Skocz do zawartości

jeździmy?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mawiają nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani biglaugh.gif

Mimo pogody zaliczyłem wycieczkę 390km ze średnim spalaniem 4,85.....

bartek1.jpg

oczywiście wszystkie rodzaje deszczu zaliczone sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakże by inaczej...

w ten weekend zaliczone wszystkie deszcze i w sumie 320km....

chińską 50-tką...

spalanie normalne, 1,7 litra na setkę... bo trochę pagórków było grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakże by inaczej...

> w ten weekend zaliczone wszystkie deszcze i w sumie 320km....

> chińską 50-tką...

> spalanie normalne, 1,7 litra na setkę... bo trochę pagórków było

Twarda Sztuka z Ciebie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to mawiają nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani

> Mimo pogody zaliczyłem wycieczkę 390km ze średnim spalaniem 4,85.....

> oczywiście wszystkie rodzaje deszczu zaliczone

Dzisiaj przy święcie (Memorial Day, czyli wspomnienie zmarłych US żołnierzy a przy okazji to nieoficjalny początek lata w USA) - pośmigałem przez 3 godziny. Szef wziął ode mnie dyżurny telefon i mogłem sobie poużywać. Zauważyłem, że od września przestałem zwracać uwagę na rzeczy, które mnie zawsze przerażały, typu wejścia w zakręty przy większej prędkości, nierówności, wyboje. Może to dobrze, a może to źle. Próbowałem się ogarnąć z pamięcią, ale znowu po może 5 minutach zapomniałem i jechałem, jak by nigdy nic.

Zrobiłem ok. 70 mil, dwa króciutkie postoje u znajomych (połączone z przechwałkami i podziwem hehe) i już jestem w domu. Ciepło (31 stopni! przy niewielkiej wilgotności), dość zauważalny (i odczuwalny) wiatr, mały ruch (ludzie się na plażach byczą ew. grillują na bekjardach) - warunki perfekcyjne.

A teraz piję Żywcem (0.5 l. za $1.59) zdrowie Rzeczpospolitej i WSZYSTKICH Polaków, także tych, co obiecali sobie, że jak Duda wygra to wyjadą. Powiem tak: za granicą jest nas dużo i chyba w każdym cywilizowanym kraju jest zorganizowana Polonia a jak ktoś nie chce się z Polonią socjalizować - może wybrać miejsca, gdzie o Polsce i Polakach nie słyszano.

Panie i Panowie - życzę wielu mil (ew. kilometrów) pokonanych bezpiecznie, radośnie i ... bezpiecznie. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale że co ??? "niebieska" linia .

> Bozia sama odbierała we własnych trzech osobach

Kiedys takie powiedzenie slyszalem i mi utkwilo w pamieci. Zastanawialem sie kiedy je uzyje, i oto ta chwila wiekopomna nadeszla:

"Dowcip? czy wysilek?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Zauważyłem, że od września przestałem zwracać uwagę na rzeczy, które mnie zawsze przerażały

No to teraz przyszedł czas na to, żebyś zaczął się bać i zwracać uwagę na to co robisz Ty i inni użytkownicy drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy waytogo.gif w czwartek 150 km, wczoraj 50 km a dzisiaj to jeszcze nie wiem, bo dopiero się zbieram z domu wink.gif20.GIFpub2.gif Zębatka 17z założona 270635636-JUMP2.gif Przelotowa stała już jest 90 km/h zlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak w sobotę?

> taki luzny pomysł na wycieczkę mam

Hej, dzięki za zaproszenie,

ale jak pisałem wcześniej, w poprzednią niedzielę wylądowaliśmy w Słowacji - >> taka traska <<

12 godzin w siodle, dwa zbiorniki paliwa, łobiod w strachanowce czy jak jej tam.

Także w ten łikend jestem przykładnym ojcem i mężem swiety.gif, bawia dziatki, pomagam rychtować chałupa inaczej baba mnie zatrzaśnie abo kazuje się brać z tym moplikiem do kolegów na stałe zona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej, dzięki za zaproszenie,

> ale jak pisałem wcześniej, w poprzednią niedzielę wylądowaliśmy w Słowacji - >> taka traska

Fajna trasa, ale 12h troszkę przeraża icon_eek.gif

Coś zwiedzaliście, czy tylko jazda + obiad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jak w sobotę?

> taki luzny pomysł na wycieczkę mam

Coś planujemy z kumplem, ale raczej Czechy/Słowacja.

Szukamy trasy pełnej zakrętów, a jednocześnie tak samo "pustej" jak z Zlatej Hory na Jesionik zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda lajtowa bo mandaty bardzo srogie.

W liptowym janie jest sadzawka z wodą siarkową to tam niektórzy dupy moczyli.

Knajpa na trasie zaznaczona - drogo - polecam befsztyk z grila z bryndzą (też z grila). Chłopaki wcinali frytki i ser w panierce.

Obowiązkowa hejkola. Potem pifko noalkohol.

Droga zjazd do Mikulasza zakręty ze żwirem - pozor!

Droga do bystryca dolna - idealna - można poszaleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tera, już? to za pół godzinki, 40min bym był. Tylko w tym tłumie moto jak Was poznam?

> Na tym dużym parkingu z tyłu Narodowego?

> Aha, nie mam szelek ani kamizeli

Mamy mesengera smile.gif , wez z samochodu , albo z cpn'u , 21:30 zbiorka , choc ja bym sie proponowal gdzies wczesniej zlapac .... Kooooorrrrdeeeek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno było wink.gif Motorków mnóstwo grinser006.gif Nawet jakiś świecący na czerwono Talib se fruwał po niebie hehe.gifzlosnik.gif20.GIF Bierę się zaraz albo za dwie zarazy za montaż dodatkowych lamp coby mnie znowu styki nie zaskoczyły icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.