Skocz do zawartości

Mercedes W115


Rekomendowane odpowiedzi

> zacny , tak szczerze , to takie auta robią dzisiaj o wiele większe wrażenie , niż jakieś nowe auta

To zależy. Wiele osób uzna takie auto za starego grata, nawet jeśli będzie w najlepszym stanie. A największym marzeniem takiej osoby będzie jakieś trzygarkowe 1.0 turbo facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To zależy. Wiele osób uzna takie auto za starego grata, nawet jeśli będzie w najlepszym stanie. A

> największym marzeniem takiej osoby będzie jakieś trzygarkowe 1.0 turbo

być może patrzę przez pryzmat siebie , ja lubię nowoczesne auta , ale nie robią już w ogóle żadnego ''wow'' ,

siedzę teraz w niemczech w okolicach monachium , i pełno jest nowych aut audi , porsche , itp , ale one nikogo nie ruszają , zaś jak stoi jakiś piekny klasyk to więszość ludzi się obejży , bo i jest co podziwiać;

jedynie jeszcze amerykańskie muscle car robią wrażenie , zarówno nowe jak i stare , bo nie ma ich wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam to bardziej W116

Ślepy jesteś ?

Przecież ma pionowe światła czyli najbardziej charakterystyczny element "przejściówki"

Ew. można dyskutować czy to W114 czy W115 ale na w treści jest potem dalej, że to Mercedes 280 więc W115 palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ew. można dyskutować czy to W114 czy W115 ale na w treści jest potem dalej, że to Mercedes 280 więc

> W115

Jak 280 to W114 lub W116. Aczkolwiek w Żbiku jest źle narysowany. W114 280 miał przednie lampy pionowe, W116 280 sięgające do atrapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak 280 to W114 lub W116. Aczkolwiek w Żbiku jest źle narysowany. W114 280 miał przednie lampy

> pionowe, W116 280 sięgające do atrapy.

W116 to kompletnie inne auto,innej klasy,z innej epoki.nie wiem jak mozna pomylic te 2 auta niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza 190SL jest to mój drugi wymarzony stary Merc

Panowie - jak jesteście zainteresowani to u mnie w Legionowie był kiedyś do sprzedania ładne W115 - czekoladowy, na żółtych tablicach.

Ceny nie znam, rok temu jeździł z kartką do sprzedaży, ale nadal stoi (5-6 posesji ode mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam problem gdzie to wszystko zmieścić niewiem.gif

3x 126p,

do tego dupowóz, przyczepka namiotowa Polsportu i ponad 30 rowerów Romet mojej mulher.gif no i szykuje mi się 125p, które zaliczkowałem zlosnik.gif

Marzy mi się jeszcze Polonez Borewicz i do tego Niewiadów N126 na haku... potem może wreszcie coś zachodniego z gwiazdą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystając z pięknego dnia wyprowadziłem Mietka i pojeździłem po okolicach mojej wioski

Akurat na chwilę obecną mam dość czerwonego koloru auta, ale ten mietek sam w sobie zacny, choćby ze względu na silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie spamować w wątku:

> Sokół 1973

> Romet Derby 1979

> Komunijna klasyka - Jubilat2 1980

> No i....

> Będzie chwila to założę wątek i sfotografuję resztę

> Na razie tyle

Dzięki. cool.gif

Na komunię dostałem czerwone Wigry 4, ale nie do końca byłem zadowolony bo przedni hamulec był naciskowy na oponę z taką dziurą w błotniku, a nie szczękowy jak w Wigry 3 u kolegi.

Derby nigdy nie widziałem, myślałem że podwójny to tylko duet.

Jak znajdziesz chwilę wrzuć resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki.

> Na komunię dostałem czerwone Wigry 4, ale nie do końca byłem zadowolony bo przedni hamulec był

> naciskowy na oponę z taką dziurą w błotniku, a nie szczękowy jak w Wigry 3 u kolegi.

> Derby nigdy nie widziałem, myślałem że podwójny to tylko duet.

> Jak znajdziesz chwilę wrzuć resztę.

Dzięki, ale to praktycznie nie moje, tylko mojej serce.gifgrinser006.gif

Ona wszystko skupuje z allegro, ja tylko serwisuję zlosnik.gif

Duety też mamy zlosnik.gif Dwa - jeden z lat 70tych a drugi z 90tych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo mi się podoba

O ktoś z mojej wioski smile.gif

Każdy poczciwy mercedes znaczy teren, mój tez znaczył aż miarka się przebrała. Tył wstępnie rozebrany, nowe półosie w drodze, mietek czeka na towar zlosnik.gif

288469270-DSC_0206a.jpg

288469270-DSC_0207a.jpg

post-32343-14352531327563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ktoś z mojej wioski

ba zlosnik.gif

> Każdy poczciwy mercedes znaczy teren, mój tez znaczył aż miarka się przebrała. Tył wstępnie

> rozebrany, nowe półosie w drodze, mietek czeka na towar

znajomy robił W123.całe uszczelnienie mostu plus flansza oraz półosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

To i ja się dołączę ;)

Też szukałem białego, jak znalazłem to się okazało że przed chwilą się sprzedał, trafił się czerwony.

Ładna pogoda to jeździmy dalej, dzisiaj w towarzystwie 280 - tki ;]

post-135068-0-76286400-1450627745_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Piekny. Moi rodzice mieli kiedys takiego, jezdzilismy nim sporo lat i sporo kilometrow, uczylem sie nim jezdzic :)

 

Byl to W115 starszy od Twojego trojkaciki w drzwiach, gladkie lampy, biala kiera, i biegi w kierownicy silnik 2000 D :)

 

Chetnie bym go teraz chcial posiadac spowrotem (gadalem nawet z gosciem, ktory go kupil i dowiedzialem sie, ze juz nie istnieje:( Szkoda, ze kiedys zostal sprzedany a jego miejsce zajal Ford Sierra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.