Skocz do zawartości

Schmaty elektryczne Audi - skąd wziąć?


bratPit

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam do Was pytanie, skąd wziąć schematy do A4B7 w pdf-ie? Istnieje coś takiego? Dobrze było by mieć też opisy złącz i umiejscowienie ich w samochodzie.

A może trzeba szukać jakiegoś programu serwisowego?

Z góry dzięki za podpowiedzi

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Mam do Was pytanie, skąd wziąć schematy do A4B7 w pdf-ie? Istnieje coś takiego? Dobrze było by mieć

> też opisy złącz i umiejscowienie ich w samochodzie.

> A może trzeba szukać jakiegoś programu serwisowego?

> Z góry dzięki za podpowiedzi

> brat

w serwisówce sa zlosnik.gif poszukaj kogos kto ma dostęp i można skopiować wink.gif tylko do większosći sa w języku wroga zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witajcie,

> Mam do Was pytanie, skąd wziąć schematy do A4B7 w pdf-ie? Istnieje coś takiego? Dobrze było by mieć

> też opisy złącz i umiejscowienie ich w samochodzie.

> A może trzeba szukać jakiegoś programu serwisowego?

> Z góry dzięki za podpowiedzi

> brat

A co konkretnie Cię interesuje, jakiś konkretny schemat czy myslisz raczej o stałym dostępie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co konkretnie Cię interesuje, jakiś konkretny schemat czy myslisz raczej o stałym dostępie?

chodzi mi ogólnie o kpl schematów elektrycznych. Do Opli miałem schematy w pdfie więc jak coś potrzebowałem to szukałem, miałem adresy cross-owe więc poruszałem się spokojnie.

Do A4 potrzebuję schematy podłączenia lusterka fotochromowego i czujnika deszczu/światła bo takowych nie posiadam i lipa. Na forum ludzie opisują, który pin podłączyć gdzie, ale to nie jest dla mnie tak czytelne jak schemat. Mając schemat wiem wszystko. Chcę też przerobić działanie fabrycznych świateł DRL i też nie wiem gdzie i co jest popodłączane i jak.

Ponadto potrzebuję schematy zasilania elektryki deski, ECU silnika, rozrusznika etc. Myślałem że VAG jest rozpracowany na 10-tą stronę a na forum nawet nie ma porządnych schematów no.gif Ktoś mi powiedział żebym znalazł sobie elsę i sciągnął. Tak, znaleźć to nie problem, ale witaminki do tego to już nie ma nigdzie sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.