Skocz do zawartości

Touran do ocenz i prośba o spr, Vin


michalek85

Rekomendowane odpowiedzi

> Jeśli twardo chodzisz po ziemi to przebieg minimum x 2 chyba że był rozbity i czekał ze 4 lata na

> placu na wybawiciela.

Książkę serwisową miał prowadzoną do 2012 roku i wtedy było 110 km, jest też to LINK

tutaj w zeszłym roku było 166 kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historię wizyt w ASO potwierdzisz jadąc do serwisu z właścicielem. Nie wiem jak się zachowają w przypadku komisu/pośrednika.

Ze zdjęć ciężko coś wywróżyć a bardzo sie przyglądałem bo mam prawie identycznego (różnice w wyposażeniu). Nawet zarysowanie na zderzaku podobne. Czekaj, czekaj ..... panic.gif

....ufff jednak to nie mój grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Historię wizyt w ASO potwierdzisz jadąc do serwisu z właścicielem. Nie wiem jak się zachowają w

> przypadku komisu/pośrednika.

> Ze zdjęć ciężko coś wywróżyć a bardzo sie przyglądałem bo mam prawie identycznego (różnice w

> wyposażeniu). Nawet zarysowanie na zderzaku podobne. Czekaj, czekaj .....

> ....ufff jednak to nie mój

No miałem go już brać, w ASO sprawdzony, w 2013 r w czerwcu miał 122 kkm i urodził się w Feancji. Wszystko ok ale przy zmianie biegów 2-ka zgrzyta, nie jestem tu fachowcem ale wystraszyło mnie to. Koleś z salonu też pojechał i mówi ze faktycznie zgrzyta za każdym razem i jak co to opuści mi 400 zł ( tutaj sie do niego uśmiechnąłem ). Co to może być z tą skrzynią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> opuści mi 400 zł ( tutaj sie do niego uśmiechnąłem ).

Tyle kosztuje samo zrzucenie skrzyni.

> Co to może być z tą skrzynią?

niewiem.gif

Troche opinii internetowych poczytałem o różnych odmianach GV i ludzie narzekają również na skrzynie. crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam z sąsiedniego kącika,

> Przymierzam sie do zakupu czegoś nowego i wpadł mi w oko turan LINK

> Czy jest w stanie ktoś sprawdzić VIN?

> WVGZZZ1TZ6W146949 z góry dzięki ??:)

> A i jeszcze kilka fotek zrobionych na miejscu:

> out.php?t=998205_img-20150603-173226.jpg

> out.php?t=998204_img-20150603-180108.jpg

> out.php?t=998203_img-20150603-180102.jpg

> out.php?t=998202_img-20150603-180054.jpg

> out.php?t=998201_img-20150603-180048.jpg

> out.php?t=998200_img-20150603-173155.jpg

> out.php?t=998199_img-20150603-173153.jpg

a co myślicie o czymś takkim?

toledo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No miałem go już brać, w ASO sprawdzony, w 2013 r w czerwcu miał 122 kkm i urodził się w Feancji.

> Wszystko ok ale przy zmianie biegów 2-ka zgrzyta, nie jestem tu fachowcem ale wystraszyło mnie

> to. Koleś z salonu też pojechał i mówi ze faktycznie zgrzyta za każdym razem i jak co to

> opuści mi 400 zł ( tutaj sie do niego uśmiechnąłem ). Co to może być z tą skrzynią?

większość skrzyni ma ten sam problem i wyrabiają sie łozyska na wałku ,jedni czekaja aż padnie inni słyszą to wcześniej a objawy sa rózne ,albo zgrzyta albo buczy albo drży przy przyspieszaniu ,jak właściciel jeszcze nie robił to pewnie będzie do roboty wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze.patrzylem przez pryzmat wersji na rynek UK-tam sa tylko czteroramienne

> w kazdym razie jeszcze nie widzialem przedliftowego z taka kierownica.

były trzy rodzaje kierownic a w zasadzie 4, czteroramienna z obszyciem i bez i trójramienna z multifunkcją lub bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> były trzy rodzaje kierownic a w zasadzie 4, czteroramienna z obszyciem i bez i trójramienna z

> multifunkcją lub bez

no ,teraz wiem ok.gif

rynek angielski jest bardzo specyficzny-np.nie spotkalem jeszcze focusa czy tez c-maxa z klimatronikiem no.gif tylko manual.

podobnie zreszta jest z zafira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.