Skocz do zawartości

Tymczasem w Rosji...


Wasylek

Rekomendowane odpowiedzi

Odwołując się do wątku z 2014r: https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/373945-nowo%C5%9B%C4%87-%C5%82ada-vesta-i-xray/?hl=vesta

 

W Kraju Putina rusza sprzedaż pierwszego modelu z planowanej całkowicie nowej rodziny Lady- nowego sedana Lada Vesta: http://www.lada.ru/cars/vesta/sedan/about.html

Cena najtańszej wersji w prostym przeliczeniu to ok. 29,5tys zł. Ostatecznie chyba nie wyszło to najgorzej...

 

post-148363-0-90455600-1449753782_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się do wątku z 2014r: https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/373945-nowo%C5%9B%C4%87-%C5%82ada-vesta-i-xray/?hl=vesta

 

W Kraju Putina rusza sprzedaż pierwszego modelu z planowanej całkowicie nowej rodziny Lady- nowego sedana Lada Vesta: http://www.lada.ru/cars/vesta/sedan/about.html

Cena najtańszej wersji w prostym przeliczeniu to ok. 29,5tys zł. Ostatecznie chyba nie wyszło to najgorzej...

 

attachicon.gifVesta_tyl.jpg

 

To nic nowego jak logan zmodyfikowany przez rosjan tak aby zaadoptować jak najwięcej rosyjskich części. Konstrukcja wspólna z Renault. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P301 cz C-Elysee sprzedaja sie chyba calkiem niezle, bo sporo tego na ulicach.

Mieszkamy w tym samym mieście w innych dzielnicach i tłumu ich nie widzę... Ale myślę że bardziej niż widzimisię racjonalne byłoby wklejenie danych sprzedażowych. Akurat projekt PSA, czy Lanosa uważam za całkiem niezłe na swój czas koncepcje, ale to moje subiektywne zdanie. A co do Łady - gdyby było to coś cenowo w Polsce do Logana podobne i np. jakieś pojemne na jego miarę kombi - nie miałbym z nim problemu z zakupem (no chyba że budżet). Ale ZTCW to tylko RDM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nowego jak logan zmodyfikowany przez rosjan tak aby zaadoptować jak najwięcej rosyjskich części. Konstrukcja wspólna z Renault. 

Płyta podłogowa owszem. Poza tym poszli na całość, bo trudno wypatrzeć wspólne detale.

Zmodyfikowany Logan, to od dawna sprzedawana Lada Granta:

post-148363-0-23524600-1449757223_thumb.jpg

Planowana Lada X-Ray, to z kolei mocno zmodyfikowane Renault/Dacia Sandero.

 

A co do Łady - gdyby było to coś cenowo w Polsce do Logana podobne i np. jakieś pojemne na jego miarę kombi - nie miałbym z nim problemu z zakupem (no chyba że budżet).

Kombi na razie nie, ale na przyszły rok planują wdrożyć wersję "Cross":

post-148363-0-55015500-1449757704_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, u Ciebie wszyscy wola kupic prestize ;]

Swoja droga kiedys z ciekawosci wyfiltrowalem Audi A4 B7 w mazowieckim, to wiekszowc ogloszen byla z Radomia :hehe:

 

Dziwisz się? U nas każdy od małego to milosnik dobrej motoryzacji.

Dzisiaj rano podjechałem na chwile do kolegi (z innej branzy) na dwa słowa - patrze stoi u niego na podwórku Audi B6 - pytam czy sobie kupił - a mówi dumny "na handel kupiłem" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? U nas każdy od małego to milosnik dobrej motoryzacji.

Dzisiaj rano podjechałem na chwile do kolegi (z innej branzy) na dwa słowa - patrze stoi u niego na podwórku Audi B6 - pytam czy sobie kupił - a mówi dumny "na handel kupiłem" :ok:

Szkoda na handel.

Lepiej żeby teściowa poczuła odrobinę luksusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? U nas każdy od małego to milosnik dobrej motoryzacji.

Dzisiaj rano podjechałem na chwile do kolegi (z innej branzy) na dwa słowa - patrze stoi u niego na podwórku Audi B6 - pytam czy sobie kupił - a mówi dumny "na handel kupiłem" :ok:

 

No tak. Radom to nie miasto. To styl bycia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nowego jak logan zmodyfikowany przez rosjan tak aby zaadoptować jak najwięcej rosyjskich części. Konstrukcja wspólna z Renault. 

faktycznie m.in. po manetkach widać, że to Renault.

mimo wszystko lepiej kupić (jak będzie sprzedaż) to auto niż wyrób samochodopodobny marki DAĆJA :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeździ jedno 301. C-Elysee jeszcze nie widziałem na zywo.

Nie musze chyba pisać co najczesciej widze na ulicach w cenie ok.30 tys zł...

Niby 301 jest najtańszy z oferty a sprzedaje się gorzej niż droższe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 301 jest najtańszy z oferty a sprzedaje się gorzej niż droższe modele.

 

Bo to segment, ktory przemija w PL. Kiedys był brandzlung na sedany, bo to taka namiastka limuzyny. I sprzedawaly sie potworki jak Fiat Siena, Renault Thalia czy Honda City. Teraz troche dojrzalismy jako społeczeństwo i już wiadomo, że auto klasy B z kufrem to nie limuzyna, a mimo 500l bagażnika jest mniej praktyczne niż hatchback. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to segment, ktory przemija w PL. Kiedys był brandzlung na sedany, bo to taka namiastka limuzyny. I sprzedawaly sie potworki jak Fiat Siena, Renault Thalia czy Honda City. Teraz troche dojrzalismy jako społeczeństwo i już wiadomo, że auto klasy B z kufrem to nie limuzyna, a mimo 500l bagażnika jest mniej praktyczne niż hatchback. 

 

Przede wszystkim to sprzedaz w PL napedzaja floty :ok:

Wiec wyciagnie tego typu wnioskow jest bledne, bo tam koncowy uzytkownik nie decyduje o wyborze,

Gdyby zrobic ranking prywatnych uzytkownikow, to mogloby to wyglada zupelnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to sprzedaz w PL napedzaja floty :ok:

Wiec wyciagnie tego typu wnioskow jest bledne, bo tam koncowy uzytkownik nie decyduje o wyborze,

Gdyby zrobic ranking prywatnych uzytkownikow, to mogloby to wyglada zupelnie inaczej.

 

Prywatni tez ida w kierunku kombi, hatchy i SUVow. Nie sledze jakos specjalnie innych marek, ale np w przypadku Hondy, civic sedan jest podstawa w JP i Azji + USA. Bo to kraje sedanolubne. W Europie Polska jest jednym z nielicznych krajów, w których Civic sedan jest w ofercie. Bo w EU sprzedaje sie Hatch, Kombi i SUV. 

 

Kiedys dawno dawno temu, jak passat byl na etapie duzo nizszych cyferek pamietam info, ze 80% sprzedazy paska to kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to sprzedaz w PL napedzaja floty :ok:

Wiec wyciagnie tego typu wnioskow jest bledne, bo tam koncowy uzytkownik nie decyduje o wyborze,

Gdyby zrobic ranking prywatnych uzytkownikow, to mogloby to wyglada zupelnie inaczej.

 

Dokładnie to widać na ulicach.

Auta kupowane przez prywatne osoby nie mają szans w starciu z flotówkami.

A prywatnych 301 / E-Elysse widać na ulicach dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.