Skocz do zawartości

Mam pytanko w sprawie sprężyn ENZO


Domin76

Rekomendowane odpowiedzi

siadł mi 35 mm, jeździ sie super, nic nie obiciera, trzeba tylko uważacz na krawężniki smile.gif bo czasem można zderzak przerysować

> A możesz mi powiedzieć czy mocno ci siadł czy tak

> względnie i jak się jeździ z 4 osobami w aucie czy

> nic nie obciera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie springi , i jezdzi sie naprawde fajnie a siadł mi jakieś 50 mm tył 40 przodek dlatego ze przyciołem o jeden zwój , mozna w tych springach bo dwa dolne zwoje są tak samo ukształtowane i po przycięciu spręzyna siedzi na kielichu tak samo jak przed scięciem , a tak wogóle to na wiosne zakładam walce i zobacze czy będzie przycierało czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanko czy ktoś z was może jeździ albo kiedyś miał założone

> takie spręży ( sprężynki ENZO -30 mm ) jak tak to proszę o

> opinie i czy opłaca się je zakładać.

Ja także posiadam ENZO ale -40mm yay.gif....wrażenia są takie że raczej miękkie są to sprężynki i już trzeba zacząć uważać na krawężniki i inne takie tam rzeczy bo podłoga pochlastana cfaniaczek.gif. Na oponkach szerszych to nie wiem jak się śmiga ale na baloonach 145/70 to 4 osoby bez problemu się wozi i nic nie obciera choć jeszcze bardziej trzeba uważać aby nie pochlastać czegoś pod spodem. Osobiście dla mnie są one za miękkie i po zimie będę zmieniał na coś twardszego i niższego palacz.gif. A to mój rachunek gdzie masz adres i telefon sklepu w Zabrzu oraz kwotę za ile je nabyłem:

Rachunek.jpg

Pozdrawiam JareK. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bardzo twarde nie są raczej takie umiarkowane dltatego chce

> zrobić pod nie amory w czestochowie

A zrób zrób WARTO palacz.gif. Mam włąśnie zrobione tam bo chodzi jak się domyślam o firmę "JASZ" hmm.gif Miałem co prawda małe problemy tam bo trafiłem nikonkretnie i musiałem 2 razy odwiedzić Częstochowę ale nie ważne, było minęło...za stracony czas otrzymałem rabat i zwrot kosztów paliwa yay.gif Ogólnie nie mogę narzekać a i przy okazji jeszcze raz podziękowania dla kolegi SZAREGO za pomoc i radę 20.GIF

Pozdrawiam JareK. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.