Skocz do zawartości

Uszkodzony odpowietrznik nagrzewnicy


kamilmm

Rekomendowane odpowiedzi

> a po co Ci odpowietrznik?

> są lepsze metody na odpowietrzanie

Czyli po prostu wstawić tam przewód bez odpowietrznika? Zastanawiałem się nad wymianą przewodu od nagrzewnicy do bloku. Rozumiem, że mogę wstawić przewód bez odpowietrznika i jeśli będę odpowietrzał układ to wystarczy, że otworzę odpowietrznik na chłodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli po prostu wstawić tam przewód bez odpowietrznika? Zastanawiałem się nad wymianą przewodu od

> nagrzewnicy do bloku. Rozumiem, że mogę wstawić przewód bez odpowietrznika i jeśli będę

> odpowietrzał układ to wystarczy, że otworzę odpowietrznik na chłodnicy?

W 1.4 nie mam fabrycznie odpowietrznika i odpowietrzam przez chlodnicę. Niektórzy zalecają, by do tej operacji ustawić przód wyżej, niz tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli po prostu wstawić tam przewód bez odpowietrznika? Zastanawiałem się nad wymianą przewodu od

> nagrzewnicy do bloku. Rozumiem, że mogę wstawić przewód bez odpowietrznika i jeśli będę

> odpowietrzał układ to wystarczy, że otworzę odpowietrznik na chłodnicy?

kiedyś na Cargo, już nie pamiętam z racji wieku komu, odpowietrzyłem auto

koleś wjechał autem na wysoki krawężnik tak aby korek chłodnicy był wyżej niż odpowietrznik na wężu nagrzewnicy i po sprawie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 1.4 nie mam fabrycznie odpowietrznika i odpowietrzam przez chlodnicę. Niektórzy zalecają, by do

> tej operacji ustawić przód wyżej, niz tył.

Ale masz tylko ten taki mały korek do odpowietrzania na chłodnicy? O taki? Po prostu wolałbym wstawić cały przewód ze względu, że tak mi bardziej by pasowało wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale masz tylko ten taki mały korek do odpowietrzania na chłodnicy? O taki? Po prostu wolałbym

> wstawić cały przewód ze względu, że tak mi bardziej by pasowało .

w moim 999 ccm jest właśnie taki koreczek tylko, ale wystarcza ok.gif

niecodziennie się w końcu odpowietrza układ chłodzenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś na Cargo, już nie pamiętam z racji wieku komu, odpowietrzyłem auto

> koleś wjechał autem na wysoki krawężnik tak aby korek chłodnicy był wyżej niż odpowietrznik na wężu

> nagrzewnicy i po sprawie

pamiętam idea.gif

było to gdzieś tu opisane zlosnik.gif

trzeba temat wyjaśnić zlosnik.gif

kto to był grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale masz tylko ten taki mały korek do odpowietrzania na chłodnicy? O taki? Po prostu wolałbym

> wstawić cały przewód ze względu, że tak mi bardziej by pasowało .

Taki. Żeby było śmieszniej, w fabrycznej chlodnicy był po przeciwnej stronie, niż korek, a w wymienionej po wypadku jest jak na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.