Skocz do zawartości

[KzAK] Do zdjęciowych oglądaczy co sądzicie o tej Calibrze


mech88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szukam Opla calibry w Bardzo dobrym stanie blacharskim . w oko wpadła mi ta

http://olx.pl/oferta/opel-calibra-2-0-8v-klima-100-oryginalny-lakier-bez-rdzy-unikat-CID5-IDaTqtr.html#010127a5e9

co o niej sądzicie czy rzeczywiści jest tak jak pisze czy ewentualnie któryś z kolegów z warszawy  umiał by podjechać ją zobaczyć  bo mam do niej ok 350 km w jedną strone lub jeszcze taka 

http://olx.pl/oferta/opel-calibra-automat-na-pieknych-jasnych-skorach-CID5-IDcOEo7.html#010127a5e9

lub taka

http://olx.pl/oferta/opel-calibra-1997r2-0-125kmklimaskoraalu-CID5-IDbb1vJ.html#010127a5e9

może ktoś z was ma namiar na jakąś fajną sztukę . Bardzo będę wdzięczny za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys Calibre i tak naprawde trzeba jechac i ogladac kazda po kolei.O ile nie widac zadnych dziur w karoserii na zdjeciach to mozna sie zdziwic na miejscu ze jest masa rdzy i dziur itp.

Da sie znalezc zadbana ale musisz jechac i zobaczyc jak najwiecej egzemplarzy i wybrac tzw mniejsze zlo. Ja wybralem z fabrycznym lakierem bi sprawdzalismy a podloga jak z fabryki. Natomiast wnetrze.bylo już dosc zuzyte. Cos za cos.

Obejrzal bym pierwsza i ostatnia i obejrzal.nawet te ktore pozornie odrzucaja od zakupu.

Ja tak mialem. Po zdjeciach nie zachecala a na miejscu okazalo sie ze to auto ktos zostawil w rozliczeniu w komisie i taki rodzynek sobie tam stal i nikt go.nie kupil.

Takze w komisach tez warto poszukac. Czesto auta w rozliczeniu sa spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam poszukiwania? Melduj :)

już melduje kupiliśmy te 1 . blacha ok silnik obrzygany olejem ale chodzi , hamulcy prawie brak  ale temat do ogarnięcia ostatecznie poszedł za 4,400 ale takiego komisu jeszcze nie widziałem auta nie umyte , otwierasz maskę a tam liście ,w jednym kółku powietrza brak akumulator dętka przyniósł potem inny , w środku nie po odkurzane  ale ważne że blacha ok i lakier wszędzie oryginał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już melduje kupiliśmy te 1 . blacha ok silnik obrzygany olejem ale chodzi , hamulcy prawie brak ale temat do ogarnięcia ostatecznie poszedł za 4,400 ale takiego komisu jeszcze nie widzialem auta nie umyte , otwierasz maskę a tam liście ,w jednym kółku powietrza brak akumulator dętka przyniósł potem inny , w środku nie po odkurzane ale wązne żę blacha ok i lakier wszedzie orginał .

Jak ORYGINAŁ to warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.