Skocz do zawartości

oryginalne zarniki ksenonowe


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na all lub sklep online gdzie w ciemno mogę kupic zarniki oryginalne? Inne podroby mnie nie interesują. Wole wydać wiecej na zarniki niz wymieniać przetwornice. A jak wiadomo rynek jest zalany podrobkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

A ja niepolecam.

 

Ja tez mam mieszane uczucia. Produkt oryginalny (sprawdzalem kody na stronie OSRAM- zreszta sprzedaja tez produkty w oficjalnym sklepie Osram na allegro), ale czas realizacji slaby. Na wysylke czekalem tydzien, przy deklarowanej w aukcji - w ciągu 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe lepiej poszukać Neoluxa produkowanego przez Osrama?(taka tańsza linia).

Cena za żarnik to ok.150zł więc immo nie ma tragedii.

 

te co kupowałem ostatnio u Ciebie bez zarzutów świecą :)

na parę lat spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się jeszcze do tematu.. Czy prócz Philipsa i Osrama jest coś jeszcze godnego polecenia w tym temacie?

 

Bosma połowa osrama i philipsa a nie jest podrabiana świecą tak jak podstawowe osramy i philipsy przetwornice cały czas działają, Bosma to duży producent żarówek więc nie może sobie pozwolić na to że przez ich żarniki będą padac przetwornice , może nie są tak dobre jak lepsze osramy ale w używanym samochodzie słabsze świecenie jest też konsekwencją wypalenia odbłyśników czy brudnych soczewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mial ktoś doświadczenia z żarnikami firmy Bosma? Konkretnie d1s. Chcialbym uniknąć historii typu spalona przetwornica...

mam w lagunie od 2 miesięcy d1s , swiecą ,przetwornice tez na razie OK , jak czytałem w necie nie było skarg że od Bosmy padła przetworniaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.