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znam kobiety, które jeżdżą autobusami, ale to naprawde wyjątki

> a moja szwagierka ostro się zaklina, ze do małego nie wsiądzie, bo niebezpieczny i niewygodny.

> jezdzi mondeo, ale jakbyś go zobaczył.... nie ma miejsca na tym aucie bez skazy. mam nadzieje,

> ze nie bedzie kiedys parkowała obok mojego auta

Poku co moja jezdzi na zmiane corolla kombi i laguna i woli wieksze auto a najlepiej sie czula w C4GP ale na auto byloby nas stac ale juz na czesci musialbym kombinowac jak ogarnac finanse rodzinne a wydatki na auto i musialem z niego zrezygnowac... a ladnego scenika tez nie bylo...

Ogolnie moja lubi duze auta bo tez wolno nie jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja zaś jeździ tylko dużymi autami, jak jeździła Puntem to mówiła, że mała popierdziawka z niego

> jest

> Laguna jej strasznie pasuje bo jest długaaaaa, szeroka i ma fajne zawieszenie

Żona gościa, któremu sprzedałem moją Lagę wybrzydzała dopóki nie musieli jechać 300 km. Po tym skończyły się jakiekolwiek uwagi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żona gościa, któremu sprzedałem moją Lagę wybrzydzała dopóki nie musieli jechać 300 km. Po tym

> skończyły się jakiekolwiek uwagi

Jak odbierałem kobiety ze szpitala i jechaliśmy 150km to sobie ceniła komfort z tyłu, ciszę, bardzo dużo miejsca na nogi i duży podłokietnik ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej kupic starszego Niemca niż młodszego francuza albo japonczyka.

kolejna bzdura. co niby lepszego ma ten starszy niemiec?

prawda jest taka, ze wszystko zalezy od tego na jaki egzemplarz sie trafi, a nie czy to niemiec, rusek, czy inny obcokrajowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.