Skocz do zawartości

Nie mogę otworzyć drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Od wczoraj nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy od zewnątrz. Klamka wewnętrzna działa normalnie. Z pilota centralny zamek się otwiera i pozostałe drzwi można otworzyć. Z kluczyka centralny zamek nie otwiera się, więc to raczej nie jest problem klamki zewnętrznej. Czy ktoś coś może mi podpowiedzieć w tym temacie?? Pozdrawiam ps. szukajka milczy na ten temat ale jakby było coś wcześniej to z góry przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!!

> Od wczoraj nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy od zewnątrz. Klamka wewnętrzna działa normalnie. Z

> pilota centralny zamek się otwiera i pozostałe drzwi można otworzyć. Z kluczyka centralny

> zamek nie otwiera się, więc to raczej nie jest problem klamki zewnętrznej. Czy ktoś coś może

> mi podpowiedzieć w tym temacie?? Pozdrawiam ps. szukajka milczy na ten temat ale jakby było

> coś wcześniej to z góry przepraszam

myles karcherem ostatnio? mi sie tak robi zawsze po myciu na myjni jak myjkowy wali szpryce w klamke.

nie udalo mi sie rozwiazac problemu, ale podobno wystarczy cos przesmarowac. Niestety moje ASO nie zna tematu i chce mi mechanizm zamka/klamki wymienic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!!

> Od wczoraj nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy od zewnątrz. Klamka wewnętrzna działa normalnie. Z

> pilota centralny zamek się otwiera i pozostałe drzwi można otworzyć. Z kluczyka centralny

> zamek nie otwiera się, więc to raczej nie jest problem klamki zewnętrznej. Czy ktoś coś może

> mi podpowiedzieć w tym temacie?? Pozdrawiam ps. szukajka milczy na ten temat ale jakby było

> coś wcześniej to z góry przepraszam

zerwane cięgno między siłownikiem zamka centralnego a mechanizmem zamka w drzwiach? na to by mógł wskazywać brak reakcji centralnego na kręcenie kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zerwane cięgno między siłownikiem zamka centralnego a mechanizmem zamka w drzwiach? na to by mógł

> wskazywać brak reakcji centralnego na kręcenie kluczykiem

nie wiem czy dobrze rozumuję, ale gdyby to było to cięgno to czy po otwarciu centralnego zamka z pilota można by było otworzyć samochód klamką zewnętzną?? u mnie nie można frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy dobrze rozumuję, ale gdyby to było to cięgno to czy po otwarciu centralnego zamka z

> pilota można by było otworzyć samochód klamką zewnętzną?? u mnie nie można

niekoniecznie... ja miałem tak, że zacięła mi się klamka zewnętrzna i nie mogłem otworzyć drzwi. Pomogło przesmarowanie białym smarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niekoniecznie... ja miałem tak, że zacięła mi się klamka zewnętrzna i nie mogłem otworzyć drzwi.

> Pomogło przesmarowanie białym smarem.

a co dokladnie smarowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie wiem czy dobrze rozumuję, ale gdyby to było to cięgno to czy po otwarciu centralnego zamka z

> pilota można by było otworzyć samochód klamką zewnętzną?? u mnie nie można

Imho nie, w każdym razie brzmi jak usterka mechaniczna w tym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.