Jump to content

Egzamin na prawko w innym WORD?

Herbatnik
 Share

Recommended Posts

Sprawa wygląda następująco:

Dziś podszedłem tylko do egzaminu teoretycznego na kat. A w WORD w Warszawie. Egzamin zdałem. Czyli teoria zaliczona.

No i wykluł mi się pomysł. Bywam często na działce, która jest około 35km od Skierniewic. Pomyślałem sobie, że w jakiś weekend, gdy będę na działce mogę sobie skoczyć do Skierniewic i spróbować zdać egzamin tam. Fakt, że nie znam miasta, ale rejonów, w których zdaje się egzamin w Wawie też zupełnie nie znam więc w sumie na jedno wychodzi.

Gdybym chciał tam zdawać to jak to się odbywa? Czy muszę zgłosić się po jakiś świstek w WORD Warszawa i z tym uderzać do Skierniewic, czy wszystko w bazie jest i mogę od razu zapisywać się do innego WORD?

> o ile pamiętam wszystko jest w bazie i nic nie trzeba brać - przynajmniej tak było 10lat temu, kiedy zdawałem.

Akurat 10 lat temu trzeba było przenosić dokumenty "pocztą". Teraz wystarczy Ci numer PKK i możesz zdawać gdzie chcesz. Dla pewności zadzwoń jutro do WORD w Skierniewicach i się upewnij ok.gif

Idziesz do WORDu w Skierniewicach z dowodem osobistym, rejestrujesz się na pasujący ći termin i to wszystko, nic więcej nie trzeba zabierać, wszystko teraz jest w systemie, wiedzą że masz zdaną teorię obojętnie w jakim ośrodku w Polsce

> Sprawa wygląda następująco:

> Dziś podszedłem tylko do egzaminu teoretycznego na kat. A w WORD w Warszawie. Egzamin zdałem. Czyli

> teoria zaliczona.

> No i wykluł mi się pomysł. Bywam często na działce, która jest około 35km od Skierniewic.

> Pomyślałem sobie, że w jakiś weekend, gdy będę na działce mogę sobie skoczyć do Skierniewic i

> spróbować zdać egzamin tam. Fakt, że nie znam miasta, ale rejonów, w których zdaje się egzamin

> w Wawie też zupełnie nie znam więc w sumie na jedno wychodzi.

> Gdybym chciał tam zdawać to jak to się odbywa? Czy muszę zgłosić się po jakiś świstek w WORD

> Warszawa i z tym uderzać do Skierniewic, czy wszystko w bazie jest i mogę od razu zapisywać

> się do innego WORD?

Masz zdać to i w Warszawie zdasz.

.

> Masz zdać to i w Warszawie zdasz.

> .

Ale nie chodzi mi o to, żeby było łatwiej. To czysto praktyczne podejście. Po prostu w tygodniu nie bardzo jest czas, weekendy spędzam na działce, a z działki mam rzut beretem do Skierniewic.

> Ale nie chodzi mi o to, żeby było łatwiej. To czysto praktyczne podejście. Po prostu w tygodniu nie

> bardzo jest czas, weekendy spędzam na działce, a z działki mam rzut beretem do Skierniewic.

A w Skierniewicach prowadza wogole egzaminy na kategorie A w weekendy? Najlepiej zadzwonić do Wordu i zapytać, w Płocku np działaja tylko od poniedziałku do piatku. Dodatkowo egzaminy na niestandardowe kategorie sa zwykle o określonych porach, tylko kategorie B mecza caly dzien.

> Idziesz do WORDu w Skierniewicach z dowodem osobistym, rejestrujesz się na pasujący ći termin i to

> wszystko, nic więcej nie trzeba zabierać, wszystko teraz jest w systemie, wiedzą że masz zdaną

> teorię obojętnie w jakim ośrodku w Polsce

Tak powinno być - CEPIK (a dokładnie baza CEK) i Profil Kandydata na Kierowcę - PKK.

> A w Skierniewicach prowadza wogole egzaminy na kategorie A w weekendy? Najlepiej zadzwonić do

> Wordu i zapytać, w Płocku np działaja tylko od poniedziałku do piatku. Dodatkowo egzaminy na

> niestandardowe kategorie sa zwykle o określonych porach, tylko kategorie B mecza caly dzien.

A o tym nie pomyślałem. Dopytam się.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

> Ale nie chodzi mi o to, żeby było łatwiej. To czysto praktyczne podejście. Po prostu w tygodniu nie

> bardzo jest czas, weekendy spędzam na działce, a z działki mam rzut beretem do Skierniewic.

Weekendy osrodki raczej sa zamknięte tym bardzie ze teorie zdaje tylko 40% .

.

> Dziś podszedłem tylko do egzaminu teoretycznego na kat. A w WORD w Warszawie. Egzamin zdałem. Czyli

> teoria zaliczona.

> No i wykluł mi się pomysł. Bywam często na działce, która jest około 35km od Skierniewic.

> Pomyślałem sobie, że w jakiś weekend, gdy będę na działce mogę sobie skoczyć do Skierniewic i

> spróbować zdać egzamin tam. Fakt, że nie znam miasta, ale rejonów, w których zdaje się egzamin

> Gdybym chciał tam zdawać to jak to się odbywa? Czy muszę zgłosić się po jakiś świstek w WORD

> Warszawa i z tym uderzać do Skierniewic, czy wszystko w bazie jest i mogę od razu zapisywać

> się do innego WORD?

WORDY raczej mają ustalone dni pracy poniedziałek-piątek.Dzisiaj zdałem za pierwszym razem teorie na C cool.gif

> teoria zaliczona.

> się do innego WORD?

a odbywaja sie w soboty egzaminy?

> a odbywaja sie w soboty egzaminy?

Z tego co wiem to w Katowicach kat. motocyklowe odbywają się tylko w soboty jak po placu nie kręcą się kursanci z innych kat. bo jest mało miejsca i nie jest za bezpiecznie

> Z tego co wiem to w Katowicach kat. motocyklowe odbywają się tylko w soboty jak po placu nie kręcą

> się kursanci z innych kat. bo jest mało miejsca i nie jest za bezpiecznie

wlasnie nie odbywaja sie tylko w tygodniu i tylko rano. Absurd