Skocz do zawartości

Królowa lawet L II ?


MalibooWLKP

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o co chodzi z laguną II? Naprawdę to sie tak psuje?

Szukam jakiegoś auta ( benzyna z ASB na pokładzie) i często w fajnych cenach są Laguny, ale tak naprawdę co się tam tak psuje?

Kolego podobnie myślałem i wiesz co zrobiłem ? Sprzedałem niezawodnego Japończyka(był nie zawodny ) i kupiłem właśnie l2 ph1 i tak naprawdę szczerze to jest mit o l2 tylko unikaj diesla i benzyny z oznaczeniem silnika IDE (140) a będziesz miał bardzo wygodne tanie i młode auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podobnie myślałem i wiesz co zrobiłem ? Sprzedałem niezawodnego Japończyka(był nie zawodny ) i kupiłem właśnie l2 ph1 i tak naprawdę szczerze to jest mit o l2 tylko unikaj diesla i benzyny z oznaczeniem silnika IDE (140) a będziesz miał bardzo wygodne tanie i młode auto

A ten kod silnika w vin-nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna II phase I, unikaj diesli, benzyny okej. Elektronika działa normalnie, choć Laguny miały swoje przypadłości (nie wszystkie), które może co najwyżej były denerwujące ale nie zatrzymywały auta a ich naprawa kosztuje grosze, np. błąd zegarów, gdzie pokazuje brak ładowania akumulatora. Auto normalnie jeździ, występuje zimny lut w połączeniach zagarów, naprawa to 80 zł z roczną gwarancją. Ze słabych stron Laguny, które ja widzę do lubią szybko padać końcówki łączników stabilizatora, szczególnie od strony pasażera. U mnie tak raz w roku wymieniam końcówkę (25 kkm rocznie), koszt na gotowo u mechanika to 100 zł. Lubi zepsuć się też silnik tylnej wycieraczki. 

 

Laguna II phase II czyli od 2005 roku, z tego co wiem to różne pierdołki poprawili. Technicznie końcówka wersji I z roczników 2004 już nie ma problemów z początków produkcji.

 

Ja osobiście polecam, dla mnie to super fura, świetnie śmigająca, dająca dużą przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o co chodzi z laguną II? Naprawdę to sie tak psuje?

Szukam jakiegoś auta ( benzyna z ASB na pokładzie) i często w fajnych cenach są Laguny, ale tak naprawdę co się tam tak psuje?

 

Póki co nie chce zapeszać ale mam mniej problemów z elektroniką ( 0 ufff) niż sąsiad w Passacie B7 Rline któremu to fotel kierowcy sam zaczął jeździć góra-dół, przód-tył podczas jazdy musiał się zatrymać i wywalić bezpiecznik.

Szukaj autka po lifcie podobno dużo poprawili ale np. kolega ma z 1 roku produkcji i tylko naprawiał czytnik kart, pompe abs i podnosnik szyb nic więcej.

Zadbane po FL sa naprawdę w cenie mi się udało upolować od znajomego z przebiegiem 90kkm tapicerką jak nówka i lakierem ale słono zapłaciłem...

Jestem mega zadowolony a kobieta woli jeździć nią niż swoją corollą w dieslu bo ciszej, wygodniej, szybciej no i taniej :)

 

Ps. chce sprzedać corolle i zakupić reno łahahahahahhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad kupił taką z 2003r za 7tys zł. Silnik 1.8. Bogate wyposażenie (klimatronik, ksenon, solardach itp. Juz jeździ z rok i na razie bez awarii.

Patrząc na jego egzemplarz aż chciałem kupic podobne. Ale za duże auto jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wujek zostal obdarowany przez ziecia Laguna 2004 1,8 benzyna (nie znam oznaczenia) z przekladki z "anglika". Bylo to jakies 4-5 lat temu. Przez ten czas wymienial 2 razy sprezyny (pekniete przod i tyl po 1 szt ale wymiana obu),  zacieta linka stalowa od podnoszenia szyby kierowcy i odnowienie i przelutowanie nowych przelacznikow w karcie. To tyle przez 4-5 lat. Dokladnie wiem bo wszystko mu pomagalem robic. Osobiscie uwazam ze to normalne auto. wygode, przestrzenne, bezpieczene. chyba 8 poduszek. sporo wypasu tam jest. co do silnikow to chyba cos jest w tych dieslach nie tak i tak najlepiej wychodzi B+G. Taniej nic lepszego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.