Skocz do zawartości

Audi a4 3.0 automat


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

np takie http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-3-0-v6-220km-s-line-2003r-ID6y9ZBT.html(ogłoszenie przypadkowe)

 

Kilka pytań,

 

jak z rdzą?

silnik? 

automat?

zawieszenie?

 

Ktoś coś? jak to znosi gaz? auto robiłoby maks 1000km m-c. Więc nie wiem czy jest sens.

Rdzy nie ma, silnik to standard, czyli wycieki oleju, czasem się urwie zawór, albo wypali gniazdo zaworowe. Automat ma podobno wadliwe sterowniki, ale to ktoś musi potwierdzić. Zawieszenie ciut lepiej wytrzymuje nasze drogi, niż Passat b5. Gaz znosi bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Poszukiwany jest automat ;)

 

Jak szukałem auta dla siebie z klasycznym automatem i silnikiem powyzęj 2.0 to wyszły mi dwa auta:

Chrysler 300c 3.5 v6

Honda Accord 2.4 (tylko trzeba uważać na rdzę)

 

 

Ostatecznie zakup odpusciłem i zostałem przy tym co mam (staaaarym dobrym struclu)... a kase schowałem w skarpetę  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzy nie ma, silnik to standard, czyli wycieki oleju, czasem się urwie zawór, albo wypali gniazdo zaworowe. Automat ma podobno wadliwe sterowniki, ale to ktoś musi potwierdzić. Zawieszenie ciut lepiej wytrzymuje nasze drogi, niż Passat b5. Gaz znosi bez problemu.

No co ty? Małyszówa bez rdzy? Nie ma bata , Drzwi , tylna klapa i przednie błotniki .Na 100% coś znajdziesz :) .Wiem... tego nie widać , ale... na przednich błotnikach ranty na bank przygniłe , pod listwami drzwi na 100 % rdza . NIestety na codzień widze takie małyszówy u kumpla lakiernika .Fajne auto ale nieśmiertelne to ono nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

Sprawa wygląda tak, aby było w miarę mało awaryjne (chodzi o duże awarie i drogie) w automacie i cena do max 20tyś ;]

To rozejrzyj się za bmw e46 od 320 do 330 benzynowe. Silniki o niebo lepsze, automaty trwałe ZFy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozejrzyj się za bmw e46 od 320 do 330 benzynowe. Silniki o niebo lepsze, automaty trwałe ZFy.

Chciałem to samo napisać, ale moja opinia jest mało obiektywna :)

E46 po lifcie jest dobrą alternatywą dla Audi B6, ze względu na lepsze zawieszenie, układ kierowniczy, silniki, układ napędowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to samo napisać, ale moja opinia jest mało obiektywna :)

E46 po lifcie jest dobrą alternatywą dla Audi B6, ze względu na lepsze zawieszenie, układ kierowniczy, silniki, układ napędowy.

Potwierdzam,też się zastanawiałem nad A4 B6 kombi a E46 Touring 330d.Wybrałem BMW i nie żałuję,nawet pod względem rudej E46 wypada lepiej niż takie B6,również ranty przednich błotnikó rdzewieją(przerabiałem u siebie),a także rant tylnego błotnika,ale przynajmniej drzwi przy krawędziach nie wymagają ingerencji.No i napęd jedyny i słuszny.Poza tym jak szukałem alternatywy dla silnika M57 diesel w BMW to Audi nie było niczego godnego polecenia jeśli chodzi o 6 garków i diesla. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.