Jump to content

CC700 lekko szarpie-przymula...

PawelR
 Share

Recommended Posts

Aisan, przy szybkim ruszaniu, zwłaszcza pod górkę lekko przydusi, jakby chwilowo paliwa nie dostawał, podczas jazdy silnik pracuje jak należy. Co sprawdzić ? Zagniecionego wężyka nie dostrzegłem, filtr paliwa dobry.

Ten gaźnik ogarnia tylko MacGyver, jest ktos taki w Tarnowie?

• 3 weeks later...

Aisan, przy szybkim ruszaniu, zwłaszcza pod górkę lekko przydusi, jakby chwilowo paliwa nie dostawał, podczas jazdy silnik pracuje jak należy. Co sprawdzić ? Zagniecionego wężyka nie dostrzegłem, filtr paliwa dobry.

Ten gaźnik ogarnia tylko MacGyver, jest ktos taki w Tarnowie?

W Oławie mam sprawdzonego speca od gaźników. Własnie przeszedł na emeryturę i dorabia na pół etatu. Poradził mi wymianę na fos lub webera. Kilka razy próbował ogarnąć asiana. Efekt był mizerny więc nie podejmuje się tego. Stopień skomplikowania regulacji podciśnieniowych sprzężona z elektronicznym sterownikiem to problem, który przerasta 99% specjalistów. Chyba tylko Japończycy są w stanie sobie z tym poradzić.

W moim CC 700 z fos-em na pokładzie czasami tak się dzieje na ostrych zakrętach w lewo przy niskim poziomie paliwa. Wskaźnik spada do minimum i świeci kontrolka rezerwy. Raz mi nawet zgasł w takiej sytuacji.

• 3 weeks later...

Chyba tylko Japończycy są w stanie sobie z tym poradzić.

Więc chyba tak musi być. Dostałem to CC w spadku z przebiegiem 36kkm, przejeździłem ok. pół roku- chodził bezawaryjnie. Od ok. 2 lat jeździ nim wujek. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to wypalenie paliwa do minimum, wlanie pół litra denaturatu i zatankowanie na dobrej stacji.