Skocz do zawartości

Ile warte jest TICO ?


Krajowy

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, jak chcesz wziąść $ adekwatną do stanu do zawyż nieco żeby było z czego schodzić przy "stękaczach". Drobne "Mirki" też się zainteresują jak cene puścisz po brzytwie. Swoją drogą to Tico stało w stodole przez okres zimowy? Bo w ten brak rdzy nie chce mi się wierzyć, miałem jako pierwsze auto Tico z LPG i tylko przez rdze sie z nim pożegnałem. Tam wszystko rdzewiało, nawet podłużnice. Możliwe że miałem taki egzemplarz dojechany, kupowany w zimie wieczorowa porą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat chyba był na naszym rynku oferowany, bo swego czasu był test/opis takiego tikacza w Auto-Technice Motoryzacyjnej (początek lat 90-tych) :hmm:

 

Może w czasach, gdy jeszcze sprowadzano je z Korei.

Na Żeraniu tłuczono już tylko dwie opcje:

- "totalny golas"

- "mega wypas = totalny golas + spojler na klapie + centralny zamek + elektryczne szyby przednie + szersze opony"

Chyba niczego nie pominąłem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w czasach, gdy jeszcze sprowadzano je z Korei.

Na Żeraniu tłuczono już tylko dwie opcje:

- "totalny golas"

- "mega wypas = totalny golas + spojler na klapie + centralny zamek + elektryczne szyby przednie + szersze opony"

Chyba niczego nie pominąłem. ;]

 

 

Pominałes :P  bo był jeszcze zegarek zamiast zaślepki i głośniki z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio dokup se Pan sam :P

Co do ceny za tico max 1000zl byłbym się tym jeździć. Kolega kiedyś oparł się o maskę to mu pośladki się odbiły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była była, na prospektach podawali prędkość maksymalną dla wyłączonej i włączonej klimatyzacji, ta druga to było zdaje się 95 lub 105 km/h. I kid you not!

8] ten bolid przecie calkiem zrywny byl i wcale nie taki wolny strasznie - 40kunia przy 700kG to nie jest zle. Niemozliwe zeby z vmax 140 wlaczenie klimy spowodowalo spadek do 105, no chyba ze klima byla od tira-chlodni ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzut na allegro cenowy jest duży. Od 500 zł do ponad 2000 zł.  Za jaką cenę można wystawić, aby się w miarę szybko sprzedało, a żeby nie oddać za cenę złomu ? W środku jest idealny. Rdzy prawie nie ma.

 

Jeśli bardzo się nie pali, to wystawić z wyższą ceną, może się sprzeda. Jak nie pójdzie, to zejść z ceny. Jeśli blacha jest OK, opon, rozrządu, elementów zawieszenia czy hamulców nie trzeba od razu wymieniać, to ponad 1000 zł można wziąć - jak ktoś szuka auta na dojazdy z jednego końca większego miasta na drugi oraz żeby pojechać po zakupy, to cena niższa niż za rower za sprawny samochód, z całą podłogą i niskimi kosztami utrzymania jest uczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominałes :P  bo był jeszcze zegarek zamiast zaślepki i głośniki z tyłu

 

Niekoniecznie. Ja miałem wersję z malowanymi zderzakami, spojlerem, elektrycznymi szybami i centralnym zamkiem ale na wąskich oponach i bez zegarka. Zegarek se sam dołożyłem wyrywając tą zaślepkę i wsadzając jakiś no name z calafiora...  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeździłem tico 3 lata i to jest naprawdę fajne auto do miasta, ze świateł łykasz 80% wozideł :)

 

Hahahahahaha. Rozbawiłeś mnie. Chyba, że tam gdzie mieszkasz większość jeździ powozami konnymi, rowerem albo Simsonem. Szczytem luksusu jest CC 700. Jedynie sołtys w UNO 1.4 Cię zrobi i jego zastępca w Matizie.

 

Bez jaj. Przecież to ma 40 koni i setkę jako nowe wg papierów robi w 17 (TAK - SIEDEMNAŚCIE sekund). Więc o czym Ty mówisz? Sejo 1.1 z tego truchła robi mielonkę, a i tak jest bez szans z większości autami. 

Chociaż zgodzę się z jednym - wrażenia z przyspieszenia pewnie są podobne do tych w Ferrari 458 Italia. Nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.