Skocz do zawartości

Kodowanie kluczyka


kadinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie ja pierwszy, pewnie i nie ostatni.

Dopadło ostatnio i mojego Stilona. Kluczyk otwiera autko, pali, ok. Ale pilot nie działa, bagażnika nie mogę otworzyć. 

Czy ktoś jest w stanie pomóc, albo podać namiary na sprawdzonych magików z okolic Tarnowa, Krakowa, Chrzanowa? 

Serwis to 100+250 za kartę, której nie mam.

Mam jakieś numery, ale to chyba nie to. Code Card - tam są 4 cyfry. Ile cyfr ma mieć ten kod? 

Szukałem w historii, ale nic konkretnego nie znalazłem.

Chyba, że ktoś jest w stanie samodzielnie też pomóc w wolnej chwili, proszę o kontakt na priv. Na pewno się jakoś dogadamy  :oki: .

 

Z góry dzięki za pomoc!

pzdr

kadinho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mnie dopadł ten sam problem. Nie mam karty kodowej ani drugiego (tzn pierwszego) kluczyka. Jutro będę się dowiadywał w ASO jak to wygląda. W najgorszym wypadku będę musiał wymienić wszystkie wkładki i kartę kodową (np używane) ale co jeszcze będzie potrzebne?? ew dajcie jakieś namiary na firmy zajmujące się takimi rzeczami (jak będzie trzeba przejechać nawet 500-600 km to mówi się trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam karty kodowej ani drugiego (tzn pierwszego) kluczyka. W najgorszym wypadku będę musiał wymienić wszystkie wkładki i kartę kodową (np używane)

 

Karta potrzebna. Nie ma "pierwszego kluczyka", są takie same. Nie tylko wkładki, ale i stacyjkę jakbyś chciał wymieniać, ale po co.  Przecież kod z karty potrzebny jest do BC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli nie ma w stilo czegos takiego jak "klucz matka" z tego wnioskuje. U mnie "wyrobienie" karty kodowej to koszt 200 zl. To teraz pytanie jaki dokladnie kabel potrzebny bo na allegro widzialem kilka min jakis zolty i zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że dopiero teraz. Ale mam na myśli np te 2 interfejsy

http://allegro.pl/elm-327-adaptery-fiat-alfa-multiecuscan-w-24h-i5183832095.htmlz adapterami żółty i zielony

http://allegro.pl/new-elm327-fiat-ford-nissan-rena-fv-23-gwarancja-i5215909811.htmli bez adapterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 9.11.2015 o 21:45, kukcio napisał:

To pewnie od radia, elektryczny kod auta to 5 cyfr.

Odkopuje stary wątek:)

 

Też mi ostatnio padł pilot, mam pytanie o ten kod 5 cyfrowy, nie dostałem z autem takiego kodu ale po problemach abs\esp failure itp wymieniłem cały ECU w raz z nim dostałem kartke z 5 cyfrowym kodem. To ten kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2019 o 10:38, Kris88 napisał:

Odkopuje stary wątek:)

 

Też mi ostatnio padł pilot, mam pytanie o ten kod 5 cyfrowy, nie dostałem z autem takiego kodu ale po problemach abs\esp failure itp wymieniłem cały ECU w raz z nim dostałem kartke z 5 cyfrowym kodem. To ten kod?

 

Tak, to ten kod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.