Skocz do zawartości

yaris verso


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam auta dla zony. Wiadomo chce Male, ale do auta musi sie zmieścić stelaż z nakladana spacerowka. Auto ma służyć do typowo kobiecych zastosowań: praca, zlobek, zakupy. Czyli kręcenie sie wokół komina. Ostatnio wpadla mi w oko yariska verso. Czy to jest większe od zwyklej yariski? Głównie chodzi o bagażnik. Jak się sprawują te auta? Raczej interesuje mnie benzyna lub lpg. Diesel raczej wcale, chyba ze jest tam jakis nieawaryjny i tani w utrzymaniu silnik. Budżet na auto 8-10 tys. Raczej bliżej 8. Czy za ta kasę cos sensownego będzie? Ewentualnie jakie Male auto z normalnym bagażnikiem (wiem, ze to sie chyba wyklucza)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś z silnikiem 1.5. Jeździ i psuć się nie chce. Do bagażnika wchodzi wózek z gondolą oraz składana spacerówka (parasolka). Ogólnie jest pakowna przeogromnie. Zadziwiająca ilość miejsca na kolana dla pasażerów na kanapie. Idealny samochód do miasta. Co do wad: powyżej 125 km/h jest dość głośno, podatna na podmuchy wiatru.

Samochód ma u mnie dożywocie. Nie sprzedam :)

P.S. 2,5 metra nie wejdzie do linii foteli, ale rower w pionie ze skręconym kołem jak najbardziej.

P.P.S. Bagażnik przy normalnie ustawionej kanapie ma 400 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik diesla to 1.4 D-4D. Nie ma koła dwumasowego ani DPF. Osprzęt BOSCH. Tańszej opcji się już nie da wymyślić jak chodzi o naprawy. Aaaaa i łańcuch rozrządu. To cholerstwo ma co prawda tylko75KM, ale psuć się nie chce i dużo palić tym bardziej też nie. Szwagier ma takiego od kilku lat i tylko paliwo leje i olej zmienia. Ostatnio wymienialiśmy całe hamulce przód i tył, koszty całkiem rozsądne, żeby nie napisać śmieszne, jak na japońca.

 

Bagażnik....można się w nim zgubić. Autko w obrysie w sumie niewielkie, w środku o 3 numery większe, niż na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to jeden z najbrzydszych samochodów ale z gustem jest jak tyłkiem, kazdy ma własny. Na poważnie to jedne najbardziej niezawodnych aut o jakich słyszałem. Funkcjonalności też mu nie brakuje. IMO połączenie niezawodnego Yarisa z Berlingiem. Jedyny problem, że zbyt wielu ich nie jeździ, a jak już ktoś ma, to nie sprzedaje. Gdybym trafił takie nie poskładane z czterech ćwiartek, to bym brał!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe? To jest przepastne. Niedawno 2,5m. leżankę do takiego wpakowaliśmy z klientem i jeszcze miejsce dla dwóch osób zostało.

:totalszok:

Zapomniałeś dopisać, że 1m był poza autem  :hehe:

Do Galaxy wchodzi do linii przednich foteli 2m i da się jeszcze zamknąć klapę, więc to niezły wyczyn, że do Yarka Verso weszło 2,5m  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:totalszok:

Zapomniałeś dopisać, że 1m był poza autem

Nic nie zapomniałem. Złożony a właściwie rozłożony przedni fotel pasażera. Połowa tylnej kanapy.

Leżanka na boku do oporu do przodu.

Zostało miejsce dla kierowcy i jednej osoby za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.