Skocz do zawartości

Opel Astra IV ... na jakie rabaty można liczyć?


Mars_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mniej więcej od miesiąca regularnie przeglądam oferty używek, gdyż razem z Żoną ustaliliśmy, że chcemy Astrę IV ... ale koniecznie kombi, koniecznie automat i albo 1.4 140 albo 1.6 180. I wychodzi, że na all stoją 3-4 takie sztuki średnio. Dwie na fałszywych blachach z DE, jedna z dużym nalotem i jedna droga, ale akceptowalna ;)

 

Pojawiła się myśl, że może nowy ... zwłaszcza, że mamy DG.

 

Na jakie rabaty można liczyć na Astrę IV? Konfigurator wypluł za kombi 1.4T AT Enjoy z lakierem 87kzł. Ile z tego można urwać? Pewnie ta skrzynia utrudni negocjacje, ale wydając tyle kasy na auto nie zrezygnuje z tej wygody.

 

Z góry dziękuję za odp :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra IV ST Sport 1,4 turbo 140 kM AT6 + pakiet premium (bixenony, składane lusterka) + lakier metalik, 76.239 zł brutto.

 

 W jaki sposób?

 

Wycena "po znajomości" :

 

"Astra Essentia Sports Tourer A 1.4 NET, 103 kW / 140 KM, fabryczna instalacja LPG (MT6)    Zł 82 300,00 
 
Kolory:  Biały - Summit  Zł 0,00 
 
Tapicerki:  Tapicerka Cordoba/Atlantis, czarna  Zł 0,00 
 
Opcje  Zł 1 500,00 
Radio CD 400 mp3  Zł 0,00 
Klimatyzacja sterowana elektronicznie, dwustrefowa, z automatycznym czujnikiem recyrkulacji  Zł 1 500,00 
 
Cennik (*)  Zł 83 800,00 
Rabat: 11.000 zł
Cena dla Pana: 72.800 zł   " za wersję podstawową + klima  :ogien: , fakt, sprzed dwóch miesięcy gdzieś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mniej więcej od miesiąca regularnie przeglądam oferty używek, gdyż razem z Żoną ustaliliśmy, że chcemy Astrę IV ... ale koniecznie kombi, koniecznie automat i albo 1.4 140 albo 1.6 180. I wychodzi, że na all stoją 3-4 takie sztuki średnio. Dwie na fałszywych blachach z DE, jedna z dużym nalotem i jedna droga, ale akceptowalna ;)

Pojawiła się myśl, że może nowy ... zwłaszcza, że mamy DG.

Na jakie rabaty można liczyć na Astrę IV? Konfigurator wypluł za kombi 1.4T AT Enjoy z lakierem 87kzł. Ile z tego można urwać? Pewnie ta skrzynia utrudni negocjacje, ale wydając tyle kasy na auto nie zrezygnuje z tej wygody.

Z góry dziękuję za odp :)

Pozdrawiam.

Enjoy kombi 1.4 T LPG MT plus metalik plus alarm 61173

Taki sam Cosmo 65995

Ale dobrze przemyśl czy na pewno chcesz opla. Ja odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASTRA Sport 5-dr rok prod. 2014 MY2015 1.4 140KM LPG

lakier metalizowany

radio intellink CD600

pakiet premium (xenon, AFL, el. składane lusterka)

pakiet wszechstronny

antena płetwa rekina

radio DAB

alarm

podgrzewana kierownica i fotele przód

fotel kierowcy ergonomiczny

 

Rabat: 19390 PLN

 

CENA brutto: 80710 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcąc się dziś po mieście podjechałem pod salon Opla na Radzymińskiej w Warszawie i popytałem na szybko o ofertę.

Zaznaczyłem, że interesuje mnie 3 letni leasing.

 

Pani wyliczyła mi za Kombi Enjoy + AT + 1.4T + lakier + alarm 71.000zł, podczas gdy cennikowo wychodziło 87.700zł.

Podejrzewam, że to nie ostatnie słowo, bo ta oferta wyszła od Sprzedawcy dość automatycznie. Ale daje to już jakiś pogląd na sytuację.

 

Co do wyboru auta to jedynie Astra z kompaktów trafiła w gusta mojej Żony, a to ma być głównie jej auto :)

Ja mam na horyzoncie wymarzone W140 S420 w niedługiej przyszłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mniej więcej od miesiąca regularnie przeglądam oferty używek, gdyż razem z Żoną ustaliliśmy, że chcemy Astrę IV ... ale koniecznie kombi, koniecznie automat i albo 1.4 140 albo 1.6 180. I wychodzi, że na all stoją 3-4 takie sztuki średnio. Dwie na fałszywych blachach z DE, jedna z dużym nalotem i jedna droga, ale akceptowalna ;)

Pojawiła się myśl, że może nowy ... zwłaszcza, że mamy DG.

Na jakie rabaty można liczyć na Astrę IV? Konfigurator wypluł za kombi 1.4T AT Enjoy z lakierem 87kzł. Ile z tego można urwać? Pewnie ta skrzynia utrudni negocjacje, ale wydając tyle kasy na auto nie zrezygnuje z tej wygody.

Z góry dziękuję za odp :)

Pozdrawiam.

Maul z prosba o wycene do wszystkich w Polsce.

Ja tak poswiecilem 30 min i rabat na fiata byl mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy finał.

 

Najlepszą ofertę mailem dostałem od Dixi-Car z Raszyna (tzn. lepszą trochę dał Ełk, ale gdzie mi do Ełku grzać  :hehe: )

Potem trochę negocjacji i wyszło o tak:

 

Astra IV ST 1.4T AT Enjoy + lakier + podłokietniki przód/tył + wysuwana wykładzina bagażnika + radio CD600 i cena wyszła 69900zł.

20450zł rabatu w stosunku do cennika.

 

Zamówiona.

Dzięki za wpisy, wiedziałem jak głęboko można drążyć i męczyć sprzedawcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy finał.

 

Najlepszą ofertę mailem dostałem od Dixi-Car z Raszyna (tzn. lepszą trochę dał Ełk, ale gdzie mi do Ełku grzać  :hehe: )

Potem trochę negocjacji i wyszło o tak:

 

Astra IV ST 1.4T AT Enjoy + lakier + podłokietniki przód/tył + wysuwana wykładzina bagażnika + radio CD600 i cena wyszła 69900zł.

20450zł rabatu w stosunku do cennika.

 

Zamówiona.

Dzięki za wpisy, wiedziałem jak głęboko można drążyć i męczyć sprzedawcę ;)

na koncu wyszlo taniej niz ta oferta z elku ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.