Skocz do zawartości

Pokrywa małej "piwniczki" na sprężynach gazowych


Gość Krawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krawiec

Potrzbuje zrobić zamknięcie małej piwniczki w której będzie hydrofor i zawory do nawadniania ogrodu. Idealnie było by zrobić ją podnoszoną do góry i dla wygody zastosowac jakieś sprężyny gazowe.

Jest coś co wytrzyma zimowe warunki zewnętrzne i będzie rozwązaniem "meblowym" a nie zapożyczonym z jakiegoś samochodu?

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzbuje zrobić zamknięcie małej piwniczki w której będzie hydrofor i zawory do nawadniania

> ogrodu. Idealnie było by zrobić ją podnoszoną do góry i dla wygody zastosowac jakieś sprężyny

> gazowe.

> Jest coś co wytrzyma zimowe warunki zewnętrzne i będzie rozwązaniem "meblowym" a nie zapożyczonym z

> jakiegoś samochodu?

> Krawiec

A czemu akurat nie z samochodu? Wg mnie samochodowe będą najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> A czemu akurat nie z samochodu? Wg mnie samochodowe będą najlepsze.

W meblach sie jakoś do wagi drzwi dobiera. Nie chce aby klapa wyskakiwała w powietrze jak wystrzelona, a do zamknięcia trzeba było użyć dużej siły...

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W meblach sie jakoś do wagi drzwi dobiera. Nie chce aby klapa wyskakiwała w powietrze jak

> wystrzelona, a do zamknięcia trzeba było użyć dużej siły...

> Krawiec

przecież siłowniki samochodowe też mają różną 'wydajność' i też je się da do wagi dobierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czemu akurat nie z samochodu? Wg mnie samochodowe będą najlepsze.

a czym się różnią samochodowe od meblowych, poza tym że meblowe są bardziej designerskie od samochodowych co często decyduje o ich cenie?

dobrać długość i siłę i założyć chipsy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

> przecież siłowniki samochodowe też mają różną 'wydajność' i też je się da do wagi dobierać

Gdzie coś takiego znaleźć? Byłem przekonany że sa do konkretnych samochodów..

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie coś takiego znaleźć? Byłem przekonany że sa do konkretnych samochodów..

> Krawiec

pozornie masz rację, ale każdy ma podaną inną siłę i wymiary można spokojnie dobrać coś co będzie Ci odpowiadało.

Link do jednego katalogu już masz, a tu masz wyszukiwarkę po parametrach FA Krosno http://tinyurl.com/qbe73p8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również polecam wyszukiwarkę Krosna.

Kiedyś popsuła mi się poprzeczka od maski (tak, Fiat :D ) i zamontowałem sobie maskę na teleskopach, wyszukiwarka Krosna pozwoliła dokładnie poszukać pasujących (długość, skok, siła, przebieg siły i tłumienia)

Akurat w moim przypadku podpasowało z Łady Nivy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.