Skocz do zawartości

Parszywa dwunastka


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzac przepisowo, to np: po miescie bys sie utrzymal na dobrej 125 czy 250cm3.

A jak przeginacie to uwazam, ze takich powinno sie tepic i karac wysokimi mandatami czy zabieraniem uprawnien jak to robi sie na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miszcze prostej ' autostrada i lewy pas

Raczej nie autostrada ale ogólnie to w okolicach RSSSSa jest gdzie poszaleć grinser006.gif

Ja też wróciłem przed chwilą z zabaw biglaugh.gif

Pusty parking pod marketem (swoją drogą Leroy nieczynny!? blush.gifgrinser006.gif ) i poszerzałem cziken stripa hehe.gifhehe.gifhehe.gifhehe.gif

Wiele nie poszerzyłem ale nieco się rozruszałem bo strasznie zastany już byłem icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 600tce bym się nie utrzymał...

> 2 sztuki poza kadrem

> 6x s1000rr

> s1000r

> panigale

> zx10r

> cbr1000

> aprilia

> gsxr 1000

zastanawiam się, skąd tyle wrogości w tych ludziach na forum... każdy ma jakiś mocny argument przeciw Tobie...

to chore... sick.gif

fajnie, że polalatliście, fajnie, że wszyscy wrócili cali, o kilogram od much ciężsi... ok.gif

ja dziś z małżowiną 160km strzeliłem i tylko jedna nerwowa akcje buraka z dostawczaku co zapomniał, że z prawego nie da się jechać prosto... piesc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdzac przepisowo, to np: po miescie bys sie utrzymal na dobrej 125 czy 250cm3.

> A jak przeginacie to uwazam, ze takich powinno sie tepic i karac wysokimi mandatami czy zabieraniem

> uprawnien jak to robi sie na zachodzie.

facepalm%5B1%5D.gif

hipokryzja nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się, skąd tyle wrogości w tych ludziach na forum... każdy ma jakiś mocny argument

> przeciw Tobie...

> to chore...

> fajnie, że polalatliście, fajnie, że wszyscy wrócili cali, o kilogram od much ciężsi...

> ja dziś z małżowiną 160km strzeliłem i tylko jedna nerwowa akcje buraka z dostawczaku co zapomniał,

> że z prawego nie da się jechać prosto...

ale sam sobie zapracowal na takich negatywnych fanow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż juz to się robi nudne ok.gif

Na początku był folklor bo gość na pierwszy moplik kupił r6, zrobił kilkaset km i siedział juz na beemie. Ale wbrew pozorom nawija kolejne km i może w końcu objedzie tą przysłowiową geeske zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 600tce bym się nie utrzymał...

> 2 sztuki poza kadrem

> 6x s1000rr

> s1000r

> panigale

> zx10r

> cbr1000

> aprilia

> gsxr 1000

nie lubie latac ze sportami, bez urazy ale przewaznie takie przeloty po kilku km kwalifikuja kazdego z kierujacych do utraty prawa jazdy

btw. a dlaczego bys sie 600 nie utrzymal? pod 300 lataliscie? bo nawet przy ostrym palowaniu to mocne 600 daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale sam sobie zapracowal na takich negatywnych fanow

a w tym poście czym sobie zasłużył? niewiem.gif

o po prostu fota ze wspólnego latania, swoją drogą bardzo zacnych sprzętów

po teście jest BeeMki w ostatnim Motocyklu sam na niego nabrałem ochoty... ale niestety kasy na nowy brak, a używnego bałbym się kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w tym poście czym sobie zasłużył?

> o po prostu fota ze wspólnego latania, swoją drogą bardzo zacnych sprzętów

> po teście jest BeeMki w ostatnim Motocyklu sam na niego nabrałem ochoty... ale niestety kasy na

> nowy brak, a używnego bałbym się kupić

ogolnie

z BMW to ja poprosze K1300S albo nowego 1000XR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ogolnie

> z BMW to ja poprosze K1300S albo nowego 1000XR

no to skoro już tak fantazjujemy, to ja bym potrzebował do garażu dwa... R nineT i to K1300S na dłuższe wypady grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hipokryzja

Nie, 15 lat patrzenia na dzieci po wypadkach komunikacyjnych. W zeszlym roku kolo mnie byl powazny dzwon, bo jakis motocyklista na R6 zlapal okolo 200km/h na drodze krajowej i wbil sie w tyl jadacego prawidlowo Nissana Note. Dobrze, ze nikogo nie bylo w samochodzie na tylnej kanapie, bo tyl samochodu przestal istniec po tym jak wtopil sie w niego mistrz prostej, ponoszac smierc na miejscu. Kierowca Nissana wyladowal w ciezkim stanie w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, 15 lat patrzenia na dzieci po wypadkach komunikacyjnych. W zeszlym roku kolo mnie byl powazny

> dzwon, bo jakis motocyklista na R6 zlapal okolo 200km/h na drodze krajowej i wbil sie w tyl

> jadacego prawidlowo Nissana Note. Dobrze, ze nikogo nie bylo w samochodzie na tylnej kanapie,

> bo tyl samochodu przestal istniej po tym jak wtopil sie w niego mistrz prostej, ponoszac

> smierc na miejscu. Kierowca Nissana wyladowal w ciezkim stanie w szpitalu.

Tez mam różne poglądy i nawet z Twoim się zgadzam, co nie zmienia faktu, że nie mam odwagi je...ać kogoś za łamanie przepisów, bo sam je nieraz łamię. Nie wieżę, że nawet na swojej 125 czy tam 250 jeździsz 50km/h po mieście...

I żałosny jest ten przepis, z zabieraniem prawka, choć bardzo rzadko zdarza mi przekraczać o te 50 przepisy, to w wielu miejscach ustawiona 50tka jest po prostu bez sensu. W 3mieście da się w zabudowanym na większości większych ulic ustawić ograniczenie do 70, a w Warszawie nawet na najszerszej ulicy stoi 50 i deblile z suszarką w ręku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez mam różne poglądy i nawet z Twoim się zgadzam, co nie zmienia faktu, że nie mam odwagi je...ać

> kogoś za łamanie przepisów, bo sam je nieraz łamię. Nie wieżę, że nawet na swojej 125 czy tam

> 250 jeździsz 50km/h po mieście...

Zgadza sie, ciezko nie lamac przepisow, szczegolnie na moto. Ale sorry, jesli mocna 600, ktora ma ~130KM jest za slaba na trasy, to w takim razie jazda nie byla z glowa i w ramach zdrowego rozsadku tylko ile fabryka dala wink.gif.

> I żałosny jest ten przepis, z zabieraniem prawka, choć bardzo rzadko zdarza mi przekraczać o te 50

> przepisy, to w wielu miejscach ustawiona 50tka jest po prostu bez sensu. W 3mieście da się w

> zabudowanym na większości większych ulic ustawić ograniczenie do 70, a w Warszawie nawet na

> najszerszej ulicy stoi 50 i deblile z suszarką w ręku...

A to juz problem jest po stronie drogowcow czy specow od infrastruktury drogowej, bo jest wiele bykow nawet na nowo oddanych odcinkach drog. Zabieraja, bo nie ma innego bata na kierowcow, taka jest prawda.

Na zachodzie i tak sa duzo wieksze kary za predkosc niz u nas i to za mniejsze przekroczenia. Sasiad dostal 3 miesiace zakazu jazdy po D za przekroczenie troche ponad 20km/h i mandat w przeliczeniu na nasze cos okolo 1500zl.

Jezdzac na moto trzeba myslec za innych, niestety ale kierowca samochodu jadacego 90-100km/h ma marne szasne zobaczenia w lusterku moto pedzacego 200km/h czy wiecej, zacznie zmieniac pas ruchu czy skrecac i tragedia gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mnie to skacze gul nawet jak jedzie pięćdziesiątka a ja siedzę na balkonie

Pamietasz?

rps20150604_230213_815.jpg

rps20150604_230311_217.jpg

Powoli remonty trwają.....

no i "fałka" przypadła mi do gustu smile.gif

rps20150604_231450.jpg

Zlaź z balkonu i oglądaj drogę z innej perspektywy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zastanawiam się, skąd tyle wrogości w tych ludziach na forum... każdy ma jakiś mocny argument

> przeciw Tobie...

> to chore...

mam nadzieję że mój post został odebrany z przymrużeniem oka zlosnik.gif myślałem że napisze po ile latali zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 600tce bym się nie utrzymał...

> 2 sztuki poza kadrem

> 6x s1000rr

> s1000r

> panigale

> zx10r

> cbr1000

> aprilia

> gsxr 1000

jeżu ile plastiku. ide zjeść kanapkę bio, bo nie wytrzymam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez mam różne poglądy i nawet z Twoim się zgadzam, co nie zmienia faktu, że nie mam odwagi je...ać

> kogoś za łamanie przepisów, bo sam je nieraz łamię. Nie wieżę, że nawet na swojej 125 czy tam

> 250 jeździsz 50km/h po mieście...

> I żałosny jest ten przepis, z zabieraniem prawka, choć bardzo rzadko zdarza mi przekraczać o te 50

> przepisy, to w wielu miejscach ustawiona 50tka jest po prostu bez sensu. W 3mieście da się w

> zabudowanym na większości większych ulic ustawić ograniczenie do 70, a w Warszawie nawet na

> najszerszej ulicy stoi 50 i deblile z suszarką w ręku...

1. przepis jest rewelka. ludzie zwolnili...

2. debile to dają się złapać, przy wszystkich janosikach, ostrzeganiach i cbradiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co zrobić, nie każdy może jeździć gs500 i być "prawdziwym" motocyklistą...

Jeździłem litrem jak i 600. GSa nigdy nie dosiadałem. Domyślam się, że takie cwaniaki na sprzętach po 50 kafli patrzą z pogardą na innych motocyklistów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 600tce bym się nie utrzymał...

> 2 sztuki poza kadrem

> 6x s1000rr

> s1000r

> panigale

> zx10r

> cbr1000

> aprilia

> gsxr 1000

fajne zabawki smile.gif milo popatrzec, szkoda tylko ze w PL takie watahy scigaja sie na drogach a nie na torach... jezdze co jakis czas na kudowe i dzidowanie, wyprzedzanie i generalnie bezmyslne jezdzenie szlifierami na porzadku dziennym a potem sie tylko oglada krzyze z kaskami na poboczach (czego akurat nikomu nie zycze).

a polskie tory maja niezbyt swietlana przyszlosc... :/ w lublinie zamkneli niby zeby przeniesc ale nikt juz chyba nie liczy ze sie uda otworzyc tor w innym miejscu, w poznaniu sie czaja zeby zamknac :/ lipa i dramat.

Teraz szukam szkólki motocyklowej dla syna zeby mial szanse nauczyc sie odrazu dobrze i ... lipa pelna, nikt nie jezdzi bo nie ma gdzie. Sa oczywiscie crossy, ale na latanie po blocie itp to narazie mulher.gif kategorycznie nie zezwala, chociaz syn juz sie przejechal minicrossem dzieki uprzejmosci przypadkowo spotkanych na poligonie crossowcow i strasznie mu sie spodobalo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Źle podejrzewasz, do tego wypadu mógł się dołączyć każdy, jedna fz6 jechała. Bardzo spoko ludzie,

> nikt nikomu tylnej opony nie ogląda...

szkoda że mój kymco zepsuty 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czemu się nie chwalisz efektami wypadu?

przy takiej grupce już jak ich tak dziabnęli razem mogli to podciągać pod zagrożenie spowodowania katastrofy lądowej

fajnie jest poszaleć, sam nie jedną głupotę odwaliłem, i sam się przekonałem jak czasem nie wiele potrzeba - i właśnie te niewiele to jest kilka osób dziennie które idzie do piachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.