Jump to content

Do miasta dla dziewczyny

szklasty
 Share

Recommended Posts

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada  :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada  :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

http://otomoto.pl/oferta/ford-ka-1-6i-95km-cabrio-streetka-towarowa-33-ID6y91nx.html ;)

Kobiety mają b. specyficzny gust więc musi być to ładne auto, najlepiej, żeby sama zobaczyła czy jej odpowiada, a ja proponowałbym GP, 207(uwaga niskie zderzaki), C2, C1 nie wiem jak z cenami, ale warto poszukać.

Za 10kPLN nie kupisz raczej zadnego z tych aut :D

A ten jak mini jak się nazywa?

To Trevis ale w tym momencie prawie nie ma ofert. Chyba tylko jedna i horrendalnie drogo.

Normalnie kupuje się 2008 za 7-9tys. Czasami jest wysyp 4,5 ofert a czasami znikają.

Trzeba: "polować".

Autka fabrycznie bardzo dobrze wyposażone. W standardzie pełna elektryka, klima, cztery albo sześc poduszek. Najfajniejsze są wersje: "MOMO".

Tylko trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do pierwszego, silnik i cała mechanika to konstrukcja własna Daihatsu i jeśli już się coś zepsuje to może zajść konieczność sprowadzenia części ze sklepu internetowego z JP co trwa czasami nawet tydzień. Nieprawdą jest to co piszą sprzedawcy, że to bliźniak Aygo czy Yarisa. To dotyczy Cuore i Siriona i to tych po 2007.

Jakie najlepsze auto dla dziewczyny do poruszania się po mieście?Przez najlepsze uważam stosunek ceny do jakości,tani serwis i ekonomikę użytkowania.Jakaś mała benzynka,może być 2 drzwiowe,z ew.możliwością zagazowania.Powinien też być w jakiś sposób niebanalny jak to dla dziewczyny czyli Panda odpada :] (chyba że nowa ale tu nie puści budżet).Kwota do wydania 10000.

Mitsubishi colt cz3 można go polubić zwłaszcza z motorem 1.3 95KM

polecam

Widziałem na żywo fajny gadżet ale siedzonka z tyłu mogą się przydać a tu nie ma  :)

Rozumiem. Też miałem parę fajnych typów na cabrio, jak szukałem, ale u mnie podstawowym kryterium była możliwość zmieszczenia w aucie 4 osób... To może to? http://otomoto.pl/oferta/peugeot-206-cc-cabrio-klimatronic-elektryka-komputer-wersja-roland-garros-zamiana-ID6y7Zlz.html

Mi każda zdrowa dziewczyna kojarzy się z francuzem, więc może jest to jakaś opcja...

Moja sie najarala na barchette :(

To nie jest zły typ. Też się kiedyś najarałem na barchettę. Ale potem rwała mnie ostra blondi, która miała barchettę i zrozumiałem, że gdybym kupił sobie takie auto, byłbym za bardzo :gay:Dla laski jednak uważam, że to bardzo dobra propozycja  :cfaniaczek: Jednak nie dla autora wątku, bo jednak okazało się, że siedzenia z tyłu mogą się przydać...