Skocz do zawartości

[sc] wymiana tylnej belki zawieszenia


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest pytanie. Musze zamienić pomiędzy cc a sc tylną belkę zawieszenia. Teraz pytanie brzmi: Ile znacie przypadków ukręcenia śrub belki ?? Bo sam nie wiem czy brać się za to (a wolę bo w sc moją belkę rdza zjaaaada). Bo jeżeli te śruby często się urywają podczas odkręcania to wolę ją wyczyścić i przełożyć wahacze.

Jakie są wasze doświadczenia w tej materii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Belki nie są identyczne mają inny rozstaw śrub-sprawdzałem bo wymieniałem belkę w cc,śruby ok bez problemu odkręciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Belki nie są identyczne mają inny rozstaw śrub-sprawdzałem bo wymieniałem belkę w cc,śruby ok bez problemu odkręciłem.

 

hmmmm nawet nie wiedzialem ze belki sa rozne  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie strasz ze sa rozne belki... czym sie roznia?

 

No właśnie też próbuję znaleźć te różnice i nie mogę. Patrzę na zdjęcia, szukam na forach i wyglądają tak samo. Co prawda w eperze są inne numery ale już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedys juz byl temat o tym ze sa rozne, znaczy sie cos z roztawem srub bylo ale ja zakladalem belke z sc do cc pozniej do ccs'a i pasuje  :hmm:

 

zgodnie z tymi watkami:

http://forum.autokacik.pl/index.php/topic/59215-czy-tylna-belka-od-sc-pasuje-w-100-do-cc/?hl=tylna+belka

http://forum.autokacik.pl/index.php/topic/305134-czy-tylna-belka-z-seja-pasuje-do-cc/?hl=tylna+belka

 

Pasują zamiennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4h walki tylna belka zdjęta z dawcy. Niestety jedna śruba tylna się urwała i trzeba będzie niestety rozwiercać :/ teraz tylko zregenerować tą belkę, obspawać aby ją wzmocnić i można montować. Mam nadzieje, że w biorcy wszystkie śruby pójdą łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4h walki tylna belka zdjęta z dawcy. Niestety jedna śruba tylna się urwała i trzeba będzie niestety rozwiercać :/ teraz tylko zregenerować tą belkę, obspawać aby ją wzmocnić i można montować. Mam nadzieje, że w biorcy wszystkie śruby pójdą łatwiej.

witay

i belka bez problemu pasuje?

Mierzyłem kiedyś na podnośniku belke w seju i była różnica nie wielka ale była i zamówiłem od cc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była minimalna różnica w rozstawie śrub.

Miałem belkę od Sc i zakładałem do CC.

Starą odkręciłem i zeszła bez problemu.

Tą od Sc musiałem pilnikiem delikatnie podpiłować otwory, bo nie mogłem śrub załapać w budzie.

Może jest to zależne od rocznika lub belka była felerna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do cc  nowa  belka z seja MPI pasowala idealnie. Otwory montazowe nie maja w ogole miejsca na regulacje bo pasuja tylko w jednej pozycji.  Trzeba sprawdzic rozstaw otworow w belkach ktore sie roznily. Moze czasem ktos trafil na lekko uderzoną lub sama buda nie jest prosta. 

 

U mnie była minimalna różnica w rozstawie śrub.

Miałem belkę od Sc i zakładałem do CC.

Starą odkręciłem i zeszła bez problemu.

Tą od Sc musiałem pilnikiem delikatnie podpiłować otwory, bo nie mogłem śrub załapać w budzie.

Może jest to zależne od rocznika lub belka była felerna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do cc  nowa  belka z seja MPI pasowala idealnie. Otwory montazowe nie maja w ogole miejsca na regulacje bo pasuja tylko w jednej pozycji.  Trzeba sprawdzic rozstaw otworow w belkach ktore sie roznily. Moze czasem ktos trafil na lekko uderzoną lub sama buda nie jest prosta. 

 

wedlug mnie to kwestia wlasnie budy. Kazde uderzenie moze spowodowac delikatne przesuniecie sie otworow montazowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.