Skocz do zawartości

ogrzewane lusterka


luxbart

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje osprzetu by cos takiego sobie zamontować

kiedys widziałem ten układzik gdzies na alegro ale moze ktos ma lub wie gdzie go zdobyć, głównie chodzi mi o ta czesc grzejaca bo reszte da sie dorobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poszukuje osprzetu by cos takiego sobie zamontować

> kiedys widziałem ten układzik gdzies na alegro ale moze ktos ma lub wie gdzie go zdobyć, głównie chodzi mi o ta czesc grzejaca

> bo reszte da sie dorobic

Na stronie podanej przez Ruti'ego ok.gif

http://www.imel.xo.pl/katalog/podgrzewacze/podgparametry.html

Do SC wejdą ci dwa rodzaje:

- FL 12-0 - mniejszy, więc pokrycie szyby lustra folią będzie oscylowalo w granicach 85%

- FL 12-1 - ma większe wymiary od lusterka, konieczne więc będzie zagięcie rogów tak, by można bylo wcisnąć lustro w obudowę. Zakrywa 100% powierzchni lustra.

Mam drugi rodzaj, jakoś dalem radę je zmieścić, niestety dalem dupy z podlączeniem elektr. - za luźne konektory po pewnym czasie pospadaly i czeka mnie teraz powtórne rozbieranie lusterek frown.gif Dzialaly jednak rewelacyjnie, nie tylko stapiają szron, są także zajebiście pomocne podczas deszczu - fantastycznie suszą powierzchnię luster z kropel wody ok.gif

Na mniejszy rodzaj decydowal się chyba Jogi - zapytaj go jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.