Skocz do zawartości

Pochwal się swoim łosiem !!!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Nastał dzień, że do mojego Saaba 900ng, który stał się weekendową zabawką (ok 300 KM  :ok:  :ogien: ) dołączyło, auto którym będę poruszał się na co dzień. Auto to Saab 9-3 o oznaczeniu 1.8t z 2008 roku, przywieziony ze Szwajcarii. W serwisie wgrano oficjalnie program Hirscha na 195 KM i 320 NM. Od początku do końca serwisowany w jednym serwisie Saaba.

Auto ma 149 tysięcy przebiegu, wersja Linear Carlsson(co znaczy Carlsson nie wiem, prawdopodobnie doposażony linear) tzn:

automat,

audio BOSE,

podgrzewane stołki,

klimatyzacja dwustrefowa,

kierownica od aero z łopatkami,

17tki z przedliftowej wersji AERO,

materiałowo-skórzana tapicerka,

czujniki parkowania,

lusterka elektryczne,

i tak dalej i tak dalej...

najważniejsze to, że jest w kolorze JET BLACK czyli ten co występuje w wersji TurboX.

Auto przeszło już jednoetapową korektę lakieru, wymianę kompletnych wahaczy, łączników stabilizatora, ustawienia zbieżności, dostał dwie nowe opony Toyo T1-R, nowe wkłady lusterek(stare pociemniały), przeszedł kompleksowy przegląd i daje radość z jazdy. 

 

Do zrobienia czeka wyciągnięcie dwóch małych wgniotek, regeneracja felg i w zasadzie tyle :)


 
51ee012c0693c63cmed.jpg
 
 
4d27bab8bc8fa8demed.jpg
 
 
895249d1d02540d7med.jpg
 
 
09cdf43ffb0285b9med.jpg
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna bryka ,zadowolenia życzymy :ok:

Jak byś był zainteresowany to są jeszcze lepy klubowe !

https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/346007-do-nabycia-lepy-klubowe-skandynawskich-łosi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

2014? Starawy trochę... pamiętaj, że jak będzie do sprzedania to jestem tu! hehe.gif

Odgrzewam, już się niestety musiałem od łosia odzwyczaić, nie wiem czy moja była firma wybrała następcę, możesz się dowiedzieć, czy jest na sprzedaż, albo raczej przejęcie leasingu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

... chciałem się przywitać ;)

 

Łoś zostaje jednak ze mną na jakiś rok pewnie, poźniej kto wie... może S/V90, moze XC90, moze nowe XC60, zobaczymy ;)

 

Jak na razie jestem pozytywnie zaskoczony łosiem, ma nawet pewne funkcje jakich nie mam w Prosiu  :phi:

 

Kolorystyka niezbyt Szwajcarska, bo tu ludnosc kupuje samochody szare, srebrne, czarne i białe. Pomarańczki z pomarańczową skórą ze świecą szukać, ale czasem jest to plus  ;]

 

post-134451-0-72281900-1469649590_thumb.jpg

 

post-134451-0-71430300-1469649615_thumb.jpg

 

post-134451-0-90370000-1469649640_thumb.jpg

 

;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Musisz wpaść do Ikei na jakiś spot volvoforumowy obadamy :skromny:

 

Edytowane przez Orochimaru
Usunąłem nieregulaminowy cytat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...

A ja się mentalnie pożegnam z moim Volvem V40 2.0 Automat. Zakończył służbę przy 422kkm i przypuszczalnie poszedł na części.

 

Był to dla mnie najbardziej naprawialny samochód. Poznałem w nim prawie każdy drobiazg. Poza skrzynią automatyczną i silnikiem nie do zajechania- nigdy mnie nie zawiodły graty zawarte w ich obudowach. 

 

Żywot zakończył bo już nie było do czego przykręcać nowych części - ruda go schrupała. 

 

Kto wie co będzie ale na razie żegnam się tym kącikiem. Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2020 o 12:10, Esol napisał:

A ja się mentalnie pożegnam z moim Volvem V40 2.0 Automat. Zakończył służbę przy 422kkm i przypuszczalnie poszedł na części.

 

Był to dla mnie najbardziej naprawialny samochód. Poznałem w nim prawie każdy drobiazg. Poza skrzynią automatyczną i silnikiem nie do zajechania- nigdy mnie nie zawiodły graty zawarte w ich obudowach. 

 

Żywot zakończył bo już nie było do czego przykręcać nowych części - ruda go schrupała. 

 

Kto wie co będzie ale na razie żegnam się tym kącikiem. Dzięki za pomoc. 

:piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
15 godzin temu, caliber2001 napisał:

Witam Łosie, po rozstaniu ze skośnooką trafił mi się łoś. S40 1.8 2007, budżet byl skromny, więc jest ubogo jak na Volvo, tylko automatyczna klima. Oby służyło nie gorzej niż Madzia 🙂received_627616154836271.jpg

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 

Zapraszamy do klubu i gratulujemy!:piwko:

https://forum.autokacik.pl/index.php?/clubs/4-club-zwedzkiej-tali/

Edytowane przez MarCo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.