Skocz do zawartości

Po przeglądzie.


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na przeglądzie po 60 000 km.

Wszystko pięknie. Olej, filtry, świece, klocki, płyn hamulcowy.

Nawet auto umyli i rabat dali ok.gifzlosnik.gif

Co mnie zaniepokoiło po przeczytaniu faktury, to to, że oprócz 400 zł za przegląd, policzyli osobno za wymianę klocków i świec ... nie powinno to być zrobione w ramach ceny przeglądu hmm.gif

I taki szczególik - schowek dziwnie leci w dół - czegoś nie podczepili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na przeglądzie po 60 000 km.

> Wszystko pięknie. Olej, filtry, świece, klocki, płyn hamulcowy.

> Nawet auto umyli i rabat dali

> Co mnie zaniepokoiło po przeczytaniu faktury, to to, że oprócz 400 zł za przegląd, policzyli osobno

> za wymianę klocków i świec ... nie powinno to być zrobione w ramach ceny przeglądu

> I taki szczególik - schowek dziwnie leci w dół - czegoś nie podczepili?

Hehehe to odnośnie schowka. Z prawej strony trzyma go amortyzator wciskany na taki trzpień wystający ze schowka. Mi ASO po wymianie filtra kabiny też nie wcisnęło amora. Efekt taki że jak otworzyłem schowek to się przestraszyłem bo zrobił jebudu zlosnik.gif a było to w trakcie jazdy hehe.gif

Oczywiście w domu poprawiłem po partaczach robiących na czas, robota na 5 sekund. Nie omieszkałem też wysłać gratulacyjnego maila do ASO, a co.

Teraz autko ma 4 lata to sam sobie zmieniam olej, filtry, dezynfekuje klime też sam i to skuteczniej niż ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na przeglądzie po 60 000 km.

> Wszystko pięknie. Olej, filtry, świece, klocki, płyn hamulcowy.

> Nawet auto umyli i rabat dali

> Co mnie zaniepokoiło po przeczytaniu faktury, to to, że oprócz 400 zł za przegląd, policzyli osobno

> za wymianę klocków i świec ... nie powinno to być zrobione w ramach ceny przeglądu

> I taki szczególik - schowek dziwnie leci w dół - czegoś nie podczepili?

Za swiece to niepotrzebie ale klocki juz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zawsze są święcie przekonani że przegląd to się równa m.in. wszystkie filtry i olej, tymczasem chociażby filtr powietrza wedle planu wymienia się chyba co 60kkm, a filtr kabinowy co 2 lata. Czy w ramach przeglądu w takim razie robią to ponadplanowo co rok?

Kupiłem Cruza 5 miesięcy po drugim przeglądzie przy około 25kkm. Na fakturze mam oczywiście filtr oleju, olej, wymianę płynu hamulcowego i inne duperele. Zajrzałem do filtra przeciwpyłkowego - oczywiście pełno syfu (powinien być wymieniony co 2 lata, tak jak i płyn hamulcowy), więc wymieniłem na własną rękę. Zajrzałem do filtra powietrza, a tam czyściutko... (wymienili a nie wpisali?) niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.