Skocz do zawartości

Do miasta dla dziewczyny


szklasty

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada  :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada  :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

 

http://otomoto.pl/oferta/ford-ka-1-6i-95km-cabrio-streetka-towarowa-33-ID6y91nx.html ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają b. specyficzny gust więc musi być to ładne auto, najlepiej, żeby sama zobaczyła czy jej odpowiada, a ja proponowałbym GP, 207(uwaga niskie zderzaki), C2, C1 nie wiem jak z cenami, ale warto poszukać.

 

Za 10kPLN nie kupisz raczej zadnego z tych aut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten jak mini jak się nazywa?

To Trevis ale w tym momencie prawie nie ma ofert. Chyba tylko jedna i horrendalnie drogo.

Normalnie kupuje się 2008 za 7-9tys. Czasami jest wysyp 4,5 ofert a czasami znikają.

Trzeba: "polować".

Autka fabrycznie bardzo dobrze wyposażone. W standardzie pełna elektryka, klima, cztery albo sześc poduszek. Najfajniejsze są wersje: "MOMO".

Tylko trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do pierwszego, silnik i cała mechanika to konstrukcja własna Daihatsu i jeśli już się coś zepsuje to może zajść konieczność sprowadzenia części ze sklepu internetowego z JP co trwa czasami nawet tydzień. Nieprawdą jest to co piszą sprzedawcy, że to bliźniak Aygo czy Yarisa. To dotyczy Cuore i Siriona i to tych po 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

Mitsubishi colt cz3 można go polubić zwłaszcza z motorem 1.3 95KM

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo fajny gadżet ale siedzonka z tyłu mogą się przydać a tu nie ma  :)

 

Rozumiem. Też miałem parę fajnych typów na cabrio, jak szukałem, ale u mnie podstawowym kryterium była możliwość zmieszczenia w aucie 4 osób... To może to? http://otomoto.pl/oferta/peugeot-206-cc-cabrio-klimatronic-elektryka-komputer-wersja-roland-garros-zamiana-ID6y7Zlz.html

 Mi każda zdrowa dziewczyna kojarzy się z francuzem, więc może jest to jakaś opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sie najarala na barchette :(

 

To nie jest zły typ. Też się kiedyś najarałem na barchettę. Ale potem rwała mnie ostra blondi, która miała barchettę i zrozumiałem, że gdybym kupił sobie takie auto, byłbym za bardzo :gay:Dla laski jednak uważam, że to bardzo dobra propozycja  :cfaniaczek: Jednak nie dla autora wątku, bo jednak okazało się, że siedzenia z tyłu mogą się przydać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.