Skocz do zawartości

Ile trzeba zapłacić za sprawne E39 z męskim silnikiem


Bravus

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem już kilka egzemplarzy i jestem załamany. Mam do wydania 14 tysięcy. Da się za to kupić przedlifta w normalnym stanie, o polifcie nawet nie marzę ?

Warunkiem jest męski silnik, czyli min. 2.5 192 KM, a najchętniej V8, choć w przypadku E39 byłbym skłonny jeździć nawet 3.0d zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem już kilka egzemplarzy i jestem załamany. Mam do wydania 14 tysięcy. Da się za to kupić

> przedlifta w normalnym stanie, o polifcie nawet nie marzę ?

> Warunkiem jest męski silnik, czyli min. 2.5 192 KM, a najchętniej V8, choć w przypadku E39 byłbym

> skłonny jeździć nawet 3.0d

Tej coś dolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tej coś dolega?

W sumie dwie rzeczy.

Odległość oraz konieczność wizyty w UC i US. W Stolicy jest tak, że do UC jeździsz dwa razy ( raz złożyć wniosek a raz zapłacić, bo się "nie da" tego samego dnia ), a US wydaje zaświadczenie po 14 od złożenia zwolnienia z VAT.

Nie mam już 18 lat, nie będę gnał po auto dalej jak 100 km od miejsca zamieszkania, bo przy kwocie jaką mam do wydania to się nie kalkuluje.

Będę szukał czegoś lokalnie i zarejestrowanego w kraju.

Wiem naiwny jestem, ale trudno zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie dwie rzeczy.

> Odległość oraz konieczność wizyty w UC i US. W Stolicy jest tak, że do UC jeździsz dwa razy ( raz

> złożyć wniosek a raz zapłacić, bo się "nie da" tego samego dnia ), a US wydaje zaświadczenie

> po 14 od złożenia zwolnienia z VAT.

> Nie mam już 18 lat, nie będę gnał po auto dalej jak 100 km od miejsca zamieszkania, bo przy kwocie

> jaką mam do wydania to się nie kalkuluje.

> Będę szukał czegoś lokalnie i zarejestrowanego w kraju.

> Wiem naiwny jestem, ale trudno

To prędko auta nie kupisz. Dla mnie limitem odległości przy zakupie auta poniżej 10 kzł jest jakieś 500 km, ale to dlatego, że na Pomorzu to w ogóle nic nie ma, nie tylko w kategorii motoryzacja.

Najlepiej załatwić ze sprzedawcą, żeby opłaty zrobił, a Tobie zostaje przegląd, recykling i rejestracja, do ogarnięcia w pół dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To prędko auta nie kupisz. Dla mnie limitem odległości przy zakupie auta poniżej 10 kzł jest

> jakieś 500 km, ale to dlatego, że na Pomorzu to w ogóle nic nie ma, nie tylko w kategorii

> motoryzacja.

Nie przejmuj się w mazowieckim same tragedie lub ceny z kosmosu.

Jakbym kupował auto za 50 kzł, to bym się zastanowił nad wycieczkami, za max 15 nie ma to dla mnie sensu. Szkoda mi czasu, który mógłbym spożytkować w efektywny sposób.

> Najlepiej załatwić ze sprzedawcą, żeby opłaty zrobił, a Tobie zostaje przegląd, recykling i

> rejestracja, do ogarnięcia w pół dnia.

Mało handlarzyków współpracuje, poza tym pozostaje jeszcze kwestia poruszania się po Polsce, gdzie w 99 procentach tablice masz nie ważne, lub podrobione. Koło się zamyka.

Będę cierpliwy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajdziesz coś z e39

Zaczynam powątpiewać. To czym ludzie jeżdżą oraz jaki kit wciskają mnie przeraża. Zaczynam żałować, że sprzedałem auto w doskonałym stanie, bo miałem taką fanaberię. Było mega nudne, ale nie dolegało mu absolutnie nic.

> e39 robi się już stare, każdy szanujący się dres kupuje teraz e60

> czas na zmiany

> pytanie w jakim stanie

Na E60 mnie nie stać, często taką jedną jeżdżę, auto fajne ale tutaj dopiero mnogość ulepów jest kosmiczna.

Chcę E39, bo jest w moim zasięgu cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zaczynam powątpiewać. To czym ludzie jeżdżą oraz jaki kit wciskają mnie przeraża. Zaczynam żałować,

> że sprzedałem auto w doskonałym stanie, bo miałem taką fanaberię. Było mega nudne, ale nie

> dolegało mu absolutnie nic.

> Na E60 mnie nie stać, często taką jedną jeżdżę, auto fajne ale tutaj dopiero mnogość ulepów jest

> kosmiczna.

> Chcę E39, bo jest w moim zasięgu cenowym.

hmm, bo na 1 rzut na allegro mega wybór, zaczynasz oglądać większość ulepów... - miałem podobnie przy e46 coupe - miało być coupe i 2.8.... i szukałem w PL 3 miesiące... pojechałem do DE i kupiłem drugi oglądany egzemplarz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tej coś dolega?

1. ze średnim spalaniem 8l/100 przy prędkości autostradowej 160-180km/h

2. 3 oryginalne kluczyki świadczą o bezwypadkowośći auta

3. opony Continental 2013r - śliczne

ech Ci handlarze, i jak im potem wierzyć w cokolwiek co mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem już kilka egzemplarzy i jestem załamany. Mam do wydania 14 tysięcy. Da się za to kupić

> przedlifta w normalnym stanie, o polifcie nawet nie marzę ?

> Warunkiem jest męski silnik, czyli min. 2.5 192 KM, a najchętniej V8, choć w przypadku E39 byłbym

> skłonny jeździć nawet 3.0d

Jak chcesz to sprzedam Ci za polowe auto technicznie sprawne bez problemow jedynie musisz troche popiescic wizualnie smile.gif

rok 98 silnik 2.8i smile.gif w kombi...

Wsadzajac do tego samochodu 7tys bedziesz mial prawdziwa igle smile.gif i nawet bedziesz mogl sobie licznik cofnac na 180tys smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz to sprzedam Ci za polowe auto technicznie sprawne bez problemow jedynie musisz troche

> popiescic wizualnie

> rok 98 silnik 2.8i w kombi...

Dzięki. Niestety kombi odpada zupełnie.

> Wsadzajac do tego samochodu 7tys bedziesz mial prawdziwa igle i nawet bedziesz mogl sobie licznik

> cofnac na 180tys

Suma sumarum. Przestałem szukać E39.

Kupiłem Lexusa IS200. Nie jedzie to jakbym chciał, ale jest przyjemnie wygłuszone i bardzo mało zardzewiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak z częściami do takiego wynalazku ?

Są dostępne bez większych problemów. Ceny na poziomie Toyoty, są pewne wyjątki ale jest dobrze. O eksploatację się nie martwię, mam warsztatowy rabat w kilku hurtowniach motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swap na 3.0?:)

Jak będzie trzeba zlosnik.gif Swapuje się to bez większych problemów zlosnik.gif

Póki co pomęczę się z dwulitrówką, a jak mi Lexus przypasuje to następny będzie GS300 lub 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem już kilka egzemplarzy i jestem załamany. Mam do wydania 14 tysięcy. Da się za to kupić

> przedlifta w normalnym stanie, o polifcie nawet nie marzę ?

> Warunkiem jest męski silnik, czyli min. 2.5 192 KM, a najchętniej V8, choć w przypadku E39 byłbym

> skłonny jeździć nawet 3.0d

polecam 528 jesli ma to byc daily driver, jak nie to szukaj V8 ale uwierz lekko nie bedzie, kazde e39 i e38 v8 z ktorym mialem ostatnio do czynienia mialo spore wady ktore usuwano sporymi kosztami, ale teraz własciciele cieszą sie niesamowicie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem na pewno ponad 20 sztuk E39 i W210, bo z tych wybierałem. W 210 żadne nie nadawało się do dalszej eksploatacji ze względu na rudą, a jak się nadawało, to było z za małym motorem.

w mojej opinii nie warto w ogóle jeździć do egzemplarzy poniżej pewnych kwot:

przedlift, mała benzyna lub TDS kupisz za 7-8 kpln w stanie nadającym się do normalnej jazdy

przedlift od 528i i 530d, musi kosztować minimum 15 kpln

polift 530d 18 kpln w górę

to tak orientacyjnie z tego co zdążyłem zobaczyć

ja zapłaciłem w sumie za swoją 15 kpln, 2000 rok, buda przedlift, silnik polift, jestem bardzo zadowolony

kumpel kupił w weekend E39 525TDS manual, 1997 rok za 5500 - w stanie bdb, ale też gość sprzedający (też znajomy) musiał już zapłacić za kolejne auto więc trochę taniej puścił

samochód rewelacja - od dziecka byłem fanem MB i jeździłem MB, BMW kupiłem bo nie było innego komfortowego dużego kombi z mocnym automatem a Audi jakoś mi nie leży, dodatkowo trafiło się z pewnego źródła...

nie żałuję, mimo że średnio mi podchodzi z zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.