Skocz do zawartości

Poleci ktos dobra stacje multimedialna do vw


przemo564

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie

Najlepiej sprawdzony model 2din ksztaltem pod deske golfa V

Z wymagan to navi bluetooth usb

Moze ktos uzywa takowej i sie wypowie

 

Z jednej strony tego od groma jest z drugiej ciężko znaleźć info o konkretnych modelach, podobno chińczyki grają .. jak chińczyki czyli tak sobie podobnie z samym działaniem. Dobre opinie słyszałem tylko o sprzęcie ZENEC ale też cenowo sporo, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Pioneer AVIC-F9310BT dedykowane do VW i Skoda. Navi dobrze działa z antena z allegro schowaną w desce za radiem, BT z mikrofonem Nokii, nie miałem kabla od usb wystarczył mi czytnik kart. Dźwięk bardzo fajny na fabrycznych głośnikach, w deskę wpasowało się idealnie na fabrycznej ramce, działała kierownica multimedialna i czujniki parkowania miały poprawne wskazania. Działa też z climatronikiem ale ja miałem klime manualna. Można czasem kupić na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tu jest problem z wyborem

Bo sa markowe kenwooda blaupunkta itp na pewno dzwiek lepszy i jakosc wykonania ale znowu te sa w prostokacie i do montarz sa z ramka a chinczyki sa calosciowe pod dziure w desce co moim zdaniem lepiej wyglada i tworzy calosc

Kolejny argument to android gdzie z laczeniem z telefonem nie bedzie problemu wszystkie mapy z karty i wiekszy wyswietlacz. Teraz mam mfd2 ale zalezy mi na bluetooth by bez problemu dzwonic z auta i miec aktualne mapy a nie co roku kupowac plytke

Fajnie by bylo jakby sie ktis wypowiedzial co uzywa podobnego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tu jest problem z wyborem

Bo sa markowe kenwooda blaupunkta itp na pewno dzwiek lepszy i jakosc wykonania ale znowu te sa w prostokacie i do montarz sa z ramka a chinczyki sa calosciowe pod dziure w desce co moim zdaniem lepiej wyglada i tworzy calosc

Kolejny argument to android gdzie z laczeniem z telefonem nie bedzie problemu wszystkie mapy z karty i wiekszy wyswietlacz. Teraz mam mfd2 ale zalezy mi na bluetooth by bez problemu dzwonic z auta i miec aktualne mapy a nie co roku kupowac plytke

Fajnie by bylo jakby sie ktis wypowiedzial co uzywa podobnego sprzetu

 

jest 

BLAUPUNKT PHILADELPHIA 835 

 

dedykowany do vw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tego od groma jest z drugiej ciężko znaleźć info o konkretnych modelach, podobno chińczyki grają .. jak chińczyki czyli tak sobie podobnie z samym działaniem. Dobre opinie słyszałem tylko o sprzęcie ZENEC ale też cenowo sporo,

Patrzylem te systemy fajny jest model e 2015 ale cena tez dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.