Skocz do zawartości

Jaka wkrętarka aku ?


Radauskas

Rekomendowane odpowiedzi

Założenia takie: Dobra jakość ale na poziomie amatorskich zasosowań, Aku 18V Li x 2, udar. Przedział cenowy do 600,-

Tak, wiem,.. udar to fikcja ale czasami jak mam wywiercić dziurke fi 8 w ścianie to targanie młota udarowego jest całkiem niepotrzebne.

Zerknąłem na Black&Deckera, Makite, Hitachi,.. i poczytałem opinie. Na każdą ktoś na coś narzekał. Panie premierze,.. jak żyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejsza wkretarka w Juli i jeszcze zostanie Ci prawie 300 zl ;)

http://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/elektronarzedzia-i-maszyny/wkretarki/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-z-udarem-060232/

A jak trafisz na promocje (sa co pare miesiecy), to zaplacisz 250, a moze nawet i 199zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie,.. ale doliczjąc drugi aku już nie wychodzi tak atrakcyjnie. Drożej niż np. B&D w Casto. A i opinii o niej brak,.. "randka w ciemno",.. a raczej "ślub w ciemno" :)

opinie masz ode mnie - sasiad uzytkuje taka, tylko bez udaru, od dwoch prawie lat na budowie. Po co Ci drugie accu? W firmie robisz, ze przestoju na kanapki i kawe nie mozesz zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wskaznik naladowania, wiec jak przewidujesz dluzsze wkrecanie, to sobie naladujesz uprzednio. Przez ponad 2 lata uzywalem tylko jednej wkretarki - pol roku temu dokupilem druga, znacznie mocniejsza (taka, jak ta julowska, tylko Parkside z Lidla), bo potrzebowalem wiertarki akumulatorowej. Dopiero raz mi sie zdarzylo, bym musial siegac po drugi egzemplarz, a i tak nie bylo to na tyle na gwalt, bym plakal, gdyby jej nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,.. w temacie już pozamiatane. Byłem w Casto i dzierżyłem w rękach "wszystkomającego" Black&Deckera. Pomyslałem - firma raczej dobra, cena też ( 418,- ) i ma wszystko czego potrzebowałem. Podszedł sprzedawca i zapytał czy w czymś pomóc więc odpowiedziałem czego szukam. Sprzedawca powiedział żebym odłożył tego B&D jeśli nie chce zwiedzać serwisów i zaproponował mi METABO. Wprawdzie bez udaru ale 3 lata gwarancji w tym na akumulatory ( jako jedyna firma ). Nieduża, zgrabna, lekka, mocna. Kupiłem.

 

http://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-metabo-bs-18-quick-2-x-2-0-ah.html#search-product

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w pracy przerobiłemw szystkie wkrętarki.. tylko makita daje radę na dłuższą mete.. u mnie w utrzymaniu ruchu wkrętarka nie ma lekko.. pracuje non stop ;) i różne żeczy robi :) makita daje rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie makita odpadła bo przeczytałem kilka złych recenzji. Myśle, że i makita ma w ofercie sprzęt "z różnych półek". Inna prawa - te wszystkie opinie w necie to w dużej części komentarze opłacane. Sam miałem oferte marketingową na promocje firmy w internecie łącznie z pisaniem komentarzy na forach :) Z mojej metabo jestem póki co zadowolony ale to dopiero pierwsza robótka. Co mi się podoba - jest nieduża, lekka i ma przyzwoitą moc. Akumulatory mają ledowy wskaźnik naładowania ( po naciśnięciu ). No i uchwyt wierteł jest wymienny bo są jakieś różne przystawki, które można zapiąć na wkrętarke. Ale nie jest tego chyba zbyt wiele.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.