Skocz do zawartości

Biegi nie wchodzą jak w Bentleyu


kevlar

Rekomendowane odpowiedzi

Autko żony i narzeka że biegi ciężko wchodzą. 

Mi tam nie przeszkadza i nie widzę żadnych trudności ale kobieta narzeka.

Zapewne ma rację że coś nie tak bo w seju sprzęgło i biegi wciska się prawie że myślami.

Pytanie jest takie czy zużyte sprzęgło (Panda 1,3 diesel po przebiegu 100 tysi) ma jakiś wpływ na dźwignię zmiany biegów? Czy może jest regulacja jakaś żeby biegi śmigały lekko. Kobieta mi przez zmianę biegów niedługo bicepsy będzie miała jak Marit Bjoergen. A wolę mieć kobietę za żonę niż cyborga...

Podpowie ktoś jak jest z tymi biegami w Pandzioszce?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko żony i narzeka że biegi ciężko wchodzą. 

Mi tam nie przeszkadza i nie widzę żadnych trudności ale kobieta narzeka.

Zapewne ma rację że coś nie tak bo w seju sprzęgło i biegi wciska się prawie że myślami.

Pytanie jest takie czy zużyte sprzęgło (Panda 1,3 diesel po przebiegu 100 tysi) ma jakiś wpływ na dźwignię zmiany biegów? Czy może jest regulacja jakaś żeby biegi śmigały lekko. Kobieta mi przez zmianę biegów niedługo bicepsy będzie miała jak Marit Bjoergen. A wolę mieć kobietę za żonę niż cyborga...

Podpowie ktoś jak jest z tymi biegami w Pandzioszce?

Witaj!

Przesmarować kulki przy końcach linek w kabinie po zdjęciu dużego plastiku, pod maską na skrzyni pod tacą akumulatora.

Jeśli dalej będzie problem - wymiana linek, bo w pancerzach jest syf i zaciera linki  :facepalm:

Miałe to w benzynie po 170kkm, chodziły ciężej, wymieniłem i jak masełko, wtedy koszt ori to 330pln był :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy jest olej w skrzyni bo w SC też mi kiedyś ciężko lewarek chodził co się okazało była tam setka oleju bo wywalił jakiś uszczelniacz tylko nie mi a poprzedniemu właścicielowi :P nawet nie wiem ile bez oleju przejezdzilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej płaskie buty używa. 

Dzięki za sugestie. 

Jutro sprawdzę olej i nasmaruję kulki. Zobaczymy jak będzie dalej.

Jeśli będziesz wymieniał olej, sprawdź dokładnie parametry, wlej całe 2l przez górny odpowietrznik, jak w Punto 2, daje radę i działa malinowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.