Skocz do zawartości

1.2 16v swap - wydech


erjotes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz kompletny samochód to nie lepiej wszystko przełożyć i nie bawić się ze starym ECU na którym będzie pewnie tyrkolił. W tym 1.2 z albei są inne wałki niż w P1. Coś mi się wydaje, że efekt prac nie będzie zadowalający. Trochę więcej czasu poświęcić i zrobić porządnie na oryginalnej elektronice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kompletny samochód to nie lepiej wszystko przełożyć i nie bawić się ze starym ECU na którym będzie pewnie tyrkolił. W tym 1.2 z albei są inne wałki niż w P1. Coś mi się wydaje, że efekt prac nie będzie zadowalający. Trochę więcej czasu poświęcić i zrobić porządnie na oryginalnej elektronice. 

 

w albei sa 2 sondy, kolektor wydechowy zintegrowany z katem, pedal gazu elektroniczny ktory tez nie zacheca to zabawy w jego montaz, wiecej zabawy z elektronika 

 

jest tu ktos kto wsadzil taki zestaw do cc/sc?

 

329171157_2_1000x700_kolektor-wydechowy-

 

A takie cudo podobno z bravy??

 

taki mam, nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w albei sa 2 sondy, kolektor wydechowy zintegrowany z katem, pedal gazu elektroniczny ktory tez nie zacheca to zabawy w jego montaz, wiecej zabawy z elektronika 

 

jest tu ktos kto wsadzil taki zestaw do cc/sc?

 

 

taki mam, nie pasuje

Ja mam seja 1.4 16v na fabrycznym osprzęcie czyli tak jak twoje 1.2 z albei na boschu ME 7.3 wszystko fajnie chodzi fakt faktem ze jest wiecej zabawy ale jak masz Cale Auto to lepiej zestaw wstawic musisz tylko stacyjke z albei dac Body komputer i sterownik. W Body komputerze jest immo zeby Auto uruchomic musisz je podpiac. Tak jak wczesniej napisalem jesli masz Cale Auto to sprawa jest do ogarniecia. Kolektory do glowic nowego typu sa tylko z katalizatorami lub sportowe Taki jak mam do sprzedania za 450 zł. Silnik 1.2 16v z albei ma inne wałki w stosunku do 1.2 z punto 1 1.2 16v jak rowniez dolne koło rozrzadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Mefisto dzieki za podpowiedz

 

powertowalem fiat eper

 

punto I 16v

 

ssacy 46434593

wydech 46434594

 

kolo na wale 46403657 lub 46520164

 

bravo/brava palio i inne do 2002

 

ssacy 46522371

wydech 46522372

 

kolo 46520164

 

po 2002 roku

 

ssacy 46522371

wydech 46802420 (pewnie taki jak przed 2002 jesli chodzi o krzywki tylko na triger od czujnika polozenia walka stad inny numer)

 

kolo 46520164 lub 55181201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.