Skocz do zawartości

Fiat 500L


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

> wydaje mi się, że jednak kiedyś zamienisz, niestety od 8 lat już go nie produkują, co więcej, FIAT

> nie produkuje żadnego kombi od 8 lat Nie wiem z którego roku masz stilo, ale sądzę, że w

> ciągu nast. 5 lat to jednak na coś innego go zmienisz, bo stilo to już niestety będzie stary

> gr

Prawda. FIAT umiera i co gorsze sam ochoczo macha szpadlem kopiąc sobie grób. Pójście drogą MINI nie udało się i raczej nie ma szansy na jakiekolwiek dalsze powodzenie. MINI jest niszowe, z "wyższych sfer". Próba zrobienia ze wszystkich Fiatów jakie tylko są Fiata 500 w miliardach różnych wersji jest idiotyczna. Brak w ofercie "normalnego" kompakta, brak opartego na nim kombi, nowe małe auto Panda kosztuje tyle, że nikt tego nie kupuje. Brak auta klasy B.

O zainteresowaniu Fiatami najlepiej świadczy wymieranie autoryzowanych dealerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma już koncernu FIAT.

> Teraz jest "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA), siódmy największy producent samochodów na świecie.

moeże i wierzysz w marketingowy bełkot, ale umówmy się, że na dzisiaj koncern FCA jak to dobitnie podkreśliłeś, utrzymuje na powierzchni bardziej to C niż F i to w USA a nie w Europie. A IMHO miało być raczej na odwrót, bo to F kupowało C, które leżało i kwiczało oderżnięte przez Mercedesa jak wrzód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... Ale też bym nie kupił, bo jak sobie pomyślę, że po dwóch latach odpadnie mi logo z

> tylnej klapy, a przednie "zajdzie mgłą" to... .

Mam Fiata z końca 2006 - żadne logo mi nie wyblakło, a często stoi w deszczu czy pełnym słońcu. W sąsiedztwie parkuje Grande z nowszym logo, też jakies Pandy czy Stilo. Celowo się im dziś przyglądałem, podobnie jak Fiatom spotkanym w drodze do pracy. Cie zauważyłem, żeby jakiemuś zmatowiało logo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam Fiata z końca 2006 - żadne logo mi nie wyblakło, a często stoi w deszczu czy pełnym słońcu. W

> sąsiedztwie parkuje Grande z nowszym logo, też jakies Pandy czy Stilo. Celowo się im dziś

> przyglądałem, podobnie jak Fiatom spotkanym w drodze do pracy. Cie zauważyłem, żeby jakiemuś

> zmatowiało logo....

mój był z 2004, z niebieskim wieńcem, też się dziwiłem, że tyle fiatów jeździ z oderwanym logo..... do dania, w którym i moje odpadło.

W czerwonych logach jest to nagminne, kilkuletnie egzemplarze jeżdżą z odpadniętym i w zasadzie bez znaczenia czy tył czy przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to niech w totka zagra i zięciowi odpali

> Takie ma?

u mnie tak samo zlosnik.gif Po prostu odpada słabo przyklejony plastik zewnętrzny z tego logo. Ale wydaje mi się, że to występuje tylko w logach naciskanych, którymi otwiera się bagażnik. Po prostu po iluś naciśnięciach ta szybka zewnętrzna odpada, bo jest słabo przyklejona. U mnie na szczęście odpadła nie podczas jazdy, tylko przy otwieraniu bagażnika, więc jej nie zgubiłem. Przykleiłem kropelką i trzyma się elegancko hehe.gif Tylko wygląda dużo gorzej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie tak samo Po prostu odpada słabo przyklejony plastik zewnętrzny z tego logo. Ale wydaje mi

> się, że to występuje tylko w logach naciskanych, którymi otwiera się bagażnik. Po prostu po

> iluś naciśnięciach ta szybka zewnętrzna odpada, bo jest słabo przyklejona. U mnie na szczęście

> odpadła nie podczas jazdy, tylko przy otwieraniu bagażnika, więc jej nie zgubiłem. Przykleiłem

> kropelką i trzyma się elegancko Tylko wygląda dużo gorzej

U mnie w Epice odkleiło się logo z przodu. Poszedłem do serwisu i powiedziałem że to obciach. Przeprosili i wymienili.

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tesciowa ma seja z tym bordowym i jakoś nic nie odpadło i nie wyblakło, a auto non stop pod chmurką

albo mu odpadnie (chyba, że wcześniej sprzeda) albo ma jakiegoś fuksa

Moje logo po 9 latach (wszystkie niebieskie odpadają tak samo, znaczy zostaje praktycznie taki sam ślad)

288471043-2014-06-1411.26.43.jpg

post-36421-14352531339971_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo mu odpadnie (chyba, że wcześniej sprzeda) albo ma jakiegoś fuksa

> Moje logo po 9 latach (wszystkie niebieskie odpadają tak samo, znaczy zostaje praktycznie taki sam

> ślad)

Mój tata ma Seicento z 2001 roku i jakoś znaczki się trzymają. Mój Idea z 2003 roku też ma wszystkie znaczki, nawet na kapslach felg. Co prawda te na felgach są popękane ale to od zdejmowania tych kapsli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo mu odpadnie (chyba, że wcześniej sprzeda) albo ma jakiegoś fuksa

> Moje logo po 9 latach (wszystkie niebieskie odpadają tak samo, znaczy zostaje praktycznie taki sam

> ślad)

w prawie 10 letniej pandzinie niebieskie logo nawet nie bylo wyblakniete, nie mowiac o tym ze kompletnie nie bylo mowy by mialo ochote odpadac

w 3 letnim fiaciku logo rowniez ma sie doskonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w prawie 10 letniej pandzinie niebieskie logo nawet nie bylo wyblakniete, nie mowiac o tym ze

> kompletnie nie bylo mowy by mialo ochote odpadac

> w 3 letnim fiaciku logo rowniez ma sie doskonale

po co się tak licytować. Jednym odpada, innym nie odpada. Pewnie zależy jaki był dostawca tego logo hehe.gif Wystarczy popatrzeć na ulicach ile np. Fiatów Bravo jeździ z dziurą zamiast tylnego logo, więc na pewno problem jest. Inna sprawa, że wolę w aucie wymieniać logo, niż rozrząd co 30 tys. km zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w prawie 10 letniej pandzinie niebieskie logo nawet nie bylo wyblakniete, nie mowiac o tym ze

> kompletnie nie bylo mowy by mialo ochote odpadac

> w 3 letnim fiaciku logo rowniez ma sie doskonale

dzis widzialem ducato z 2006 roku z wyblaklym[wlasciwie nieczytelnym] logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.