Skocz do zawartości

wycieraczki SCENIC III


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem przekazać, że oprócz firmowych wycieraczek RENAULT o numerze 288903710R można zakupić równie dobre SILBAKI o oznaczeniu SB3026D, dostępne na www.silbak.pl

nie jest to reklama jeno informacja, dla tych co poszukują dobrych niedrogich wycieraczek, bo niestety MOTGUM popierduje na szybach i w dodatku mocowania ma uniwersalne, więc i zbyt duże smile.gif

niestety jak szukałem, to nie umiał nikt powiedzieć, że są SILBAKI. a w SCII tylko tych używałem ze względu na bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chciałem przekazać, że oprócz firmowych wycieraczek RENAULT o numerze 288903710R można zakupić

> równie dobre SILBAKI o oznaczeniu SB3026D, dostępne na www.silbak.pl

> nie jest to reklama jeno informacja, dla tych co poszukują dobrych niedrogich wycieraczek, bo

> niestety MOTGUM popierduje na szybach i w dodatku mocowania ma uniwersalne, więc i zbyt duże

> niestety jak szukałem, to nie umiał nikt powiedzieć, że są SILBAKI. a w SCII tylko tych używałem ze

> względu na bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny

a ja ich nie polecam.... tongue.gif

kupiłem jedną parkę - może źle trafiłem i po pół roku jedna się rozpadła zlosnik.gif, oczywiście w trasie w polu to się musiało stać i to podczas deszczu,

wyrobił się sworzeń łączący mocowanie z piórem, musiałem na szybko jakieś drewienko wystrugać rotfl.gif,

teraz kupiłem najtańsze jakie były na Allegro i mam nieodparte wrażenie, że są lepsze clown.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak te wycieraki z tymi adapterami wyglądajo? hehe.gif

grube i brzydkie 270751858-jezyk.gif

gdyby ktoś szukał SILBAKÓW do SCII albo SCIII w bardzo dobrej cenie, to tutaj się ogłosiłem palacz.gif

http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=288430350&Main=286828897#Post288430350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i jak te wycieraki z tymi adapterami wyglądajo?

Normalnie. 270751858-jezyk.gif

Zastosowałem adaptery w moim 308 i nie muszę płacić za pióra "jak za zboże" tylko kupuję teraz sobie pióra Alca.

Podobnie zrobił mój ojciec w Focusie.

Bardzo dobre i trwałe. I przede wszystkim dostępne w prawie każdym markecie.

> gdyby ktoś szukał SILBAKÓW do SCII albo SCIII w bardzo dobrej cenie, to tutaj się ogłosiłem

> http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=288430350&Main=286828897#Post288430350

I na tym powinieneś poprzestać a nie sam się reklamować tutaj. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam

zobacz jak to wygląda - grube walce na ramionach wycieraczek.

no ale może masz takie gusta grinser006.gif

BTW - to nie reklama. mam i informuję. nie handluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na innym forum właśnie tych AERO nie polecają bo głośno pracują.

Areo są dość kiepskie i mocowanie mogłoby być lepszei

Silbak - OK

W serwisie - za 92 pln można kupić oryginały przy lekkich negocjacjach i sa OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zmienisz raz na 2 lata to roczny koszt wyjdzie

2 lata nie ma szans aby przetrwały. Ori ledwo 1,5 roku wytrzymały, ale i tak przeciagnalem, bo powinienem zmienić wcześniej. Wolę raz do roku jednak zmienić kupując tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.