Skocz do zawartości

Do zdjęciowych oglądaczy co sądzicie o tym pasku


getek33

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę mały przebieg jak na ten wiek. Ciekawe jak wygląda realnie deklarowana gwarancja bezwypadkowości i przebiegu.

Pzdr

Słoń

P.S. Też zalecam najpierw wydanie kaski na przebieg...mi się kiedyś udało telefonicznie ustalić VW w Rzeszowie bezpłatnie..ale to było 8 lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wpadł mi w oko pewnie kicha, a może los na loterii:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-9tdi-bluemotion-oryginal-135tys-km-z-niemiec-ID6ydwjW.html#2883141902

 

Co o nim sądzicie warto jechać 100km aby obejrzeć?

Kierownica i fotele z wersji Sportline. Czarne obramowania okien oraz chromowane listwy na drzwiach i zderzaku to też cecha tej wersji. Ale Sportline ma delikatnie obniżone zawieszenie (ten stoi wysoko) oraz felgi aluminiowe, których tu brak. O ile się nie mylę to B6 tylko z początku produkcji miały silnik 1.9 TDI, w 2007r. chyba już takich nie wkładali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wpadł mi w oko pewnie kicha, a może los na loterii:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-9tdi-bluemotion-oryginal-135tys-km-z-niemiec-ID6ydwjW.html#2883141902

 

Co o nim sądzicie warto jechać 100km aby obejrzeć?

Jedynie co Ci moge napisać to że znam ten komis i  jak nie lubisz kłopotów to zapomnij o nim . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135.000 km w aucie z 2007....

 

Czyli albo kręcony, albo bity, albo inna wada, albo wszystkie razem :)

 

I piszę zupełnie poważnie ;)

 

Są takie auta, które jeżdżą mało w DE. Rodzice kolegi 2 tygodnie temu kupili od znajomych w DE A4 w dieslu z roku 2007 z przebiegiem 143kkm ale cena z opłatami powędrowała pod 40kzł. Niemiec nie jest głupi i nie sprzeda auta z małym przebiegiem za małą kasę.

Znam jeden komis koło siebie co ma auta z DE z realnymi przebiegami ale ceny aut wyższe o 20-30% od cen na allegro, otomoto itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135.000 km w aucie z 2007....

 

 

 Są samochody z takim realnym przebiegiem, ale to raczej rodzynki. Jak ktoś takie ma to nie sprzedaje, a jeśli już tak to za wyższą kasę. Sam mam 2007r i 125kkm przebiegu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135.000 km w aucie z 2007....

 

Czyli albo kręcony, albo bity, albo inna wada, albo wszystkie razem :)

 

I piszę zupełnie poważnie ;)

 

Hmmm no wiesz, zdarzają się wyjątki.

Ja mam 3L TDI z 2006 z przebiegiem 130km. W  żadnym wypadku nie sprzedaję żeby była jasność - po 8 latach dalej mi się nie znudził!

 

Sąsiad sprzedawał właśnie CX7 (5 letnia) przebieg 55km. Dał cenę allegro +20% i kupca miał w tydzień ale auto było wizualnie igiełka choć z uszkodzeniem turbiny którego nie ukrywał w ogłoszeniu.

 

Nie można generalizować. Trzeba po prostu sprawdzić samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieci sie az milo :facepalm: Bez mala 8 letni samochod za 30k i nawet nie ma sterowania na kierownicy na dodatek przebieg z bajki. Nie obraz sie ale za 30k trzeba kupic mniejsze a mlodsze auto. Pojezdzisz dwa lata i bedzie 10 letnim trupkiem co ze starosci bedzie trzeba pol auta wymienic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no wiesz, zdarzają się wyjątki.

Ja mam 3L TDI z 2006 z przebiegiem 130km. W  żadnym wypadku nie sprzedaję żeby była jasność - po 8 latach dalej mi się nie znudził!

 

Sąsiad sprzedawał właśnie CX7 (5 letnia) przebieg 55km. Dał cenę allegro +20% i kupca miał w tydzień ale auto było wizualnie igiełka choć z uszkodzeniem turbiny którego nie ukrywał w ogłoszeniu.

 

Nie można generalizować. Trzeba po prostu sprawdzić samochód.

 

No patrz i na oto moto jest 95% igielek z malym przebiegiem. Ludzie to lubia byc oszukiwani. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie auta, które jeżdżą mało w DE. Rodzice kolegi 2 tygodnie temu kupili od znajomych w DE A4 w dieslu z roku 2007 z przebiegiem 143kkm ale cena z opłatami powędrowała pod 40kzł. Niemiec nie jest głupi i nie sprzeda auta z małym przebiegiem za małą kasę.

Znam jeden komis koło siebie co ma auta z DE z realnymi przebiegami ale ceny aut wyższe o 20-30% od cen na allegro, otomoto itd...

Na rynku niemieckim, taki pasztet z przebiegiem 134kkm w porównaniu do przebiegu 200kkm jest wyceniany 700 EUR drożej (w czymś w rodzaju Eurotaxu), także nie demonizowałbym różnicy w cenie w zależności od przebiegu. Co ciekawe, wycena w handlu osoba prywatna<=>prywatna za takiego golasa to granice 5000 EUR, więc w sumie może jakiś wielki przewał w tym ogłoszeniu to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku niemieckim, taki pasztet z przebiegiem 134kkm w porównaniu do przebiegu 200kkm jest wyceniany 700 EUR drożej (w czymś w rodzaju Eurotaxu), także nie demonizowałbym różnicy w cenie w zależności od przebiegu. Co ciekawe, wycena w handlu osoba prywatna<=>prywatna za takiego golasa to granice 5000 EUR, więc w sumie może jakiś wielki przewał w tym ogłoszeniu to to nie jest.

Ceny eurotaxu sa z d... wziete i tyle. Jak masz auto pewne to nie sprzedajesz za mala kase chyba ze zalezy Ci na szybkiej sprzedazy.

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny eurotaxu sa z d... wziete i tyle. Jak masz auto pewne to nie sprzedajesz za mala kase chyba ze zalezy Ci na szybkiej sprzedazy.

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

Wycenami które wrzuciłem posługują się min komisy i Aso przy wycenie aut które ktoś zostawia w rozliczeniu i nieźle pokrywają się z niemieckimu realiami rynkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135.000 km w aucie z 2007....

 

Czyli albo kręcony, albo bity, albo inna wada, albo wszystkie razem :)

 

I piszę zupełnie poważnie ;)

Może w VAGu to podejrzane, ale w innych markach mniej PREMIUM  :phi: jest to już bardziej prawdopodobne. Moje Bravo 1.9 Multijet z 2007 roku ma obecnie 132kkm i pochodzi z Niemiec, a do tego jest bezwypadkowe. Jak się chce to się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo czy tanio, większym wyzwaniem jest w ogóle znalezienie auta które nas interesuje w fajnym stanie. Uwierz że nie było takiego auta w PL przynajmniej w pewnej odległości ode mnie. A ceny na otomoto i tak są bardzo podobne...

 

Jeśli chodzi o realne przebiegi, to myślę że można to rozgraniczyć głównie ze względu na klasę auta. W kompaktach coś takiego się zdarza, ale jak już by ktoś szukał np. 7-8 letniego BMW E60 z przebiegiem 130kk to już słabo to widzę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki kochane, to moze cos na temat takiego prestiza:

 

http://olx.pl/oferta/vw-passat-b7-2012r-benzyna-2-5v5-20v-idealny-do-lpg-to-nie-fsi-tfsi-CID5-IDcxFH1.html#f3ebf9f857

 

Pozazdroscilem troche Jayowi i moze tez bym zostal wybrancem.

Nadaje to sie do Lpg?

 

W sumie mam rzut beretem, ale jakos tak niechetnie do automatu podchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kiedy go kupili, więc może nie być tak źle. Dokładnie obejrzeć, poczytać carfax na jego temat i brać. Trzeba się jednak zastanowić na dostępnością ew. części, bo na rynek amerykański dużo podzespołów mogło zostać zmienionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w VAGu to podejrzane, ale w innych markach mniej PREMIUM  :phi: jest to już bardziej prawdopodobne. Moje Bravo 1.9 Multijet z 2007 roku ma obecnie 132kkm i pochodzi z Niemiec, a do tego jest bezwypadkowe. Jak się chce to się znajdzie ;)

 

Jeszcze jest kryterium ceny.

Druga sprawa, to trzeba mieć świadomość, że 99% aut przyjeżdża do Polski z jakimś felerem, bo tylko takie mają dobrą cenę.

Trzecia sprawa, auta dobre i w sensownej cenie też są, ale na pewno nie ten pasek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.