Skocz do zawartości

Przeprawy promowe z i do Dover


mati6630

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jest tu ktoś kto tez ma nie przyjemność przeprawiać się z Dover do FR? Ja dzisiaj ruszone w Purfletu o 8 rano przed mostem. Od Maidstonu korek i policji pełno. Oczywiście tacho ruszone, czas pracy na razie 17h, a dopiero będę wjeżdżał na prom. Masakra jakaś chyba trzeba szukać innej pracy. PORAŻKA a co najlepsze to już któryś tydzień i nikt nie zamierza nic z tym robić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz FR--->UK to masakra. Ostatnio utknąłem na kilkanaście godz w korku i zaladunek przepadł. Potem czekanie na inny. Mam nadzieje ze w końcu to jakoś rozwiążą, bo do tej pory taki fracht trwał 6dni. Teraz jest ciężko w 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czekam na prom do Dunk o 5 rano. Zajechalem do kolejki o 16 po poludniu. Dzisiaj pociagi z Dover wieksze kolejki niz na promy. Cos ciezko to widze zeby sie poprawilo. Juz miesiac to trwa. Na przerzutach niemcy anglia zrobilem 8tys km gdzie normalnie robilem po 12-13kkm. I weź tu czlowieku sie nie... ;) dobrze ze CB jest to sie w kolejce poslucha jak sie barany klócą :D jedyna rozrywka ;) Jeszcze na Maidstonie daja te smieszne kartki. Dzisiaj dostalem czerwoną a najlepsze jest ze tydzien temu tez mialem taka samą czyli wjezdzam przed miasto omijajac kolejke A2 i wjezdzam na starej kartce.... nie no ogólnie masakra co tu się wyprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jechał dziś pociągiem i było sprawnie, ale każdy pociąg załądowany do pełna. 

Kiedy jedziesz?

 

 

Ja pociągiem nie pojadę bo raz, że gaz a dwa, że jednak wyraźnie drożej. Dlatego ciekaw jestem jak tam chociażby Dover - Dunkierka.

Jadę najprawdopodobniej 11.09, więc liczę że się uspokoi do tego czasu. Dziś na matrixach pisali, że operation stack od j8-j11 bodaj, do tej pory było tylko j8-j9  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pociagi z Dover wieksze kolejki niz na promy. Cos ciezko to widze zeby sie poprawilo. 

 

Koleżanka żony jechała wczoraj pociągiem i zatrzymali się w połowie drogi na 3h-znowu ktoś wszedł do tunelu i po tym pociągu następny pojechał chyba dopiero po 9 rano.

W radio mówili, żenie ma możliwości, żeby się poprawiło do końca weekendu dla osobówek, a dla dużych niekt nie wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec panowie sprawa wygląda następująco. Kolejka 50km do portu. Z tym ze stoi się do mniej więcej do 30km do portu a potem już leci do samego promu. Specjalnie ograniczają ruch dużych aut żeby udroznic miasteczko Dover. Trzeba się liczyć z 6-10godz czekania. Osobowki puszczają autostradą M2. Idzie na bieżąco. Powodzenia

;]

post-143336-0-84559500-1438636518_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.