Skocz do zawartości

Zamienił stryjek siekierkę na kijek ;-)


torelek

Rekomendowane odpowiedzi


P.S. Jak sprawy z AC ? :chipsy:

 

Pisałem na HP - dostałem odmowę motywowaną tym, że nie zgłosiłem dorobienia kluczy do auta, co było wymagane w owu. Wziąłem prawnika i działamy. Najpierw list z wezwaniem do zapłaty - zapewne oleją, potem pozew cywilny. Prawnik stwierdził, że raczej wygram, tylko że potrwa to rok (o ile nie będzie apelacji). No chyba, że Liberty przedstawi jakiś dowód logiczny na związek między niezgłoszeniem dorobienia kluczy a kradzieżą auta rok później i 1600km dalej. To, że zgłosiłem telefonicznie im nie udowodnię, bo się agent wypiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Powoli... Na razie była wymiana pism między prawnikiem i ubezpieczycielem (podobno konieczna, żeby potem nie było, że polubownie nie chciałem załatwić sprawy). Jakieś 2 tyg. temu dostałem mailem tekst pozwu, więc pewnie "się składa". Generalnie o tym nie myślę, kasa mnie nie dusi, więc czekam. Liczę, że mam lokatę 60k na 7% (odsetki ustawowe) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 00:24, torelek napisał:

Powoli... Na razie była wymiana pism między prawnikiem i ubezpieczycielem (podobno konieczna, żeby potem nie było, że polubownie nie chciałem załatwić sprawy). Jakieś 2 tyg. temu dostałem mailem tekst pozwu, więc pewnie "się składa". Generalnie o tym nie myślę, kasa mnie nie dusi, więc czekam. Liczę, że mam lokatę 60k na 7% (odsetki ustawowe) ;)

Rozumiem, w takim razie powodzenia i daj znać po wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.