Skocz do zawartości

Jaki kask do 1000 PLN ??


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Różne tanie i ciut droższe badziewia miałem na głowie, aż przyszedł czas na coś poważniejszego. Mając nadmiarowe dwa tysiaki, wraz z żoną poszliśmy do sklepu aby coś pooglądać, przymierzyć, pomacać i wybór padł na NOLAN N86. Dobrze wyprofilowany, materiały dobrej jakości, ekstra delikatna, czerwona wyściółka. Wbudowana blenda i pinlock działają dobrze. Teraz wiem, że w czasie jazdy może być cicho. Dla mnie, poziom szumu jaki oferuje ten kask jest całkowicie akceptowalny. Nie wiem jak jest z innymi drogimi kaskami, bo nie miałem okazji takich testować. Z N86 na głowach śmigamy już dwa lata i sprawują się dobrze. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, 

 

jaki kask integralny polecacie w kwocie max 1000 PLN. Ostatnio użytkowany to Shark RSI, który pasował na głowę doskonale.... 

 

Co prawda jeszcze nie kupiłem, ale stałem przed takim dylematem jak Ty. Troszke ich na głowę pozakładałem, poczytałem w necie i kupuję HJC IS-17. Blende ma, pinlock ma, ciekawe malowania też. Za 750 zł można znaleźć na allegro, a za 800 zł w stacjonarnym sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1050 zł za czarny

1200 zł za kolorowe

 

tak ceny przedstawiają się w sklepie, w którym ja oglądałem.

 

ja kupiłem tu http://www.4ride.pl/catalogsearch/result/?q=+HJC+FG-ST

 

gratis dostałem jeszcze koszulkę termoaktywną :P

Edytowane przez hevimental
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HJC IS -17 ma blende i pinlocka, bardzo fajnie działajace i to duży plus. Nie mam porównania z czymś lepszym ale według mnie jest głośny a jeżdżę max stòwke. Brat ma Sharka nie wiem jaki model i wydaje się być cichszy, choć mniej wygodny. Ten mi się świetnie ułożył, tak że go nie czuje. :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HJC IS -17 ma blende i pinlocka, bardzo fajnie działajace i to duży plus. Nie mam porównania z czymś lepszym ale według mnie jest głośny a jeżdżę max stòwke. Brat ma Sharka nie wiem jaki model i wydaje się być cichszy, choć mniej wygodny. Ten mi się świetnie ułożył, tak że go nie czuje. :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

przymierzyłem w sklepie kila kasków różnych producentów i też HJC najlepiej leżał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zdecydowało o zakupie, bo marudzilam w sklepie z godzinę albo dluzej przymierzając różne i w tym od początku było najwygodniej. Wyściółka ma fajne miejsce na okulary, jak ktoś nosi to łatwo się je wkłada :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Mam pytanko - kupuje pierwszy kask integralny. Myśle że za 1500 PLN powinienem kupić już coś fajnego - moto to CBR 125, ale prawdopodobnie będe używał go także w przyszłości na innych moto jak zrobie pełne prawko A. Wybrałem trzy modele - Shark Speed-R 2, Nolan N87 i HJC IS-17. Pytanie do osób, które miały porównanie między nimi - który byście wybrali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.