Skocz do zawartości

CC/SC RWD z silnikiem z tyłu...


Lesiu_Zett

Rekomendowane odpowiedzi

JAk w  temacie, silnik z tyłu motocyklowy lub "zwkły" 

Tworzył ktoś? Mam pytanie, z przodu, zawieszenie, co zastosowaliście? Jakie amortyzatory/sprężyny? Tak zeby lekki przód jakoś usiadł i pracował??

 

 Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk w temacie, silnik z tyłu motocyklowy lub "zwkły"

Tworzył ktoś? Mam pytanie, z przodu, zawieszenie, co zastosowaliście? Jakie amortyzatory/sprężyny? Tak zeby lekki przód jakoś usiadł i pracował??

Pozdro

Na FiatForum był kiedyś dość żywy projekt, ale chyba umarł. Silnik motocyklowy, resztę musiałbyś poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na FiatForum był kiedyś dość żywy projekt, ale chyba umarł. Silnik motocyklowy, resztę musiałbyś poszukać.

 

Przejrzałem trochę wpisów, ale nic ciekawego nie znalazłem. 

 

Jak byś przypadkiem wpadł na ten wątek o którym mówisz to poproszę o podlinkowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę wpisów, ale nic ciekawego nie znalazłem. 

 

Jak byś przypadkiem wpadł na ten wątek o którym mówisz to poproszę o podlinkowanie :)

 

Znalazłem to:

 

http://www.fiatforum.com/cinquecento-seicento/320146-rwd-zx12r-cinq.html

 

Ale nie o to mi chodziło, tego, o którym myślałem nadal nie widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

No i co ten filmik wnosi do mojego pytania?

 

a sorry, pisalem z tableta i widze ze wcielo tekst - mialo byc napisane ze moze warto sie odezwac do tego kolesia ktory wrzucil film na YT, najprawdopodobniej bedzie znal odpowiedzi na twoje pytania skoro ma jezdzace auto tego typu (albo bedzie mial kontakt do ludzi ktorzy to poskladali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fiatforum.com/cinquecento-seicento/104018-mid-engined-v6-cinq-updated-7-5-07-a.html

 

w tym temacie tutaj są fotki przodu, widac ze amory to jakas zwykła seria, po prostu kielichy wyzej zbudował chłopek.

 

 

to zdjęcie: http://www.fiatforum.com/attachment.php?attachmentid=21003&d=1163705756

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kiedys patrzylem na fanclub italia to cc z silnikiem rwd mial z przodu amory axa z regulacka twadosci. gosc pisal ze auto mu skakalo bo zmienil srodek ciezkosci auta. Amorami wyreguloeal ten problem. Ale czy dostep do nich jest?hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk w  temacie, silnik z tyłu motocyklowy lub "zwkły" 

Tworzył ktoś? Mam pytanie, z przodu, zawieszenie, co zastosowaliście? Jakie amortyzatory/sprężyny? Tak zeby lekki przód jakoś usiadł i pracował??

 

 Pozdro

Pogadaj z właścicielem tego seja http://allegro.pl/fiat-seicento-silnik-swap-suzuki-gsxr-600-k7-drift-i5586343296.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj tą fotkę, bo zwracam uwagę na większość CC i SC w Lublinie i nie widziałem "tego czegoś"

 

20150724_155923.jpg

 

Niewiele widać na fotce, ale:

1. zawieszenie dość wysokie, dołem coś wystawało (dyfer?)

2. rozstaw kół szerszy od standardu, przez to dowalone widoczne na fotce chlapacze

3. na klapie naklejone 4x4 ;-)

Wydech fajnie brzmiał, auto przelane bo śmierdziało paliwem jak startował :-)

 

Kojarzysz je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/fiat-seicento-silnik-swap-suzuki-gsxr-600-k7-drift-i5586343296.html

 

 

do nich mozesz napisac :D moze udzielą Ci jakichś informacji. Aczkolwiek na zdjęciach widać ze zrobiony troche po łebkach ;)

  było trzy posty wyżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niewiele widać na fotce, ale:

1. zawieszenie dość wysokie, dołem coś wystawało (dyfer?)

2. rozstaw kół szerszy od standardu, przez to dowalone widoczne na fotce chlapacze

3. na klapie naklejone 4x4 ;-)

Wydech fajnie brzmiał, auto przelane bo śmierdziało paliwem jak startował :-)

 

Kojarzysz je?

kojarzę, kojarzę.

Dupy mocą nie urywa, bo żony sejem 75tką na krótkiej skrzynce go zrobiłem, choć trzymał się pół długości samochodu do końca (czytaj świateł). No chyba, że nie naciskał gazu, ale po jego obrotach wnoszę, że naciskał.  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.