Skocz do zawartości

Jaki materac?


guido_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie.

Mam poważny problem z wyborem materaca rozm. 160.

Nie jestem przekonany do tych z Ikei (może to złe skojarzenia). Po przeczytaniu połowy internetu :P już sam nie wiem jaki będzie dobry i co wybrać.

Czy polecicie jakiś dobry sprawdzony materac, może być z Ikei (hahaha), mogę też zamówić online.

Znajomy kiedyś kupił fajny materac z miękka i twarda strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie.

Mam poważny problem z wyborem materaca rozm. 160.

Nie jestem przekonany do tych z Ikei (może to złe skojarzenia). Po przeczytaniu połowy internetu :P już sam nie wiem jaki będzie dobry i co wybrać.

Czy polecicie jakiś dobry sprawdzony materac, może być z Ikei (hahaha), mogę też zamówić online.

Znajomy kiedyś kupił fajny materac z miękka i twarda strona.

 

Zerknij w Agacie, jakieś 3-4 lata temu kupowaliśmy materac do naszej sypialni i tam znaleźliśmy całkiem przyzwoity, marki Schlarafia (czy coś w tym guście). Te z Ikei były jakies takie wszystkie miękkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilka dni temu kupiłem w Ikei materac piankowy twardy Morgedal i do tego ochraniacz. Każdy wcześniej sprawdziłem w pozycji horyzontalnej, żona też zaakceptowała, wydaje się, że to właściwy wybór.

W razie zmiany zdania jest 90 dni na wymianę materaca czego w innych sklepach chyba nie ma. Poza tym 25 lat gwarancji na materac i duże prawdopodobieństwo, że przez ten czas producent raczej nie zniknie z rynku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60244439/#/60244444

 

Decyzja w zasadzie zapadła.

Dodatkowo do końca miesiąca można dostać 10 % na kartę podarunkową (chyba).

 

kup cos z pianka memory - rewelacyjna sprawa

 

sam kupilem kilka miesiecy temu ikeowy z pianka memory i po przesiadce z jakiegos sprezynowego z matami kokosowymi jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60244439/#/60244444

 

Decyzja w zasadzie zapadła.

Dodatkowo do końca miesiąca można dostać 10 % na kartę podarunkową (chyba).

 

Mam akurat ten od grudnia i on jest z pianką memory. Wzięliśmy twardy, ale i tak mógłby być twardszy. Ogólnie jestem zadowolony.

Jedyne co, to 160 cm jest dla mnie trochę za wąsko, bo lubię się rozwalić. Ale już za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat ten od grudnia i on jest z pianką memory. Wzięliśmy twardy, ale i tak mógłby być twardszy. Ogólnie jestem zadowolony.

Jedyne co, to 160 cm jest dla mnie trochę za wąsko, bo lubię się rozwalić. Ale już za późno...

Też mi się zdaje,że jest tam warstwa pianki memory...

U mnie 160 to max, więc wyboru nie ma...

Leżałem chwilkę na tym twardym, wydaje się być ok...Wiem, że to za mało, ale ...

Twardszego w ofercie nie ma, a  można wymienić na średni do 90 dni od zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się zdaje,że jest tam warstwa pianki memory...

U mnie 160 to max, więc wyboru nie ma...

Leżałem chwilkę na tym twardym, wydaje się być ok...Wiem, że to za mało, ale ...

Twardszego w ofercie nie ma, a można wymienić na średni do 90 dni od zakupu...

Też myśleliśmy, że wymienimy na średni, ale został twardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.